Neler Yeni

2.000 TL'ye kadar bass modu memnun eden bluettoth kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Adam
İyi günler Anker p2i ilk kulaklığımdan memnundum kaybolmasından dolayı yeni kulaklık arayışındayım bass modu gibi modları memnun edecek kulaklık önerileriniz nelerdir?

kafa üstü anker q10 vardı gayet f/p, anker markasından şaşmayın derim uygun fiyata guzel ürün. Ha skullcandy crusher evo alabilirsen en güzeli o, sinema bile izliyorum sinemada hissi veriyor kafa titretiyor

kafa üstü anker q10 vardı gayet f/p, anker markasından şaşmayın derim uygun fiyata guzel ürün. Ha skullcandy crusher evo alabilirsen en güzeli o, sinema bile izliyorum sinemada hissi veriyor kafa titretiyor
Üstadım bir de anker q10i var . Hangisi iyidir . Ps5de de çalışabilecek Bluetooth kulak üstü kulaklık öneriniz var mıdır

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
uğur demirel
İyi günler Anker p2i ilk kulaklığımdan memnundum kaybolmasından dolayı yeni kulaklık arayışındayım bass modu gibi modları memnun edecek kulaklık önerileriniz nelerdir?
https://www.vatanbilgisayar.com/jbl-tune-flex-nc-tws-kulak-ici-bluetooth-kulaklik-hayalet-mor.html bunun beyaz modeli var sesi bassı iyi tavsiye ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,398
Üyeler
141,575
Son üye
Hacıahmet
Top Bottom