Neler Yeni

Çözüldü✓ İTOPYA BOZUK ÜRÜN GÖNDERDİ İADE ALMIYOR

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hasan gokdemır
Merhabalar. 17 mart 2024 pazar günü Xbox Series Wireless 9.Nesil Velocity Green GamePad siparişi verdiğim ürün 20 mart 2024 (bugün) teslim aldım ve ürünün 2 analog tuşuda bozuk. Analog Tuşlarına basınca içine göçüyor çekmem gerekiyor çıkması için videoda gözüküyor. Gamepad testlerinde yaptığım kontrollerde analog 0 da durmuyor. Ürün kısacası bozuk. İtopyaya iade veya değişim için mesaj attığımda bozuk ürünler için microsofta mesaj atın dediler. İtopyanın iade alması gerekmiyor mu? Nasıl yol izlemeliyim yardımcı olur musunuz ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar. 17 mart 2024 pazar günü Xbox Series Wireless 9.Nesil Velocity Green GamePad siparişi verdiğim ürün 20 mart 2024 (bugün) teslim aldım ve ürünün 2 analog tuşuda bozuk. Analog Tuşlarına basınca içine göçüyor çekmem gerekiyor çıkması için videoda gözüküyor. Gamepad testlerinde yaptığım kontrollerde analog 0 da durmuyor. Ürün kısacası bozuk. İtopyaya iade veya değişim için mesaj attığımda bozuk ürünler için microsofta mesaj atın dediler. İtopyanın iade alması gerekmiyor mu? Nasıl yol izlemeliyim yardımcı olur musunuz ?

Ekler

• WhatsApp Görsel 2024-03-20 saat 15.26.25_aebffbe2.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-03-20 saat 15.26.25_aebffbe2.jpg
    53.4 KB · Hit: 6,023
  • 2024-03-20 saat 15.28.53_89d11e2a.rar
    2.6 MB · Hit: 290
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hasan gokdemır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
14 gün içinde koşulsuz iade seçeneğiniz var. İtopya son zamanlarda çok fazla şikayet ediliyor.
Bol şans uğraştıracaklar senide kesin.
arızasız ürünleri iade için bizle arızalı ürünleri microsoftla görüşün dediler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
tüketici hakları

arızasız ürünleri iade için bizle arızalı ürünleri microsoftla görüşün dediler.
banane kardeşim sizin sattığınız sizden aldığım arızalı bi ürün alın bunu siz uğraşın de

grkmhllgl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Görkem Haliloğlu
Sana arızalı geldi, hocam koşulsuz iade deniyor. O zaman sevmedim kolu iade istiyorum de rengi kötü tuş içinde kalıyor istemiyorum de. Koşulsuz iade denmesinin bir sebebide memnun olmaman. Tüketici hakem heyeti ile tehtid et

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hasan gokdemır
Sana arızalı geldi, hocam koşulsuz iade deniyor. O zaman sevmedim kolu iade istiyorum de rengi kötü tuş içinde kalıyor istemiyorum de. Koşulsuz iade denmesinin bir sebebide memnun olmaman. Tüketici hakem heyeti ile tehtid et
Kararınıza saygı duymaktayız, prosedürler gereği arızalı ürünleri microsoft tarafına istemektedir. 14 günlük iade kapsamında ürünü arızalı değilse bizlere gönderebilmektesiniz. hocam şimdi de böyle diyorlar

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
487
İsim
Murat

itopyadan çöp dahi almam 10 satışından 5i kesin sorunlu oluyor forumlarda şikayet yağıyor resmen firmaya
benim için gençer ve itopya başlamadan bitti

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hasan gokdemır
itopyadan çöp dahi almam 10 satışından 5i kesin sorunlu oluyor forumlarda şikayet yağıyor resmen firmaya
benim için gençer ve itopya başlamadan bitti
ben de indirim var diye aldım yoksa almazdım. Hazır sistemimi gamegarajdan almıştım ordan hiç sorun yaşamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hasan gokdemır
Koşulsuz iade seçeneğimi kullanmama izin verilmiyor, arızalı ürünü iade almıyorlar bir çok sebep var tüketici hakem heyetine başvurmana yarayacak. Uğraşacaksın ama kazanacaksın. Başvur gitsin
öğrenciyim yarına proje ödevlerim var. Tüketici hh başvurmam için ne kadar süre var. Bugün başvurmasam olur mu?

kerimavrs

80+ Silver
Ben de klavye aldim yarisi calişiyor yarisi calişmiyordu iade ettim sorun yasamadim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
910,410
Üyeler
141,291
Son üye
Furkan3898