Neler Yeni

Yardım Protein tozu markası önerisi lazım

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Furkan
Weider ve optimum aşırı pahalı gereksiz o kadar onları haricinde alınabilecek en iyi markalar hangileri? Scitec filan iyi mi

Tarık Baskan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Rechete

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Berkecan Ergin
Birçok marka kullandım öneri ve merak üzerine hiq aldım, daha kullanmadım o yüzden bir şey diyemem onun dışında nutrend alabilirsin yada xpronun proteın tozuda güzeldi ikisininde servis sayısı +70.

Şimdi baktım hiqte zaten 66 servislikten kalmamış.

forlan05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Volkan Kaşıkcı
Weider ve optimum aşırı pahalı gereksiz o kadar onları haricinde alınabilecek en iyi markalar hangileri? Scitec filan iyi mi
Nutrend Whey İsolate en iyisidir benim gözümde, gereksiz şeker yüklemesi yoktur fakat aylardır stoklarda maalesef yok.

Scitec genel olarak iyi bir markadır, bu ürününde 21g protein ve BCAA ağırlıklı yükleme yapılmış.

Olimp'in birçok ürününü kullanmış ve memnun kalmış biri olarak hiç protein tozunu kullanmadım fakat 26gr protein ve vitamin ağırlıklı yükleme yapılmış.

Ekstra BCAA alırım veya zaten kullanmaktayım diyorsan Olimp'in ürününü tercih edebilirsin. Zaten Scitec içerisinde bulunan BCAA a öyle ahım şahım değerlerde değil fark ettiysen, içerisinde azar azar da arjinin alanin vs. serpiştirmişler. Pre-workoutların içinde dahi 1000mg olup yeterli gelmemekte ve benim gibi kişiler pre-workout a ekstra citrülline malate eklemekte...

Diyeceğim o ki Optimum a bütçen yetmiyorsa, Olimp alabilirsin ama sakın Weider'ın hiçbir ürününü alma çünkü gereksiz pahalı ve bazı ürünlerinde içerik açısından o fiyatlara rağmen içeriği zengin değil.

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nutrend Whey İsolate en iyisidir benim gözümde, gereksiz şeker yüklemesi yoktur fakat aylardır stoklarda maalesef yok.

Scitec genel olarak iyi bir markadır, bu ürününde 21g protein ve BCAA ağırlıklı yükleme yapılmış.

Olimp'in birçok ürününü kullanmış ve memnun kalmış biri olarak hiç protein tozunu kullanmadım fakat 26gr protein ve vitamin ağırlıklı yükleme yapılmış.

Ekstra BCAA alırım veya zaten kullanmaktayım diyorsan Olimp'in ürününü tercih edebilirsin. Zaten Scitec içerisinde bulunan BCAA a öyle ahım şahım değerlerde değil fark ettiysen, içerisinde azar azar da arjinin alanin vs. serpiştirmişler. Pre-workoutların içinde dahi 1000mg olup yeterli gelmemekte ve benim gibi kişiler pre-workout a ekstra citrülline malate eklemekte...

Diyeceğim o ki Optimum a bütçen yetmiyorsa, Olimp alabilirsin ama sakın Weider'ın hiçbir ürününü alma çünkü gereksiz pahalı ve bazı ürünlerinde içerik açısından o fiyatlara rağmen içeriği zengin değil.
Extra Bca ve keratin tarzı şeylerdir alacağım. Optimuma param yetiyor ama oda çok pahalı Weider kadar ondan dolayı gereksiz buluyorum. 2 kg protein gözüne 5 6 k isteniyor optimum ve Weider markaları

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Berkecan Ergin

Yanlış anlamada yarışmaya hazırlanmayacak etmeyecek, öyle biri gelip burada zaten tavsiye istemez. Ben bile yıllardır yapmama rağmen izole proteın tozu kullanmıyorum çünkü yarışma hedefim yok. Örneğin porsiyonda 0.8 gr şeker var hiq markada, bunun ne kadar etkisi olacak yeni başlayanda da gidip izole önerisi veriyorsun? Attığın markada bile izole olmasına rağmen şeker 0.6

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer isole protein alınması gerekiyorsa

