Neler Yeni

RESİDENT EVİL 4 REMAKE !

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mustafa
Oyunu yeni bitirdim yazma gereği duydum helal olsun valla hayatımda böyle güzel bir oyun oynamadım ben. Adamlar yapmış yav tebrik ediyorum 5 ve 6 nın leş bir oyun olduğunu duydum o yüzden oynamayacağım . 7 yi de bundan önce bitirdim 8 e başlamanın zamanı geldi puanım 100 üzerinden 100 💯

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ
Oyunu yeni bitirdim yazma gereği duydum helal olsun valla hayatımda böyle güzel bir oyun oynamadım ben. Adamlar yapmış yav tebrik ediyorum 5 ve 6 nın leş bir oyun olduğunu duydum o yüzden oynamayacağım . 7 yi de bundan önce bitirdim 8 e başlamanın zamanı geldi puanım 100 üzerinden 100 💯
Hayırlı olsun kardeşim iyi yapmışsın
İnceleme gibi hafi yorum şeklinde yazarsan faydalı olur en azından diyr düşünüyorum
(oyun hakkında düşüncelerin yani)

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Usta valla o kadar deneyimim yok oyun incelemeleri hakkında . Ama şunları söyleyim rtx 4050 laptop kullanıyorum maksimum grafiklerde rtx açıkken grafikler beni benden aldı , oyun ne çok fazla geriyor ne de çok fazla rahat hissettiriyor şahsen ben çok fazla gerildigim oyunları yarıda bırakan bir insanım bu oyunda her şey tadında . Standart zorlukta boss fightlar yeterince zorlayıcı , mekan , ve düşman çeşitliliği gayet yeterli . Vuruş hissiyatı bı cyberpunk değil tabi ama bu benim için daha iyi oldu çünkü cyberpunk beni bayağı zorlamıstı . Bir de mouseunuzda yüksek dpi ayarı şart bu oyunda yoksa çok ağır kalıyor aim (bence) . Hikaye gerçekten güzel ve sürükleyici .

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Halit KÖK
7 8 4 2 3 hepsini bitirdim hepsi muhteşem sadece 3 biraz kısaydı ama mükemmel olduğu gerçeğini değiştirmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
dogukan özaydınlı
çok güzel bi oyun hakikaten 4 defa yada 3 bitirmiştim hala oynayasım var :D

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
ismail
Güzel seri. 7 güzel ama 8 başarısız bir oyun bence.Grafikleri güzel ama efektler olsun mekan tasarımı vesaire hoş.Hatta başarısız da demeyelim 7'nin yanında biraz sönük kalmış.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bende geçen hafta bitirmiştim, baya beğenerek ve oyunu sömürerek oynadım.

şahin doğan

80+ Platinum
Bende 2-3 ay önce bitirdim ve baya bayaaa iyidi. Bugün Village oynamaya çalışırken ufaktan bir dona bırakma olayı oldu, cesaretimi toplayıp yarın devam edeceğim.

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
.
Usta valla o kadar deneyimim yok oyun incelemeleri hakkında . Ama şunları söyleyim rtx 4050 laptop kullanıyorum maksimum grafiklerde rtx açıkken grafikler beni benden aldı , oyun ne çok fazla geriyor ne de çok fazla rahat hissettiriyor şahsen ben çok fazla gerildigim oyunları yarıda bırakan bir insanım bu oyunda her şey tadında . Standart zorlukta boss fightlar yeterince zorlayıcı , mekan , ve düşman çeşitliliği gayet yeterli . Vuruş hissiyatı bı cyberpunk değil tabi ama bu benim için daha iyi oldu çünkü cyberpunk beni bayağı zorlamıstı . Bir de mouseunuzda yüksek dpi ayarı şart bu oyunda yoksa çok ağır kalıyor aim (bence) . Hikaye gerçekten güzel ve sürükleyici .
İmkanın varsa gamepad ile oyun oynamanı tavsiye ederim. oyunlar gamepad için dizayn edildiğinden daha rahat edersin

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya
Adsız.png

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Halit KÖK
Güzel seri. 7 güzel ama 8 başarısız bir oyun bence.Grafikleri güzel ama efektler olsun mekan tasarımı vesaire hoş.Hatta başarısız da demeyelim 7'nin yanında biraz sönük kalmış.
Nası sönük reis her anlamda daha iyi bir oyun

Top Bottom