Neler Yeni

Netflix için ortak arayanlar acınası halde değil mi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

III.Osman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Sait Abi
Anasayfa komple bunlarla doldu bugün. Hayırdır kardeş. Netflix'e de ortak olmayın bi zahmet. Bu kadar mı düştünüz? Gidin internetten izleyin daha iyi. 4-5 kişi netflix ortak olmak nedir. Gülesim geldi. Siz ne düşünüyorsunuz ?

HafızRakun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Ahmet Zeyrek
Anasayfa komple bunlarla doldu bugün. Hayırdır kardeş. Netflix'e de ortak olmayın bi zahmet. Bu kadar mı düştünüz? Gidin internetten izleyin daha iyi. 4-5 kişi netflix ortak olmak nedir. Gülesim geldi. Siz ne düşünüyorsunuz ?
Böyle bir yorum yapmak hos olmaz. Belki emeğe saygilari vardir ama tek baslarina alacak gucleri yoktur aile uyeligi almak gayet de mantikli. Zengin degilsen cok normal ve olasi bir durum ama tabi forumun bunlarla dolmasi da hos değil.

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,653
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
kaçak siteler kaliteli yayın vermiyor. ek olarak herkesin tek başına alacak parası yoktur ya da 250 TL vermek yerine 50 TL verip aynı şeyi almak istiyordur. gülesin gelmiş hoşuna gitmemiş ya, sen daha acınası haldesin.

III.Osman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Sait Abi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kaçak siteler kaliteli yayın vermiyor. ek olarak herkesin tek başına alacak parası yoktur ya da 250 TL vermek yerine 50 TL verip aynı şeyi almak istiyordur. gülesin gelmiş hoşuna gitmemiş ya, sen daha acınası haldesin.
Güldürücü bir cevap olmuş.

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,653
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Güldürücü bir cevap olmuş.
ya bak benim anlamadığım cumartesi günü katılmışsın, insanlarla sohbet edip sorunları ve sorunlarını çözüp eğlenmek dururken ne diye insanları eleştiriyorsun. sana ne kazandırıyor bu. bırak insanlar mutlu oldukları şeyi yapsınlar, burada amaç insanların birbirine yardım etmesi, birbirine laf etmesi değil.

Mergen

80+ Bronze
download.jpg

III.Osman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Sait Abi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ya bak benim anlamadığım cumartesi günü katılmışsın, insanlarla sohbet edip sorunları ve sorunlarını çözüp eğlenmek dururken ne diye insanları eleştiriyorsun. sana ne kazandırıyor bu. bırak insanlar mutlu oldukları şeyi yapsınlar, burada amaç insanların birbirine yardım etmesi, birbirine laf etmesi değil.
Güzel bir cevap oldu. Teşekkür ediyorum can dostum.

FurkanIIy

80+ Bronze
Ben, ülkenin geldiği hali eleştirmek yerine, bu sıkıntıyı çeken kişileri eleştiren, @III.Osman 'ın düşüncesiz, üslubuna dikkat edemeyecek kadar düşük karakterde biri olduğunu düşünüyorum.

III.Osman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Sait Abi
Ortak aramak zorunda bırakanlar acınası halde
Mesaj otomatik birleştirildi:

sağlam ucubesin kaybol
Hayırdır kardeş bu ne üslup ? foruma yeni katılmış birisine hoşgörü ile yaklaşacağınız halde aşağılayıcı ifadeler kullanmanız hiç hoş olmadı.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,156
Üyeler
142,095
Son üye
muhammet1010
Top Bottom