Neler Yeni

Çözüldü✓ HP Victus Gaming 16-s0047nt vs ThinkBook 16p G4

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Toprak
Yorumlarınız için teşekkür ederim
Son olarak Lenovo'yu alsam üzer mi diye sormak istiyorum çünkü hafiflik ve tasarım açısından en iyi olan Lenovo şu an.
Hocam batarya açısından diğerlerine göre zayıf kalıyor fakat diğer konularda üzmez. Ortalama kaç saat kullanırsınız bataryada.

Njord77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer
Hocam batarya açısından diğerlerine göre zayıf kalıyor fakat diğer konularda üzmez. Ortalama kaç saat kullanırsınız bataryada.
oyun oynarsam net 4 saati geçer

Njord77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer
Hocam acerdada yok yani öyle bir batarya yok yanlış anlasilmasin
anladım
sizce hangisini tercih etmeliyim o zaman? arasında kaldım ikisinin
günlük kullanımda 5 saat civarı verebilirse ikiside olabilir onu söyleyebilirim.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Toprak
anladım
sizce hangisini tercih etmeliyim o zaman? arasında kaldım ikisinin
Hocam loq daha zarif daha şık ekranı kötü. Nitro 16 ayrı olarak sıvı metal ile geliyor ve ekranı loqa göre çok daha iyi ve bataryası daha iyi. Farklar bu. @$ilent @Ruffian @yasincaglar konuyu okursanız mutlu olurum yanlış bir şey yazdiysam hatamı giderirseniz sevinirim.

Njord77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer
Hocam loq daha zarif daha şık ekranı kötü. Nitro 16 ayrı olarak sıvı metal ile geliyor ve ekranı loqa göre çok daha iyi ve bataryası daha iyi. Farklar bu. @$ilent @Ruffian @yasincaglar konuyu okursanız mutlu olurum yanlış bir şey yazdiysam hatamı giderirseniz sevinirim.
yorumlarınız için teşekkürler iyi akşamlar

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Toprak
Hocam bu arada lenovodan kastınız loq mu başta attığınız linkteki modelimi

NZXT

80+ Bronze
İkiside alınmamalı. Şuan bir işim var, meşgulüm sonra bakarım daha detaylı konuya.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Toprak
thinkbook loq değil
Hocam kullanım şeklinize bağlı olara hz değerini çok önemsemiyorsaniz + taşınabilirlik+ pil performansı konusunda konudaki Laptop güzele benziyor. Farklı alternatifleri olabilir araştırmak lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ha nitro 16 alsanız daha iyi olabilir ama şu zarafet meselesine önem veriyorsunuz sanırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
924,423
Üyeler
144,100
Son üye
emrex321
Top Bottom