Neler Yeni

~Öğretmen arkadaşım için "LAPTOP" önerisi~

cnbskya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Halim Can Başkaya
Bütçe
35000
Arkadaşlar selamlar :)

Öğretmen bir arkadaşım için 35-40k arası bir bilgisayar ihtiyacımız var. Oyun oynama ihtimali çok düşük ancak arada sırada çok performans gerektirmeyecek oyunlar oynayabilir. Genelde Excel, Powerpoint gibi Microsoft programları için kullanılıyor olacak. Bende bilgisayar mühendisiyim ancak uzun zamandır bilgisayar almadığım için özellikle laptop sektörün baya gerisinde kalmışım. Bilgisi olan yakın zamanda araştırmış arkadaşlar önerilerde bulunabilirse çok memnun olurum.
-> Monster antipatim var kesinlikle önermeyin lütfen. En adi ürünler bu markada kanaatimce.
-> F/P olması iyi olur.
-> Hafif ve ergonomik olması tercih sebebi.
-> Tercihen intel işlemci.
-> Dirençli malzeme olursa iyi olur. Sert plastik ise de kaliteli bir yapıda olmalı.
-> Asus marka pc lere karşı sempatim var hiç memnun olmayan duymadım özellikle bu markada tavsiyeleri dikkatle inceleyeceğim.

Lütfen önerilerinizi marka tavsiyesi olarak değil direk olarak *LİNK* bırakarak yaparsanız memnun olurum.
Önerileriniz için şimdiden çok teşekkür ederim. İyi forumlar :)

Son düzenleme:

Sentinelreal1

80+ Bronze

Öğretmen bir arkadaşım için 35-40k arası bir bilgisayar ihtiyacımız var. Oyun oynama ihtimali çok düşük ancak arada sırada çok performans gerektirmeyecek oyunlar oynayabilir. Genelde Excel, Powerpoint gibi Microsoft programları için kullanılıyor olacak. Bende bilgisayar mühendisiyim ancak uzun zamandır bilgisayar almadığım için özellikle laptop sektörün baya gerisinde kalmışım. Bilgisi olan yakın zamanda araştırmış arkadaşlar önerilerde bulunabilirse çok memnun olurum.
-> Monster antipatim var kesinlikle önermeyin lütfen. En adi ürünler bu markada kanaatimce.
-> F/P olması iyi olur.
-> Dirençli malzeme olursa iyi olur. Sert plastik ise de kaliteli bir yapıda olmalı.
-> Asus marka pc lere karşı sempatim var hiç memnun olmayan duymadım özellikle bu markada tavsiyeleri dikkatle inceleyeceğim.

lenovo önerebilirim

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek

Sentinelreal1

80+ Bronze

cnbskya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Halim Can Başkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam mesajın içeriğini tamamen okudunuz mu? Önerdiğiniz bilgisayar bütçem dışı, ayrıca tercihen intel işlemci yazmışım amd işlemci atıyorsunuz :) Yine de teşekkür ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Sezgin

-> F/P olması iyi olur.
-> Tercihen intel işlemci.

Lütfen önerilerinizi marka tavsiyesi olarak değil direk olarak *LİNK* bırakarak yaparsanız memnun olurum.
Oyun ile pek işi yok ise en mantıklı opsiyon macbooklar. Malzeme kalitesi , bataryası ve işletim sistemi bakımından işinizi bi hayli görür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Berkay

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Eray Yılmaz
bence Macbook alsın oyun vb oynamayacak ise...

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,451
İsim
Mehmet Aslan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,839