Neler Yeni

sipariş ettiğim bilgisayar parçalarım uyumlu mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
ÖMER ÇELİK
işlemcin dunyanın en iyi işlemcilerinden
anakartın o sistemde çöp
ramler 5.6mhz kotu bı de ustune cl40 gecikme değerine sahip yine O SISTEME* cok kotu
ekran kartından hiç bahsetmiyom dumduz 4060 almışssın
kasa desen en ucuzundan en dandiriğinden bu sogutma performansına yansır
sıvı sogutucun keza öyle
1 tane fan almışsın iyi ama yani genel olarak o sistemi sogutmaya yetmicek
750w psu şu anki sistemin için iş görür ama o sistemin hak ettiği ekran kartını aldığında görmicek
ssd çok iyi
ses kartı iyi

ekran da iyi ama sen o işlemciyi alıyosan ben olsam 240 hz alırdım en az
wifi adaptörü nalaka yıne cozemedım. zaten o sistemin hak ettiği anakartı alsan wifi yanında gelirdi
yani sistem genel olarak parçaları uyumsuz. bu da son mesajım. ister dinle ister dinleme ama bu sadece ekran kartıyla anakartla olacak iş değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Cemali Gür
madem o kadar kişi iptal et diyor galiba doğrusu bu. çok teşekkür ederim. bi iptal etmeyi deneyeyim oluyorsa. ve bu listede neler değişmesi gerekir yeniden alacak olsam? önerilere açığım.

hatta konudaki ilk mesajı, mümkünse konu başlığını da mı o yönde değiştirsem yapabiliyorsam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
ÖMER ÇELİK
madem o kadar kişi iptal et diyor galiba doğrusu bu. çok teşekkür ederim. bi iptal etmeyi deneyeyim oluyorsa. ve bu listede neler değişmesi gerekir yeniden alacak olsam? önerilere açığım.

hatta konudaki ilk mesajı, mümkünse konu başlığını da mı o yönde değiştirsem yapabiliyorsam.
reis sen bütçeni belirt. ne için kullanacağını belirt. istersen biz senin yerine yapalım o sistemi

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Cemali Gür
reis sen bütçeni belirt. ne için kullanacağını belirt. istersen biz senin yerine yapalım o sistemi
bu sipariş 83 bindi toplamda. ama 6 taksit yapınca 100 bin civarı haline geldi. bütçem bu diyelim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Cemali Gür
Dostum iyiki konu açıp sormuşsun 100 bin gibi bir paraya bu sistemi almak çok sıkıntı idi .
hayatımda ani karar verip uyguladığım arada oldu. çoğunun sonucu iyiydi, bunda da düşünmeden bi çılgınlık yapayım dedim ama bu iyi olmazmış hakikaten. iptal talebi gönderebildim bu arada umarım reddedilmez de iptal olur.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,749
İsim
ege erdem demirelli
Kesinlikle iptal edin islemci dünyadaki en iyilerden anakart en kötü lga1700 anakartlardan. Ekran kartı 4060, sıvı soğutma aşırı kalitesiz o cpu ile direk 100 derece üstü. Sadece işlemci aldığınız paraya bundan performanslı bir sistem alınabilir.

Orion_01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Hakan Okumuş
hayatımda ani karar verip uyguladığım arada oldu. çoğunun sonucu iyiydi, bunda da düşünmeden bi çılgınlık yapayım dedim ama bu iyi olmazmış hakikaten. iptal talebi gönderebildim bu arada umarım reddedilmez de iptal olur.
Tekrar iptal edildikten sonra konu aç bütçeni yaz ne için kullanacağını yaz forumdaki dostlarımız yardımcı olur eğer çok extrem bir iş yapmayacaksınız sadece oyun falansa 80 90 bine bence sistem toplamaya gerek yok daha uyguna isteklerinizi karşılayacak sistemler alinabilir

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,749
İsim
ege erdem demirelli
Tekrar iptal edildikten sonra konu aç bütçeni yaz ne için kullanacağını yaz forumdaki dostlarımız yardımcı olur eğer çok extrem bir iş yapmayacaksınız sadece oyun falansa 80 90 bine bence sistem tapmaya gerek yok daha uyguna isteklerinizi karşılayacak sistemler alinabilir
O bütçeye @Kürşat Kütükçü hocam oldukça iyi bir sistem toplayabilir. İade onaylandığı gibi yeni konu açın.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
Örnek olsun diye atıyorum bu sistemi. Sizin aldığınız sisteme göre 2 kat, hatta daha fazla performans verir. Paranızı iyi şekilde değerlendirin hocam. 70-80 Bin TL az para değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sorumvar

oluyorsa değil hiç düşünmeden direkt ve kesinlikle iptal etmen gerekir. düzeltilecek bir yanı yok bu sistemin. ilk müşteri hizmetlerini ara daha kutuları açmadan göndereceiğim iptal etmek istiyorum diye. hiç kutuları bile açmadan gönder iade iptal hakkın var. eğer derlerse yok biz kabul etmiyoruz üstlerine git nasıl kabul etmezsiniz hakkım vs var diyerek. hiçbir gerekçe göstermeden 14 gün içerisinde iade edebilirsin diye biliyorum. firmaların bazıları iade iptal etmek istemiyor. dediğim gibi diret iade ya da iptalde. paranı al başlık aç. bir de ne kadar tuttu bunların fiyatı onu yazar mısın. ama trolsen ve bu kadar insanın zamanını çalıyorsan ve sinirlerini hoplatıyorsan görüşürüz elbet Ahirette

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,973
Üyeler
141,655
Son üye
ibrahim6048
Top Bottom