Neler Yeni

xDrive mı? Hawk mı? Exvega mı? Hangisi daha iyi?

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
Berat fatih

utq35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Utku Çetin
Sebebini de söylerseniz sevinirim
oturma kısmı çok ince kesinlikle uzun kullanıma açık değil tartışılmaz bile benim açımdan max 50dk sonra kalça ve hafif sırt ağrısı başlıyor ayrıca bel desteği de arada ki boşluğa sürekli sıkışıyor biliyorum çözümleri var ama ben 3500tl bir koltuğa vermişim uğraşmak istemiyorum ayrıca yağlamama rağmen gıcırtı sesleri hemen 1 hafta sonra başlıyor (yağlamada benim sorunum olabilir) malzeme kalitesi olarak kumaşı iyi terletmiyor ama kolçak malzemesini beğenmedim genel olarak neredeyse tahtaya oturuyormuşsun gibi yani bi okul sırasına sırt kısmı ekle üstüne ince bir yastık koy aynı şey 2023 mayısta satın aldım o zamanlar 3500tlye satın almıştım şuan daha da pahalanmış kesinlikle sponsorlara güvenip almayın parasını haketmiyor sormak istediğiniz sorulara açığım Hawk fab V4 modelini kullanıyorum.

Kosi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Enes Koskos
xdrive 15li deri modelini kullanıyorum bazı günler 15-18 saat pc basında kaldıgım oluyor o zamanlar totomu hafif acıtıyor onada koltuga suç bulmuyorum padisah tahttında otursanda 15 saat toton acır tavsiye ederim ben memnunum

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
975
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
xdrive istersen bim kendi uygulamasında satıyor. toryum 5k. 15li 5.5k falan

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
8 8.5k bandın da bende bir koltuk arıyorum arkadaşlar kumaş olacak ve mümkün merteme ayak uzatma olursa iyi olur var mı önerisi olan acaba zio wenom düşündüm lakin oda deri

aizey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
tunA
ben de exvega ve hawk arasında kalmıştım exvegada kötü yorum çok oldugu için güven vermedi amazondan 6 taksitle hawk fab v4 aldım 2 haftadır kullanıyorum bi şikayetim yok memnunum masanız koyu ise koyu renk tercih etmenizi öneririm
Boy kilo kaç hocam ?

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,199
İsim
Muhammet Çağrı
xdrive akdeniz kullanıyorum memnunum.

quistin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Fırat divitci
Fab V4 sahibiyim ve açıkçası hiç rahat bulmuyorum ya.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,671
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Arkadaşlar selam. Oyuncu koltuğu alacağım bütçe maksimum 8000 8500. terletmemesi için kumaş tercih edeceğim. Şu an sitelerde indirim var sizce hangi koltuk en ergonomik ve rahat olur? Boyum 177 kilom 85.

Fab V5 kullanıyorum ben güzel koltuk ama arkadaşın abisinde aşağıdakinden vardı buna oturunca benimki neymiş dedirtti bana fab serisinin fiyatı gereksiz artmış max 5k verilir ona bence (ben 3k ya aldım future 5k+ idi o zaman)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sebebini de söylerseniz sevinirim
Evet oturma kısmı ince kumaşı eh işte çok güzel değil Sağ mekanizma kaynaklı arka taraftan gıcırdama sesi geliyor mesela F/P olarak alınırdı ancak 6.5k bence verilmez

UnderGoin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
hamza berk
Arkadaşlar selam. Oyuncu koltuğu alacağım bütçe maksimum 8000 8500. terletmemesi için kumaş tercih edeceğim. Şu an sitelerde indirim var sizce hangi koltuk en ergonomik ve rahat olur? Boyum 177 kilom 85.

rahatlık istiyosan alma hawk alma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,192
Üyeler
140,785
Son üye
meedo
Top Bottom