Bu 3 ünden birisi alınması gerekiyor sanırım

forlan05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Volkan Kaşıkcı
Extra Bca ve keratin tarzı şeylerdir alacağım. Optimuma param yetiyor ama oda çok pahalı Weider kadar ondan dolayı gereksiz buluyorum. 2 kg protein gözüne 5 6 k isteniyor optimum ve Weider markaları
Dövizden çalışan markalar olduğu için öyleler fakat bütçeniz yetiyorsa bence
alabilirsiniz. Ekstra BCAA almanıza gerek kalmayacaktır çünkü ürün içerisinde lösin, izolösin ve valin oranları yüksek. Verdiğiniz fiyatta şunu da göz önünde bulundurmanızı istiyorum, sindirim kolaylığı cidden çok iyi ve isolate bir protein tozu yani normal değil. Sizi 40 gün rahat bir şekilde götürecektir. Scitec içeriğine nazaran Optimum'da değerler daha yüksektir. Optimum ürünlerinin kalitesine zaten diyecek bir şey yok...

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Berkecan Ergin
scitecte iyi markadır ama bütçen yetiyorsa nutrend %100 whey al istersen hiq yok zaten. Yada xpronun proteın tozunu al o da gerçekten iyidir.

https://www.supplementler.com/urun/scitec-bcaa-xpress-500-gram-831 bcaa olarak öneririm yalnız aromasız haberin olsun tam fiyat performans ürünü ölçek sayısı oldukça yüksek ben bunu kullanıyorum geçen indirimdeydi 600 civarına aldım.

Kreatin olarakta https://takehiq.com/collections/kreatin/products/hiq-creatine-creapure-250g alabilrsin

forlan05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Volkan Kaşıkcı
Yanlış anlamada yarışmaya hazırlanmayacak etmeyecek, öyle biri gelip burada zaten tavsiye istemez. Ben bile yıllardır yapmama rağmen izole proteın tozu kullanmıyorum çünkü yarışma hedefim yok. Örneğin porsiyonda 0.8 gr şeker var hiq markada, bunun ne kadar etkisi olacak yeni başlayanda da gidip izole önerisi veriyorsun? Attığın markada bile izole olmasına rağmen şeker 0.6
Yıllardır yapıp izole kullanmaman senin hatan dostum o zaman :) Bütçesi yeten adam kullanır bu kadar basit ki arkadaşın da bütçesi yetiyormuş... 0,8, 0,6 şeker hiçbir şey değil fazla takılma öyle verilere. Issolate protein tozunu da bu arada sadece yarışmaya giren kişiler kullanmıyor, bilgin olsun :D

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Berkecan Ergin
Yıllardır yapıp izole kullanmaman senin hatan dostum o zaman :) Bütçesi yeten adam kullanır bu kadar basit ki arkadaşın da bütçesi yetiyormuş... 0,8, 0,6 şeker hiçbir şey değil fazla takılma öyle verilere. Issolate protein tozunu da bu arada sadece yarışmaya giren kişiler kullanmıyor, bilgin olsun :D
İnsanları yanlış yönlendirmeye ne meraklısınız. Yılldardır inşa ettiğim değişimle zaten gereksiz olduğunun kanıtıyım merak etme sen. Kaldı ki hiç kullanmadım demiyorum ben weider optimum bu markaların izolesinide kullandım bir dönem sadece gereksiz. Oraya harcayacağı bütçelerle vitamin takviyeleri alsa daha sağlıklı olur illa bütçesinin büyük bölümünü oraya harcamasına gerek yok ama senin anlamada sorunun olduğu için şaşırmıyorum :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://protein7.com/xpro-concentrate-whey-protein-tozu-2280gr#/14-aroma-cikolata
https://www.supplementler.com/urun/nutrend-100-whey-protein-2250-gr-6968

Yanına d3k2 vitamini, omega 3, kreatin, bcaa al geç izoleler gereksiz bütçeni izole diye oraya harcama. Hatta bcaa yerine antrenman verimim artsın diyorsan pre workoutta alabilirsin.

https://protein7.com/xpro-noxzilla-pre-workout-1080gr#/31-aroma-ahududu 60 servis fazlasıyla antrenman verimini arttırır.

Top Bottom