Neler Yeni

Kafayı yicem kilo almam lazım

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
adananın mı büyük değil
kardeş senin int gördüklerin hep apalavara asıl gelecen bilinmedik yerlerde yiyecen
Ne internetten görmesi bizzat adanada yedim tavuk söylersen porsiyon büyük tamam ama adana söyleyince değil. Meze olarakta iyi

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
muhammed samet
Ne internetten görmesi bizzat adanada yedim tavuk söylersen porsiyon büyük tamam ama adana söyleyince değil. Meze olarakta iyi
abim sen nereye gitin bilmiyorum ama kepap konusunda az olabilir ama yani o kadar da değil adana da tek kepap da yenmez

The|Boss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Can
hocam sırf oruç yüzünden kilo kaybetmeyeyim diye iftarda 750gr 1kg arası tavuklu pilav yiyorum(pişmiş) yanda kesinlikle bolca salata , ton balıklı yapabilirsin. ama yerken gerçekten çok zorlaman lazım yoksa yediğini sanarsın yalnızca

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
hocam sırf oruç yüzünden kilo kaybetmeyeyim diye iftarda 750gr 1kg arası tavuklu pilav yiyorum(pişmiş) yanda kesinlikle bolca salata , ton balıklı yapabilirsin. ama yerken gerçekten çok zorlaman lazım yoksa yediğini sanarsın yalnızca
Hocam şahsen ben o dediklerinizi yemeye kalksam banko kusarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

abim sen nereye gitin bilmiyorum ama kepap konusunda az olabilir ama yani o kadar da değil adana da tek kepap da yenmez
Bir çok kebapçıya gittim hemen hemen hepsi benzer zaten birbirleriyle rekabet etmek için kaliteyi yakın tutmak zorundalar. Bolkepçe, Şehmus, Eyup, Cihangir, Kasrı Kervan, Ciğerci Ulaş gibi bir çok kebapçıyı denedim favorim Kasrı Kervan ama verdiğim 300 TL civarı paraya beklentimi çok karşılamıyor

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
muhammed samet
Hocam şahsen ben o dediklerinizi yemeye kalksam banko kusarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir çok kebapçıya gittim hemen hemen hepsi benzer zaten birbirleriyle rekabet etmek için kaliteyi yakın tutmak zorundalar. Bolkepçe, Şehmus, Eyup, Cihangir, Kasrı Kervan, Ciğerci Ulaş gibi bir çok kebapçıyı denedim favorim Kasrı Kervan ama verdiğim 300 TL civarı paraya beklentimi çok karşılamıyor
gönüle gitseydin

Cevobaro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Barış Üzümcü
o yediklerinin yarısını bile yesem kusarım ben :D

The Semih

80+ Silver
Arkadaşlar kafayı yiyecem artık gerçekten. Kilo falan alamıyorum iştah oranım aşırı düşük seviyede yemekleri çok yavaş ve az yiyorum ve sofrada hep ilk doyan ben oluyorum kendimi ne kadar zorlasam da kusacak gibi oluyorum ve daha fazla yemek yiyemiyorum öğün sayımı arttırmak istedim 2 hafta boyunca kendimi zorladım azcık fark etti ama yemek yemekten sıkıldım. Yok mu benim gibi olmuş ve sonradan kilo alan birisi bunun bir yolu yöntemi falan yok mu?.

176 BOY 48-50 KG
Eğer askere gitmek istemiyorsan bu kilonu koru muaf olursun.

bwNN

80+ Silver
Bende 178 50 52 kiloydum ama benim zayif olma sebebim hastalıkti ilac sayesinde(2 ay kortizonlu ilac kullandim) hizli kilo aldim suan durumum iyi tabi hayat boyu ilac icecem de

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Aşırı fazla zayıfsın dostum bol bol yemek gömmen lazım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,280
Üyeler
140,799