Neler Yeni

Rdr Online almak mantıklı mı ?

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Kadir
Steam
kdrRookie
Selamunaleykum rdrye 500tl vermek istemiyorum online almak mantıklımı ve online alınca hikaye modu daha ucuza gelirmi ?

SkySea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
gökdeniz uçkan
online alınca hikaye modu ucuza gelmez hocam ayrıca oyunun mükemmel olan tarafı hikayesi online pek güzel değil ve hile dolu

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Kadir
Steam
kdrRookie
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
online alınca hikaye modu ucuza gelmez hocam ayrıca oyunun mükemmel olan tarafı hikayesi online pek güzel değil ve hile dolu
Ben öyle etrafta takılıp vakit geçirmek için almayı istiyorum hileler buna fazla engel olurlarmı ?

SkySea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
gökdeniz uçkan
Ben öyle etrafta takılıp vakit geçirmek için almayı istiyorum hileler buna fazla engel olurlarmı ?
hocam online'da biryerden sonra görevler tekrar etmeye başlıyor sıkılıyorsunuz arkadaşınızla falan oynasanız belki olabilir dicem ama gerçekten hilelerden geçilmiyor ne yaptıklarınıda merak ediyorsanız bütün hayvanları spawn ediyorlar, uçan at arabasıyla uçuyorlar, teleport atıyorlar top makinesiyle herkesi patlatıyorlar vs... daha çok var

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Kadir
Steam
kdrRookie
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam online'da biryerden sonra görevler tekrar etmeye başlıyor sıkılıyorsunuz arkadaşınızla falan oynasanız belki olabilir dicem ama gerçekten hilelerden geçilmiyor ne yaptıklarınıda merak ediyorsanız bütün hayvanları spawn ediyorlar, uçan at arabasıyla uçuyorlar, teleport atıyorlar top makinesiyle herkesi patlatıyorlar vs... daha çok var
Anladım hocam peki sadece hikaye kısmını alabiliyormuyuz ?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,730
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Selamunaleykum rdrye 500tl vermek istemiyorum online almak mantıklımı ve online alınca hikaye modu daha ucuza gelirmi ?
Hileler Onlinenin en üstünde yer alıyorlar rockstar gta onlineyle daha çok ilgilendiği için rdr online unutulmuş bir vaziyette zevk almaz hatta daha çok sinir olursunuz o oyunun en önemli yanı offline hikaye bölümüdür
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anladım hocam peki sadece hikaye kısmını alabiliyormuyuz ?
Normal sürümü alabilirsiniz ancak öteki türlü alma şansınız yok

Top Bottom