Neler Yeni

Sonunda bitti 108k hazır sistem nasıl olmuş

efesu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ahmet Taş
14 yaşındaysan şunun şurasında 20-25 yaşına kadar oyun oynarsın oda belki.evlenince de oynayacak halin yoktur sanırım.max 10 senelik bir oyun serüveni için muhteşemin üstünde bir para harcmışsın.yinede keyifle kullanmanı dilerim.
Yaşım 44 hala oynuyorum evliyim 😄

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,274
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hayırlı olsun umarım sıkılan kervana dahil olmazsın güzel günlerde kullan 😊

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,274
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hepinize teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arada bi gel git oluyor 😅 ama kopamıyoruz
İyi bari verilen paranın tadını çıkarmak gerekiyor sonra köşede durunca insana koyar bence

TahinPekmez

80+ Silver
14 yaşındaysan şunun şurasında 20-25 yaşına kadar oyun oynarsın oda belki.evlenince de oynayacak halin yoktur sanırım.max 10 senelik bir oyun serüveni için muhteşemin üstünde bir para harcmışsın.yinede keyifle kullanmanı dilerim.

Yaşım 44 hala oynuyorum evliyim 😄
ben 37 yasindayim 3 çocuk var,yaşla alakası yok. 6 yasindayken de okul arasi atariye giderdim. oyun manyagiyim. haa şudur eskisi kadar degilim.ama günde 2 saattim.var yinede.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
İsmail bey
Sırf sana cevap vermek için üşenmedim oturum açtım. Ne gıcık tipsin be birader, akraba aile ortamında hevesle bir işten bahsedersinde, "o iş olmaz, bir sen mi akıllısın" diye konuşan hayatta adam akıllı bir şeyi başaramamış sadece heves kaçırmaya yönelik konuşan Allahın cezası insan olur ya, işte sen o sun dayı. Adam verdiği emek sonucu bir sistem toplamış hevesle paylaşmış niye tat kaçırıyorsun bilir kişi gibi ahkam kesiyorsun, günde 1 saat bile otursa sistemin başına kaliteli 1 saat geçirmiş olacak sanane yani birader niye tat kaçırıyorsun

Son düzenleme:

Faruk1986

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,616
İsim
Faruk Sancar
4090 kaça geldi? Ben de bu aralar hesap yapıyorum 4080s sistemler 76 bin-96 bin arası değişiyor. 4090 sistem bu fiyata uygun baya.

Kemal_Bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Kemal Gençer
Hocam sistemi dizmişsin, biz de hayırlı olsun demeye geldik. Hayırlı olsun. 🤩

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Semihcan Altuntaş
Steam
NAZE THE ROGEN !
Merhaba şimdiye kadar fikir alışverişi yaptığım yardım eden herkese teşekkürler.
Sistemi şubat ayının başında 4080 süperli şekilde gamegarajdan almıştım ekran kartının üstüne 25k vererek onuda 4090 suprim ile takas ederek sistemi full msi olacak şekilde güncelledim. Psu ve fanlarim yolda. Sistemin son hali
Msi b650 tomahawk wifi
Msi coreliquid 360r v2
Msi 4090 suprim
Msi mag a1000g psu
Amd 7800x3d
Kc3000 1tb - adata legend 1tb
Şuan kötü göründüğünü düşündüğüm resimdeki 24pin bağlantısının olduğu yeri kapatacak kapak tarzi bi ürün varmi ?
Ben olsam MSI sıvı soğutucuyu değiştirirdim. Kronik sorunlu bir model. Onun dışında sistem güzel.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,880
Üyeler
141,644
Son üye
awgwgag
Top Bottom