Neler Yeni

MSİ MAG X670E vs MSİ X670E GAMİNG PLUS

ridvan k

80+ Bronze
Tomahawkin ses yongasi daha iyi , ramdede 6600 yazsada şuan 7800u ikiside çalıştırıyor ikisi arasında büyük farklar yok. Carbon wifi ikisine göre besleme.olarak daha iyi 1.carbon 2.tomahawk 3.gaming
Anladım hocam teşekkürler.Zaten yt tarafında tomahawk serisini inceleyen kanallar vardı.Baya iyi olduğunu sıcaklık performansınında iyi olduğunu gördüm.Ama GAMİNG PLUS modelinin yt tr incelemesi yoktu,bende bu yüzden foruma sordum.Dediğiniz gibi fiyat konusunda neden daha ucuz da dedim kendi kendime 😄
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler dilerim.Ben sistem toplamaktayım,bu yüzden 2 anakart arasında kaldım.Sizce hangisini almak mantıklı? anakartlar arasında farklar nelerdir?bunun cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Konudan bağimsz olarak ben bu modeli aldım tavsiyeniz bu konuda ne olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Malik Saruhan
Hocam fiyatı pahalı hem bu fiyata çıkarsam carbon alırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama çok güzel anakart eyvallah tavsiye için cansın

kayesbot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
muhammet
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler dilerim.Ben sistem toplamaktayım,bu yüzden 2 anakart arasında kaldım.Sizce hangisini almak mantıklı? anakartlar arasında farklar nelerdir?bunun cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Bir şey sorucam bu msı anakartlara neden 4lü ram takınca max 5400 mhz de çalıştırabiliyosun 6400 de çalıştırılamaz mı bi yöntemi var mı

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,749
İsim
ege erdem demirelli
Guc beslemeleri ve cogu ozellikler ayni. 128gb den fazla ram takacaginizi sanmiyorum zaten. Hangisi ucuzsa onu alin ben gaming plus max alirdim.

Hocam H.O. ama bence fazla para vermissiniz ben olsam arkadasin dedigi gibi o paraya CARBON alirdim.

ridvan k

80+ Bronze
Guc beslemeleri ve cogu ozellikler ayni. 128gb den fazla ram takacaginizi sanmiyorum zaten. Hangisi ucuzsa onu alin ben gaming plus max alirdim.

Hocam H.O. ama bence fazla para vermissiniz ben olsam arkadasin dedigi gibi o paraya CARBON alirdim.
Beyaz stup icin carbonun beyaz anakarti varmi ben bulamadm 15 e aldım ben bu arada

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,749
İsim
ege erdem demirelli
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Malik Saruhan
Dediğinz modelin linki var mi beyaz olarak
Zaten beyaz değil mi

Beyaz stup icin carbonun beyaz anakarti varmi ben bulamadm 15 e aldım ben bu arada
İyi fiyata almışsınız hocam o fiyata olsa alırım herhalde indirimi bekliyorum bende bu arada
https://www.akakce.com/anakart/en-u...-wi-fi-amd-am5-ddr5-atx-fiyati,571741768.html beyaz bu hocam

Hocam bunada bakabilirsiniz hepsinden fazla guc beslemesi var
Buda güzel ama özellikle msi hastasıyım full msi yapıcam herhalde 😅

ridvan k

80+ Bronze
Zaten beyaz değil mi

İyi fiyata almışsınız hocam o fiyata olsa alırım herhalde indirimi bekliyorum bende bu arada
https://www.akakce.com/anakart/en-u...-wi-fi-amd-am5-ddr5-atx-fiyati,571741768.html beyaz bu hocam

Buda güzel ama özellikle msi hastasıyım full msi yapıcam herhalde 😅
Vatanda yakaladim bu fiyatı artı vade farksz 3 taksitte vardı o yuzden bana cok mantkli geldi yoksa prime x670 p csm vardi ama aldigimdan beri hic hosuma gitmiordu gorunus olarak bende onu satma karari aldm
Bu arada msi nin bu gümus rengi daha once gozume carpti 1 hafta once 9300 e gordum ama aklimda hep beyaz oldugu icin tercih etmedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Malik Saruhan
Vatanda yakaladim bu fiyatı artı vade farksz 3 taksitte vardı o yuzden bana cok mantkli geldi yoksa prime x670 p csm vardi ama aldigimdan beri hic hosuma gitmiordu gorunus olarak bende onu satma karari aldm
Bu arada msi nin bu gümus rengi daha once gozume carpti 1 hafta once 9300 e gordum ama aklimda hep beyaz oldugu icin tercih etmedim
Sanırım o p modelinde çipsette kronik sorun var diye duydum ne kadar doğru bilemem hocam gerçekten iyi fırsat yakalamışsınız hayırlı olsun güle güle kullanın

ridvan k

80+ Bronze
Sanırım o p modelinde çipsette kronik sorun var diye duydum ne kadar doğru bilemem hocam gerçekten iyi fırsat yakalamışsınız hayırlı olsun güle güle kullanın
Yarin bakin belki sizde yakalarsnz su an wep e ozel extra 16 bucuk fiyati birde geceye ozel yuzde 10 yapior o yuzden dusunebilirsiniz

Top Bottom