Neler Yeni

Antalya -İsparta gezisine gidilir mi sizce ?

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Fiyatı 500₺ sabah gidip akşam donülecek bu cuma Üniversite gezisi ardından serbest bırakılıcakmışız değer mi sizce
Bazıları kazı diyor bazıları uygun diyor bencrdr normal yani servis ile 100 kişinin bindiği otobüs aynı konforu veremez diye düşünüyorum biletler gidiş dönüş 250-300₺ arası yapıyor normal şartlarda
Mesaj otomatik birleştirildi:

@M.A.Y. ama zenci @Che_ @Furkan Karagülle @Kürşat Kütükçü @Rulep

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,936
İsim
MehmedVII
Fiyatı 500₺ sabah gidip akşam donülecek bu cuma Üniversite gezisi ardından serbest bırakılıcakmışız değer mi sizce
Bazıları kazı diyor bazıları uygun diyor bencrdr normal yani servis ile 100 kişinin bindiği otobüs aynı konforu veremez diye düşünüyorum biletler gidiş dönüş 250-300₺ arası yapıyor normal şartlarda

Gezilerle 0 alakam var

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Rulep

80+ Gold
Gidilmez parasından değil Isparta olduğu için gidilmez. üniversitesi tercihin de mecbur kalmadığın sürece ısparta yazılma hele Antalya gibi şehirlerden geliyorsan pişman olursun Isparta yapılacak bir şey yok

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,051
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Isparta güzel yer git gez dolaş yeni yerler gör takıl hayatını yaşa 500tl nelere vermiyoruz ki

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gidilmez parasından değil Isparta olduğu için gidilmez. üniversitesi tercihin de mecbur kalmadığın sürece ısparta yazılma hele Antalya gibi şehirlerden geliyorsan pişman olursun Isparta yapılacak bir şey yok
Isparta güzel yer git gez dolaş yeni yerler gör takıl hayatını yaşa 500tl nelere vermiyoruz ki
2 zıt fikir bir arada işte .d küçükken gittim eğirdir gölüne vs düğün için ama üniversiteyi merak ediyorum yani herkes kötü diyor fakat tıp ve diş hekimliği bölümü baya ünlü

3-4 kişi gelirse benle giderim muhtemelen

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,051
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
2 zıt fikir bir arada işte .d küçükken gittim eğirdir gölüne vs düğün için ama üniversiteyi merak ediyorum yani herkes kötü diyor fakat tıp ve diş hekimliği bölümü baya ünlü

3-4 kişi gelirse benle giderim muhtemelen
Bende gittim kötü bir yer değil he tabi Antalya gibi de değil 😃 Türkiye'nin her yeri gezilecek yerler

Hava durumuna göre değişir. Eğer yağmur olursa heleki turuncu alarma denk gelirsen geçen okulları bile tatil edilmişti 1 kişi arabasıyla kepez ilçesinde şehrin göbeğinde altgeçitte suda boğularak hayatını kaybetti . Yani hava durumu güzelse gidilir kötüyse gidersen dönme ihtimaline göre vasiyetini hazırlamadan gitme derim

DÜZELTME: Yeni gördüm bende hem ısparta hemde antalya gezileri var sandım. Antalyadan ıspartaya kastediyorsan gidilir yani niye gidilmesin farklı yer iklim görmüş olursun güzel olur. Kimseye bulaşma ama artık dünyanın en tehlikeli ülkeleri arasında olduğumuz gerçeği var. Geçen ilk 10 daki ülkeleri gösteriyordu afganistan, suriye, ırak falan yazmışlar e onların hepsi artık türkiye içine dağıldığı için bizim ülke karma yıldızlar topluluğu gibi bişey oldu

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,390
İsim
Selman
Geziye verdiğin para koymaz. Agalarla başka yerlerde gezmek yeni yerler görmek her türlü iyidir. Sonra niye gitmedim pişmanlığı yaşanabiliyor çünkü. Benim de 600'e Ankara gezim var bu hafta, bastım parayı direkt.

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Batuhan
Kanka ben tr de çoğu ile gittim rotanızı bilmiyorum ama 500tl nelere vermiyoruz ki. Kesinlikle ortam da varmış gidilir.

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,513
İsim
ali

Isparta'da yaşıyorum yani içerisinde bulunduğum için biraz küçük geliyor artık yapılacak fazla aktivite yok bize göre ama dışardan gelen gezip görebilir bence seversin. Antalya daha büyük daha iyi yerler var gezebilirsen tabi :). Ama imkanın varsa bence gel..Değişiklik olur

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Semih Aydın
Maddi anlamda sorunun yok ve gezi günü için planın yoksa git.
Hiç bir şey elde edemezsen yeni insanlarla tanışmaya bak.
Bakarsın bir dost & arkadaşlık kurarsın, kalifiye birisiyle tanışırsın falan.
Sırf gezi + coğrafya olarak bakma Ağlasun'a 2 yıllık bölüm okumaya gittim 20 yıldır bulamadığım dostumu buldum.
1-2 yıldır hiç yüz yüze konuşmadık ama sayısız iş yaptık, her gün araşırız ve aramızda maddiyatın lafı bile geçmiyor.
Ondan bence gitmelisin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,631
Üyeler
140,678
Son üye
mertler
Top Bottom