Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 3.5 inç IPS TYPE-C ikincil ekran MonitorUSB ekran her şey dahil 451,84TL

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,104
İsim
Oğuz Oğuz
Yeni hesap ile dener misin, diğer hesaplarıma baktığımda benim de böyleydi. Yeni hesap açınca ürünün fiyatı 376 gözüktü sende 483 gözüküyor
Yeni hesap değilde uzun süre kullanmadığım hesapla oluyor evet ama 3.5inch küçük gibi bır tık sanki.

Devonian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Burak Karahan
Aldım teşekkürler

Sencrom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mert
Beyler ben aldımda sizce alınmış mı stok yok diyo arkadaş ta bilen varsa bi bakabilir mi bir sıkıntı yok dimi
IMG_2533.png

serhatkara34

80+ Bronze
başka hesaptan baktım sepete ekleniyor aynı hesaptan indirimli aldığınız için gözükmüyor olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
murat
Hocam ne diyorsunuz yani alınmaz mı tavsiyeniz ne olur
ben şahsen önermiyorum. hiçbir sorun yaşamayabilirsiniz, açıkçası bu alanda sorun yaşasanız da hissetmeyebilirsiniz zira malware zaten siz anlamayın diye kendisini gizler. ben admin yetkisini kendi yazacağım programa bile vermeye korkarım kaldı ki hiçbir yerde açıklaması olmayan kim olduğu belli olmayan bir çinli uygulamaya hiç vermem o yetkileri.
hocam bu olmaz, HDMI yok çünkü. HDMI olan bir ekran bakmanız lazım. HDMI'ın konumuna da dikkat edin kimisi mesela uzun kenarında HDMI çıkışı olan ekranlar oluyor. kendi kasanıza nasıl konumlandıracaksanız HDMI'ın bulunduğu konum önem arz ediyor. en kötü 90 derece L tipi HDMI kablo alırsınız.
tam sipariş veriyodum
size kalmış hocam ben yönlendirmiş olmayayım. açıkçası bu kadar para verip topladığım sistemde güvenlik benim için çok daha fazla önemli şıklıktan. kaldı ki biraz fazla para verip tasarımıyla da kendiniz uğraşırsanız bu uygulamanın sunacağından daha bile güzel sonuçlar alabilirsiniz hem de buna kendi projeniz olarak bakarsanız sensorpanel tasarlamayı aida64'ü falan öğrenmiş olursunuz.
benim söylediğim gibi aldığınızda direkt ikinci ekran olarak bağlayacağınız için isterseniz gif vs de koyabiliyorsunuz. bence her durumda böyle bağımsız bir hdmi'ı olan ekran almak daha iyi. üstüne bir de uygulama kurma ve yetki verme durumu var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben iptal ettım okadar kart kayıtlı bilgim var cinlilerın elıne geçmesin 300tl fazla verdım hdım 2 ekran olarak 7 ınc sıparıs verdım
mantıklı hocam. vereceğiniz yetki direkt administration olacak çünkü tüm sistemi izlemesi lazım size bilgi verebilmesi için. bu yüzden bence kart bilgileriniz dahil olmak üzere aslında korkulacak çok şey var. ben bu konuyu çok araştırdım. redditte birkaç kişi uygulamanın data sızdırdığı bilgisini paylaşmış, bunun haricinde doğru düzgün kimse yaşadığı bir sorundan bahsetmemiş aslında ama kullananlar bu alanda ne kadar bilgili bu meçhul.

bu ekranın ucuz olmasının sebebini ben uygulamanın erişimini artırmak olarak görüyorum, ürün bedavaya ürün sensindir muhabbeti. içinde bu uygulamayla gelmeyen ekranlardan daha ucuz olmasının bence başka bir açıklaması yok. işlemci sıcaklığını monitör edeceğim diye elin çinlisine bilgisayarımı açamam ben. yazılım verilen yetkiyle datalarınızı çalabilir, hiçbir şey yapmasa bilgisayara miner kurabilir, bunu gizlemek için bloatware kurabilir, şişirebilir sistemi vs.vs. alternatifi için daha iyi opsiyonlar olması sebebiyle bana hiç mantıklı gelmiyor o yüzden.

youtubeda tutorial var bir sürü sensorpanel nasıl tasarlanır diye bakarsanız çok zor bir şey değil. bir de aida64'ün forumları var insanlar kendi tasarımlarını ekliyorlar falan. 2.ekran olarak kullanacağınız için kendi custom gifinizi falan da ekleyebilirsiniz.

Son düzenleme:

dr.luciano

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
696
İsim
Dr Luciano
ben şahsen önermiyorum. hiçbir sorun yaşamayabilirsiniz, açıkçası bu alanda sorun yaşasanız da hissetmeyebilirsiniz zira malware zaten siz anlamayın diye kendisini gizler. ben admin yetkisini kendi yazacağım programa bile vermeye korkarım kaldı ki hiçbir yerde açıklaması olmayan kim olduğu belli olmayan bir çinli uygulamaya hiç vermem o yetkileri.

hocam bu olmaz, HDMI yok çünkü. HDMI olan bir ekran bakmanız lazım.

size kalmış hocam ben yönlendirmiş olmayayım. açıkçası bu kadar para verip topladığım sistemde güvenlik benim için çok daha fazla önemli şıklıktan. kaldı ki biraz fazla para verip tasarımıyla da kendiniz uğraşırsanız bu uygulamanın sunacağından daha bile güzel sonuçlar alabilirsiniz hem de buna kendi projeniz olarak bakarsanız sensorpanel tasarlamayı aida64'ü falan öğrenmiş olursunuz.
benim söylediğim gibi aldığınızda direkt ikinci ekran olarak bağlayacağınız için isterseniz gif vs de koyabiliyorsunuz. bence her durumda böyle bağımsız bir hdmi'ı olan ekran almak daha iyi. üstüne bir de uygulama kurma ve yetki verme durumu var.
780₺ olanı mı alalım. Onu mu önerirsiniz

ConquerorXIV

80+ Gold

hocam bu olmaz, HDMI yok çünkü. HDMI olan bir ekran bakmanız lazım.

mantıklı hocam. youtubeda tutorial var sensorpanel nasıl tasarlanır diye bakarsanız çok zor bir şey değil. bir de aida64'ün forumları var insanlar kendi tasarımlarını ekliyorlar falan. 2.ekran olarak kullanacağınız için kendi custom gifinizi falan da ekleyebilirsiniz.

bunu aldım, 7ınç ıps aıda64 için açıklamada raspberry pi uyumlu 981 TL

dr.luciano

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
696
İsim
Dr Luciano
Ben de sipariş vermeyi düşünüyorum. İyi midir ?

Ayrıca bunu bilgisayara nasıl bağlayacağız?

ConquerorXIV

80+ Gold

Ayrıca bunu bilgisayara nasıl bağlayacağız?
puanı yüksek 27 yorum var, iyi gibi gözüküyor hdmı ile bağlanıyor zaten raspberry uyumlu ve tam monitör olarak kullanılabiliyormuş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,270
Üyeler
141,427
Son üye
ataikbaal
Top Bottom