Neler Yeni

Çözüldü✓ Direksiyon mu Gamepad mi?

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Murat Cemal
Evet arada kaldım. Kol almak istiyorum çünkü hikayeli oyunlarda arkama yaslanıp hatta uzanıp oynamak istiyorum.
Direksiyon setide almak istiyorum ama hem çok pahalı hemde masama sıkışacak ve odamıda iyice daraltacak.
Fh5 tw3 rdr2 gow nfs heat snowrunner asseto corsa compenzione bunlar favori oyunlarım ve bu oyunlardan daha fazla keyif almak istiyorum, kol beni yarış oyunlarında idare eder mi? Direksiyon kadar olmasada gaz fren ve sağ sol yapmak açısından belki direksiyon yerine geçmez ama ona yakın bir deneyim sunar mı?
Kol için aklımdaki modeller
Msi gc 30
Hyperx clutch
T4 pro
Direksiyon tarafında logitech g29 ya da g920 setler var aklımda.
Bu modellere aşağı yukarı bütcem yetiyor, direksiyona yarış ve simülasyon oyunlarında yanaşamaz bile derseniz yaza kalacak. Açıkcası 2 oynayıp kaldıracağım içinde fazla para harcamak istemiyorum ama hevesimide almak istiyorum.
Sizce ne yapmalıyım kol çin 1800 -2000 lira ancak ayırabilirim daha fazla olmaz

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Murat Cemal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,038
İsim
Lokman Açil
Evet arada kaldım. Kol almak istiyorum çünkü hikayeli oyunlarda arkama yaslanıp hatta uzanıp oynamak istiyorum.
Direksiyon setide almak istiyorum ama hem çok pahalı hemde masama sıkışacak ve odamıda iyice daraltacak.
Fh5 tw3 rdr2 gow nfs heat snowrunner asseto corsa compenzione bunlar favori oyunlarım ve bu oyunlardan daha fazla keyif almak istiyorum, kol beni yarış oyunlarında idare eder mi? Direksiyon kadar olmasada gaz fren ve sağ sol yapmak açısından belki direksiyon yerine geçmez ama ona yakın bir deneyim sunar mı?
Kol için aklımdaki modeller
Msi gc 30
Hyperx clutch
T4 pro
Direksiyon tarafında logitech g29 ya da g920 setler var aklımda.
Bu modellere aşağı yukarı bütcem yetiyor, direksiyona yarış ve simülasyon oyunlarında yanaşamaz bile derseniz yaza kalacak. Açıkcası 2 oynayıp kaldıracağım içinde fazla para harcamak istemiyorum ama hevesimide almak istiyorum.
Sizce ne yapmalıyım kol çin 1800 -2000 lira ancak ayırabilirim daha fazla olmaz

Hocam ilk deneyim için logitech dfgt alınabilir direksiyon yönünde hem bütçede ekonomik hem de satmak isterseniz direkt elinizden çıkartabilirsiniz oyun kolu yönünde bir şey diyemeyeceğim yıllardır hikayeli oyun oynayan birisiyimdir oyun kolu ile zevk almam oyundan herkesin yapısı başkadır elimde dfgt var sormak istediğin soru varsa alabilirim

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Murat Cemal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam xbox gamepad almaya karar verdim fiyatı iyi geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ilk deneyim için logitech dfgt alınabilir direksiyon yönünde hem bütçede ekonomik hem de satmak isterseniz direkt elinizden çıkartabilirsiniz oyun kolu yönünde bir şey diyemeyeceğim yıllardır hikayeli oyun oynayan birisiyimdir oyun kolu ile zevk almam oyundan herkesin yapısı başkadır elimde dfgt var sormak istediğin soru varsa alabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
--------
Hocam kol 2-3k direksiyon 12-13k kol alın bence xbox 9.nesil

kepenss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Mert Can
1 2 Haftada hevesin kaçma ihtimali olduğunu da varsayarsak sağlam bi gamepad alman en iyisi olur hazır indirimdeyken birini yapıştır

bu kollar pilli değil mi? alacaktım ama pilli olması can sıktı

birde nays geçerli olur mu?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,223
İsim
Kerem Çavuş

birde nays geçerli olur mu?
Evet pilli , şarj edilebilir pil almanız iyi olur , bu fiyata en kaliteli gamepad , bu varken gc30 falan bakılmaz bile , nays da geçerli detaylarına uygulamadan bakabilirsin

kepenss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Mert Can
Evet pilli , şarj edilebilir pil almanız iyi olur , bu fiyata en kaliteli gamepad , bu varken gc30 falan bakılmaz bile , nays da geçerli detaylarına uygulamadan bakabilirsin
şarj edilebilir pil + aparat vs derken ps5 kolu fiyatına denk gelecek, hangisini almak mantıklı bilemedim :D

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,739
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Gamepad, direksiyon setinin verdiği zevki vermez. İmkanın ve hevesin varsa direksiyon seti tavsiye ederim. İleride dolabın üzerine kaldıracağın vakit gelirse ikinci elden satıp gamepade geçebilirsin. Direksiyon setlerinin piyasası hep sıcak oluyor, yani kısa sürede satarsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
dfgt gerçekten guzel ama pahali eskiden o fiyata o direksiyon çok iyiydi dfgt hem çok sesli cihaz hemde sirali g27 alinmali en az

Top Bottom