Neler Yeni

Öneri Kablosuz kulaklık önerisi

yigido7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yiğit
Oyun oynamıyorum o yüzden oyun odaklı olmasına gerek yok ama fp ürünse olabilir.
Tiktok ve insta takılıyorum bass ve tiz iyi olsun şarj uzun gitsin yeter.ayrıca kulaklığı ucunda kesinlikle yumuşak pedli olanlardan istiyorum.
Olmayanlar kulağımı acıtıyor ve düşüyor.
Max 1 k bütçem var önerilerinizi bekliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Android telefon için

Farway

80+ Silver
QCY HT05

Farway

80+ Silver

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
LDAC ne oluyor
Xioami note 11 pro+ 5G cihazım destekler mi
Var gözüküyor 11 pro da LDAC 24bit / 96kHz (diğer adıyla Yüksek çözünürlüklü ses) de 990 kbit / s'ye kadar Bluetooth bağlantıları üzerinden ses sağlar akış Sony tarafından geliştirilmiş bir ses kodlama teknolojisidir. Bu kulaklıklar, akıllı telefonlar, taşınabilir medya oynatıcılar, aktif hoparlörler ve ev tiyatro gibi çeşitli Sony ürünleri tarafından kullanılır. LDAC daha verimli veri sıkıştırma sağlamak üzere, melez bir kodlama şeması kullanır kayıplı codec vardır. Onun baş rakibi Qualcomm'un aptX HD teknolojisidir. bit açısından doğrudan değil rekabetçi iken, AAC pratikte geliştirilmiş kablosuz ses kalitesi için rekabetçi bir teknolojidir ve Apple, YouTube ve diğer firmalar tarafından kullanılmaktadır.

LDAC ne oluyor
Xioami note 11 pro+ 5G cihazım destekler mi
Birde bunu spotify,youtube vb bazı uygulamalarda bunu kullanmanın bi artısı olmaz çünkü onlar kötü ses kalitesini destekliyorlar deezer vb. gibi desteklyen uygulamaları kullanman gerekir ama ben genel olarak youtube, netflix,spotify,deezer da kullanıyorum yine memnunum

Son düzenleme:

yigido7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Var gözüküyor 11 pro da LDAC 24bit / 96kHz (diğer adıyla Yüksek çözünürlüklü ses) de 990 kbit / s'ye kadar Bluetooth bağlantıları üzerinden ses sağlar akış Sony tarafından geliştirilmiş bir ses kodlama teknolojisidir. Bu kulaklıklar, akıllı telefonlar, taşınabilir medya oynatıcılar, aktif hoparlörler ve ev tiyatro gibi çeşitli Sony ürünleri tarafından kullanılır. LDAC daha verimli veri sıkıştırma sağlamak üzere, melez bir kodlama şeması kullanır kayıplı codec vardır. Onun baş rakibi Qualcomm'un aptX HD teknolojisidir. bit açısından doğrudan değil rekabetçi iken, AAC pratikte geliştirilmiş kablosuz ses kalitesi için rekabetçi bir teknolojidir ve Apple, YouTube ve diğer firmalar tarafından kullanılmaktadır.

Birde bunu spotify,youtube vb bazı uygulamalarda bunu kullanmanın bi artısı olmaz çünkü onlar kötü ses kalitesini destekliyorlar deezer vb. gibi desteklyen uygulamaları kullanman gerekir ama ben genel olarak youtube, netflix,spotify,deezer da kullanıyorum yine memnunum
Dostum sağol bilgiler için.
Peki başka bir kulaklığın LDAC desteklediğini nerden anlarız özelliklerinde yazar mı hiç böyle bişi dikkatimi çekmemişti

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Dostum sağol bilgiler için.
Peki başka bir kulaklığın LDAC desteklediğini nerden anlarız özelliklerinde yazar mı hiç böyle bişi dikkatimi çekmemişti
Epey de yazıyor genelde ama bazen eklemiyorlar bilgileri https://www.rtings.com/headphones bu sitede kulaklık ekliyse buradanda bakabilirsiniz ya da kendi sitesinde yazıyor olabilir zaten LDAC varsa genelde açıklamaya koyuyorlar

openart

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
openart
300 lira daha çık amazondan JBL Tune 570BT al .

Not : Kulak üstü.

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Kutluhan bayrakcı
Oyun oynamıyorum o yüzden oyun odaklı olmasına gerek yok ama fp ürünse olabilir.
Tiktok ve insta takılıyorum bass ve tiz iyi olsun şarj uzun gitsin yeter.ayrıca kulaklığı ucunda kesinlikle yumuşak pedli olanlardan istiyorum.
Olmayanlar kulağımı acıtıyor ve düşüyor.
Max 1 k bütçem var önerilerinizi bekliyorum.

Android telefon için
Samsing buds 2 pro kullanıyorum memnunum

Top Bottom