Neler Yeni

Asus tuf fanları bir anda son hız çalıştı

Kaptan7

80+
Asus tuf f15 2022 laptopum var alalı 1 ay fln oldu fazla oyun oynamayıyorum az önce my Asus uygulamasında güncelleme fln gelmiş güncellemeye başladım 1 dk sonra fanlar bir anda aşırı hızlı şekilde dönmeye başladı bende hemen Bilgisayarı kapattım sorun nedir sizce

Asus tuf f15 2022 laptopum var alalı 1 ay fln oldu fazla oyun oynamayıyorum az önce my Asus uygulamasında güncelleme fln gelmiş güncellemeye başladım 1 dk sonra fanlar bir anda aşırı hızlı şekilde dönmeye başladı bende hemen Bilgisayarı kapattım sorun nedir sizce
ASIL SORU GERİ AÇILIYORMU

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
İbrahim mesut tekin
Dostum bu güncellemeden kaynaklı korkacak bir şey yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
İbrahim mesut tekin
Evet açılıyor normal şuanda teknik servis performans moduna al güncelleme nedeniyle olmuş dedi
Kardeşim laptoplar böyle fanları ara ara hızlı dönebilir sonuçta fanın görevi sistem ısısını belli seviyede tutmak yeri gelir uzun süre hızlı çalışır yeri gelir işlemci 98 derecelere çıkar bunlar normal şeyler

Kaptan7

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum bu güncellemeden kaynaklı korkacak bir şey yok
Servise 8gb ram ekleme fiyatı sordum 1515tl dendi ve işçilik ücreti ise 750 TL dendi kendim ekleyebilir miyim dediğimde zara verilmediği halde açıp ssd ve ram ekleme yapabilirsiniz dendi doğru mu sizce de yarın öbür gün başım ağrımasın ztn aşırı pahalı fiyat çekiyorlar

TİTAN.

80+ Platinum
Evet açılıyor normal şuanda teknik servis performans moduna al güncelleme nedeniyle olmuş dedi
Doğru demiş sakin olman lazım güncelleme yapıyorsun normal bir daha o şekilde kapatmaman daha iyi olabilir güncellemeleri yarıda kesersen sonuçları daha ağır olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Servise 8gb ram ekleme fiyatı sordum 1515tl dendi ve işçilik ücreti ise 750 TL dendi kendim ekleyebilir miyim dediğimde zara verilmediği halde açıp ssd ve ram ekleme yapabilirsiniz dendi doğru mu sizce de yarın öbür gün başım ağrımasın ztn aşırı pahalı fiyat çekiyorlar
Dediklerini yapabilirsin başın ağırmaz ama dikkatli ol

Kaptan7

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeşim laptoplar böyle fanları ara ara hızlı dönebilir sonuçta fanın görevi sistem ısısını belli seviyede tutmak yeri gelir uzun süre hızlı çalışır yeri gelir işlemci 98 derecelere çıkar bunlar normal şeyler
Ama arkaplanda sadece oyun indiriyordum başka bir şey yoktu normal de tabi fanlar yavaş yükseliyordu bu bir anda yani son hız çalıştı

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
İbrahim mesut tekin
Ama arkaplanda sadece oyun indiriyordum başka bir şey yoktu normal de tabi fanlar yavaş yükseliyordu bu bir anda yani son hız çalıştı
Dostum bunlar makina her an her şey olabilir sen kendini buna alıştır.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,221
İsim
ismail
Normal. Disk ve işlemci yoğun çalışır indirmede.Soğutmak için de fanlar hızlanacaktır.Fanlar hızlanınca bozulacak olsa uçak motoru takardık bu aletlere.Korkmayın bu kadar.

EKLERSİN ÖNCE GPU Z PROGRAMINI İNDİR RAMLARİNİN HIZINA BAK VE MARKASI NA BAK AYNISINI BULURSAN DAHA İYİ OLUR
Mesaj otomatik birleştirildi:

BİŞEY OLMAZ AZ ÖNCE Bİ OYUN OYNUYODUM EKRAN KARTIMIN FANLARI UÇAK MOTORUNA DÖNÜŞTÜ MESELA İŞLEMCİ ISININCA FAN A VERİLEN VOLTAJI ARTTIRIYOR BUNDAN DOLAYI FAN SOĞUTMAK İÇİN HIZLANIYOR

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,918
Üyeler
141,066
Son üye
Shadow🎭
Top Bottom