Neler Yeni

Kafayı yicem kilo almam lazım

pc ustasi1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
952
İsim
pcustasi1
Arkadaşlar kafayı yiyecem artık gerçekten. Kilo falan alamıyorum iştah oranım aşırı düşük seviyede yemekleri çok yavaş ve az yiyorum ve sofrada hep ilk doyan ben oluyorum kendimi ne kadar zorlasam da kusacak gibi oluyorum ve daha fazla yemek yiyemiyorum öğün sayımı arttırmak istedim 2 hafta boyunca kendimi zorladım azcık fark etti ama yemek yemekten sıkıldım. Yok mu benim gibi olmuş ve sonradan kilo alan birisi bunun bir yolu yöntemi falan yok mu?.

176 BOY 48-50 KG
Ben makarnayla ekmek yiyince sabaha +5 kg başlıyorum ama yedikten sonra yatıp uyuycaksın

Evren avcı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
Evren avcı
bende aynı maalesef. ne yersem fayda yok. yaş 19 kansızlık var kilo 45

Cevobaro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Barış Üzümcü

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,226
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
Hocam kendini zorla yemek ye gün içinde kuruyemiş cicibebe felan ye aburcubur ye şuan senin dirt bulka ihtiyacın var hatta ekstra gainer al onuda tüket sporda yapabilirsen iyi olur

Cevobaro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Barış Üzümcü
Hocam kendini zorla yemek ye gün içinde kuruyemiş cicibebe felan ye aburcubur ye şuan senin dirt bulka ihtiyacın var hatta ekstra gainer al onuda tüket sporda yapabilirsen iyi olur
dirt bulk ve gainer ne?

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,226
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
dirt bulk ve gainer ne?
hocam gainer supplement kilo almak için kullanılır ben bir dönem kullandım ekstra kalori için
dirty bulk ve clean bluk diye bir şey var

clean bulk temiz beslenip kilo alma amacın çok yağlanmadan kilo almak sağlıklı beslenerek
dirty bulkta tam tersi amacın hızlı kilo almak yağlanmak ne bulduysan yemek

OdinTR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
ahmet deniz ulus
Bende de aynı sorun var. Spora basladigımda dahi cok az kilo aldım.

Existentia

80+ Silver
Hocam spora başlayıp kusana kadar yiyorsun zamanla düzeliyor ayrıca tek seferde yiyemiyorum diyorsan günde 6 ögüne böl öyle ye

The GodFather

80+ Silver
kansızlığı her gün pekmez içerek çözdüm ben.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir tane salona gittim orada ki abi senin önce kilo alman lazım spor yaparsan kasların erir dedi
kendini yorup acıkman lazım bolca protein al. en basitinden tavuk pilav yap hergün bir öğün alsan bile kilo alırsın. (maddi imkan çerçevesinda daha çok alabilirsin)

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
Muhammet Çağrı

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,820
İsim
DefKot
Arkadaşlar kafayı yiyecem artık gerçekten. Kilo falan alamıyorum iştah oranım aşırı düşük seviyede yemekleri çok yavaş ve az yiyorum ve sofrada hep ilk doyan ben oluyorum kendimi ne kadar zorlasam da kusacak gibi oluyorum ve daha fazla yemek yiyemiyorum öğün sayımı arttırmak istedim 2 hafta boyunca kendimi zorladım azcık fark etti ama yemek yemekten sıkıldım. Yok mu benim gibi olmuş ve sonradan kilo alan birisi bunun bir yolu yöntemi falan yok mu?.

176 BOY 48-50 KG
Alırsın ilerde 18-22 yaş gurubunun çocuğu ya zayıf ya obez

Top Bottom