Neler Yeni

Ekran kartım bozulur mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Burak
Selamlar. 2 ay önce aynı konuyu açmıştım fakat bilgili biri olmadığından konuya bir açıklık getirememiştik. Sorunum; Ekranım çok kötü 60 hz VGA girişli fakat kasam çok iyi rx6650 XT var ve bu da hdmi ve DP girişli bu yüzden ucuzluk yerinden VGA dönüştürücü aldım ve oyun oynarken bir anda ekran gidiyor ve no Signal oluyor ama kasa hala çalışıyor ve sesler geliyor mecburen kasayı düğmeden kapatıyorum kabloyu söküyorum düzeltiyorum ve açıyorum bilgisayarı, tekrar driver kurmam gerekiyor bu durumun ekran kartına bir zarari olur mu bu bazen günde 1 veya 2 defa oluyor bazen hiç olmuyor ekran kartının derecesi yük altında 55 dereceyi geçmiyor ekran kartım hasar görür mü?

ConquerorXIV

80+ Gold
tv de dene, gpu driverı kendi kendi çöküyorsa problem vardır monitör haricinde

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,764
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Bir seferde birden fazla aç kapa yapmadıkça bir şey olmaz. Ayrıca bu sorunu yaşadığında win+ctrl+shift+b yap sonra monitörü aç kapa yap ekran gelir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tv de dene, gpu driverı kendi kendi çöküyorsa problem vardır monitör haricinde
Driver bazen gidiyor bazen gitmiyor. TV de deneme şansım yok. Dönüştürücüde olduğunu düşünüyorum. Ekran gittigi sırada kabloyu algılamadıgından driver gidiyor olabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ada AKMAN
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar / Oyunlar
Instagram
adaspolution
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199053714547/
Discord
dawagex
Bir seferde birden fazla aç kapa yapmadıkça bir şey olmaz. Ayrıca bu sorunu yaşadığında win+ctrl+shift+b yap sonra monitörü aç kapa yap ekran gelir.
aga konu ile alakasız ama şu kendi pc özelliklerimizi nerden ekliyoruz

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Burak
Dediğim gibi kapanıyor açıyorum ayni oyuna girdiğim zaman 20 dk sonra geri kapanıyor sesler geliyor. Bu arada dediğiniz şeyi yapacağım inşallah olur.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,764
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
aga konu ile alakasız ama şu kendi pc özelliklerimizi nerden ekliyoruz
Yukarıda resmine tıkla imza yazan kısımdan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediğim gibi kapanıyor açıyorum ayni oyuna girdiğim zaman 20 dk sonra geri kapanıyor sesler geliyor. Bu arada dediğiniz şeyi yapacağım inşallah olur.
Bilgisayarı kapattıktan sonra hemen geri açma önce içindeki elektriği boşaltması lazım. Kasayı kapattıktan sonra arkadan anahtarı kapat, sonra kasanın güç tuşuna bas bir kaç kere atsın elektriği sonra anahtarı aç, tuşa bas kasayı aç.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Burak
Yukarıda resmine tıkla imza yazan kısımdan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayarı kapattıktan sonra hemen geri açma önce içindeki elektriği boşaltması lazım. Kasayı kapattıktan sonra arkadan anahtarı kapat, sonra kasanın güç tuşuna bas bir kaç kere atsın elektriği sonra anahtarı aç, tuşa bas kasayı aç.
Anladım. Ben 5 saniye sonra açıyorum normalde.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,764
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ada AKMAN
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar / Oyunlar
Instagram
adaspolution
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199053714547/
Discord
dawagex

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,764
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,952
Üyeler
141,653
Son üye
burakkaravuş
Top Bottom