Neler Yeni

Bu parçalar sizce bu fiyata nasıl

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Yeni sistem aldığı için sattığını söylüyor Ryzen 5 2600 ve Rx 580 8gb a 3250 diyor sizce alınır mı ben 3100 demiştim 3250 olur dedi 3150 demeyi düşünüyorum ama kargoyla gönderecek aklıma o takıldı deneme imkanım yok yani
Ekran Resmi 2024-03-15 14.52.44.png
Ekran Resmi 2024-03-15 14.53.08.png
Ekran Resmi 2024-03-15 14.54.19.png

Son düzenleme:

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
3200 e iyi bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Reşit Akalın
Güzel görünüyor ancak test etmeme konusu biraz can sıkıcı.
Sahibinden de param güven veya dolap ile alırsan deneyebilirsin aslında

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Ensar Polat

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel görünüyor ancak test etmeme konusu biraz can sıkıcı.
Sahibinden de param güven veya dolap ile alırsan deneyebilirsin aslında
O şekilde nasıl alınıyor bilgi alabileceğim bir yer var mı daha önce hiç 2.el ürün almadım ama bildiğim ürünü ucuz fiyata koyuyor bende alıyorum bana + sı ürün teslim edilince test edip onaylamam oluyor heralde ancak test edecek güç kaynağım ve ram de bulunmuyor onlarıda alacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben olsam almazdım
Sebebi nedir başka bir öneriniz var mı 1,2 ay bekleyip Rx 6600xt alsam mı diye düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
EMRE YAYLAGÜL
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar oyunları, bilgisayar yazılımı ve bilgisayar donanımı
Instagram
https://www.instagram.com/kinasakaltv/
Steam
https://steamcommunity.com/id/KINASAKALTV/
Facebook
KINASAKALTV
Twitter
KINASAKALTV
Discord
kinasakal
Reddit
KINASAKAL
Biraz olsa indirim yapmasını iste, mesela 3175₺ diyebilirsin çünkü biraz eski ekran kartı ile işlemci ama hiç indirim yapmaz ise bence daha uygun varsa onlara bak derim

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biraz olsa indirim yapmasını iste, mesela 3175₺ diyebilirsin çünkü biraz eski ekran kartı ile işlemci ama hiç indirim yapmaz ise bence daha uygun varsa onlara bak derim
Yanıntınız için teşekkürler 3500,4000 arası Rx6600xt ler var aslında onlardan alıp 1 ay sonra felanda diğer parçaları alabilirim gibi sizce nasıl olur aralarında performans farkı baya var gibi

asko56

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
EMRE YAYLAGÜL
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
Facebook
KINASAKALTV
Twitter
KINASAKALTV
Discord
kinasakal
Reddit
KINASAKAL
Yanıntınız için teşekkürler 3500,4000 arası Rx6600xt ler var aslında onlardan alıp 1 ay sonra felanda diğer parçaları alabilirim gibi sizce nasıl olur aralarında performans farkı baya var gibi
Acele bir ekran kartı gerekiyorsa RX 6600 de alabilirsin, işlemci olarak da Ryzen 5 3500 ya da Ryzen 5 3500X alınabilir bence RX 6600 için

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Acele bir ekran kartı gerekiyorsa RX 6600 de alabilirsin, işlemci olarak da Ryzen 5 3500 ya da Ryzen 5 3500X alınabilir bence RX 6600 için
Aslında benim asıl amacım sadece apex legends oynamak 60fps felan veren bi bilgisayar almak istemiştim imzamdaki sistemim vardı onu satmak zorunda kaldım. Tv box felan aldım idare etsin diye yerini tutmadı geforce now dan oynayım dedim o da berbat bende dedim tv boxı felan iade edeyim 4,5k ya sistem toplayım ama sonra satarken zorlanırım diye yüksek bir şey alayım dedim evdeki 2. el ürünleride satıp bütçeye ekleyip daha önce 2.el hiç bilgisayar almadığım için de konudan bayağı uzağım yani kısacası amacım sadece apex oynamak 144 veya 60 fps te :) dediğiniz kombinasyonu araştıracağım tekrardan teşekkür ederim. Umarım sağlam ürünler bulurum

asko56

80+ Bronze
Aslında benim asıl amacım sadece apex legends oynamak 60fps felan veren bi bilgisayar almak istemiştim imzamdaki sistemim vardı onu satmak zorunda kaldım. Tv box felan aldım idare etsin diye yerini tutmadı geforce now dan oynayım dedim o da berbat bende dedim tv boxı felan iade edeyim 4,5k ya sistem toplayım ama sonra satarken zorlanırım diye yüksek bir şey alayım dedim evdeki 2. el ürünleride satıp bütçeye ekleyip daha önce 2.el hiç bilgisayar almadığım için de konudan bayağı uzağım yani kısacası amacım sadece apex oynamak 144 veya 60 fps te :) dediğiniz kombinasyonu araştıracağım tekrardan teşekkür ederim. Umarım sağlam ürünler bulurum
git xbox series s al 8 bine daha iyi olur

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Onlara da bakmaya başladım imzanızda görünce aklıma geldi de onda apexi klavye mouse la oynayabiliyor muyuz acaba daha önce hiç konsolum olmadı 1,2 tane 8k ya buldum garantileri bitmişti ama sıkıntı olur mu sizce

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
EMRE YAYLAGÜL
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
Facebook
KINASAKALTV
Twitter
KINASAKALTV
Discord
kinasakal
Reddit
KINASAKAL
Series S bende var kardeşim ama Apex Legends'ın klavye-mouse desteği yok diye biliyorum. Zor olur yani gamepadten oynaması
Uyguna olmazsa o dediğim işlemciler Ryzen 5 3600 de gayet iyi olacaktır bu arada

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,114
Üyeler
143,290
Son üye
seyitali23
Top Bottom