Neler Yeni

Çözüldü✓ Asus X670e-e vs X670e Carbon WiFi

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Veysel Özkaçmaz
Öncelikle Merhaba arkadaşlar. işlemci 7950x3d düşünüyorum ileri dönük bir anakart almak istiyorum. İki anakart arasında kaldım.

Asus ROG Strix X670E-E Gaming WiFi
MSI X670E Carbon WiFi

Önceliğim Asus anakart ama iki model arasında biraz fiyat farkı var Asus anakart bu fiyat farkına değer mi sizce.

MSI X670E Carbon WiFi
Vatan karta özel 13445 TL

19046,34

Aestro

80+
Öncelikle Merhaba arkadaşlar. işlemci 7950x3d düşünüyorum ileri dönük bir anakart almak istiyorum. İki anakart arasında kaldım.

Asus ROG Strix X670E-E Gaming WiFi
MSI X670E Carbon WiFi

Önceliğim Asus anakart ama iki model arasında biraz fiyat farkı var Asus anakart bu fiyat farkına değer mi sizce.

MSI X670E Carbon WiFi
Vatan karta özel 13445 TL

19046,34
Vatandan ürün alınmaz hocam sana vatandan magduriyet yasamis birisi olarak söylüyorum hayatta gorebilecegin en yalanci düzenbaz insanları unut ürünü alana kadar elini ayagini operler aldiktan sonra ne iade ne değişim cinnet geçirirsin 1 ay boyuna bunlar yüzünden sakinleştiriciyle gezdiğimi biliyorum ben

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,074
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Carbon wifi al fiyat farkı çok ciddi seviyede az olsaydı Rog Strix derdim ama epey var

Garbajosa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Kenan Çelik
Bir anakarta bu paraları ödemeyi ve ileri dönük anakart cümlesini doğru bulmuyorum. Yarın amd soket değiştiriyorum derse hiçbir geleceği kalmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Muhammet açıkgöz
Kankacom ben şuan hali hazırda msı x670e carbon kullanıyorum yani arşarında pek bir özellik yada companent farkı yok msı al geç bence o kadar takma msı güzel firma

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Veysel Özkaçmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vatandan ürün alınmaz hocam sana vatandan magduriyet yasamis birisi olarak söylüyorum hayatta gorebilecegin en yalanci düzenbaz insanları unut ürünü alana kadar elini ayagini operler aldiktan sonra ne iade ne değişim cinnet geçirirsin 1 ay boyuna bunlar yüzünden sakinleştiriciyle gezdiğimi biliyorum ben
Bu mağazadan mağazaya değişir bence. Ben Bluetooth kulaklık aldım yaklaşık 8 ay felan kullandım sonra garantiye verdim iade çıktı 1 2 hafta sonra paramı yatırdılar.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,074
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Aestro

80+
Bu mağazadan mağazaya değişir bence. Ben Bluetooth kulaklık aldım yaklaşık 8 ay felan kullandım sonra garantiye verdim iade çıktı 1 2 hafta sonra paramı yatırdılar.
Mağazadan alacaksan o ayrı mağazadan ürünü alırken parayü ödedikten sonra kutuyu açtırıyorlar o daha sıkıntı bilgin olsun ayrıca internette sepete özel o indirimler mağazaya gidip 12 bine vermiyorlar

PunkiesT

80+ Bronze
Bence değmez en üst seviye ama yani Anakart aynı model markası farklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Veysel Özkaçmaz
Cevaplarınız için teşekkürler konuyu kapatıyorum

Aestro

80+
Hangi özelliği iyi peki 🤔
asus model 20 msi olan 21 asusun 6400mhz desteklerken msi 6600mhz veriyor çok ciddi fark yok demedim ama yinede msi az buçuk asus modelinden daha iyi asusun tek farkı yeni cikan bu dimmflex teknolojisi hiç denemedim bilmiyorum ama intel xmp ile arasinda dağlar fark oldugunu dusunmuyorum msi anakartta garantisi 3 yıl asusunda ben msi alirdim.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,074
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
asus model 20 msi olan 21 asusun 6400mhz desteklerken msi 6600mhz veriyor çok ciddi fark yok demedim ama yinede msi az buçuk asus modelinden daha iyi asusun tek farkı yeni cikan bu dimmflex teknolojisi hiç denemedim bilmiyorum ama intel xmp ile arasinda dağlar fark oldugunu dusunmuyorum msi anakartta garantisi 3 yıl asusunda ben msi alirdim.
Fiyat farkı aşırı olduğu için carbon derdim bende yoksa aralarında pek fark yok devede kulak bile kalmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,317
Üyeler
140,808
Son üye
aguywithnonname
Top Bottom