Neler Yeni

Mesut Çevik Konsol Devri Bitti Twitine Tepki Yağdı !

Yaşadığın bir sorun yüzünden tweet atıyorsun ve genelleme yaparak "konsol devri bitmiştir" diyorsun sonra tepki yiyorsun adamlar haklı ve hala kendini savunmaya çalışıyorsun neyin savunması bu arkadaş yanlış söyledim de geç
sonra yorumlarda bu sefer de amd haterliği yapıyorsun amd tarafından sponsor gelseydi aynı şeyi söyler miydin acaba
1711765953288-png.656900
bu ne lan. adam amd gömmeye başlamış. abonelikten çıkma vakti gelmiş galiba. ulan amd olmasa rekabet sağlanamaz hüngür hüngür ağlardın

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Görkem Tezer
Xbox konsolumu daha bugün sattım zevk meselesini bilmem ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ne bilgisayardaki rahatlık var ne oyun ps tarafı belki daha idare ediyordur fakat inanın bana xboxta oynayacak oyun bulamıyorsunuz.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,700
İsim
Eren Güven
Yukarıda bitmiştir argümanını savunan arkadaşlar konsol ve bilgisayar arasındaki fiyat farkını ve f/p farkını göze almalarını tavsiye ediyorum yoksa bir psikoloğa falan görünün konsol dediğin şey 500 dolar kolu ile beraber bilgisayar (4070 sistem göze alınsın) fare monitör klavye hariç 1100 dolar hani hakaret etmiyeyim ama bir tık mantık lütfen 🤏
Valla Türkiye de şöyle Türkiye böyle diyenler Avel misiniz? Burası Türkiye dünya ile alakası yok dünyada Afrika’dan sonra ekonomi olarak biz geliyoruz
Konsol alıp 30 FPS oynamak<aynı paraya 4070 li sistem alıp aynı oyunu daha iyi PC grafikleriyle 140 FPS oynamak.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
XBOX Boşuna oyun konsolu pazarından kısmi çekilme kararı almadı microsoft da biliyor oyun kollarındaki oyunlar her şekilde pc ye gelecek ve çok daha iyi bir sürümde gelecek diye.

Kısaca ps devri bitti

Gird4p

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Çağrı Yeniçeri
Bittiği falan yok Dünyayı Türkiye'den ibaret sanmayın baylar. Yurtdışında bütün arkadaşlarımın PS'si var ama PC'leri yok. Zaten entertainment işlerininin tamamını PS sırtlıyor. Hem konsol hesaplı ve kült olması sebebi ile kolay bitecek bir şey değil. Kaldı ki bu konsollar için Zen mimarisi altında verimlilik esaslı harika çipsetler görüyoruz. Bence talihsiz bir açıklama olmuş ancak bunun için adamı linçleyenin de gram aklı yoktur. Katılmadığını söyle benim gibi geç ne babanın dükkanı gibi Sony'nin fedailiğini yapıyorsun?

The Semih

80+ Silver
Konsolu asla bitirmezler, VR'ın bile bilerek yaygınlaştırılmadığını düşünüyorum büyük şirketler tarafından, sektörün değişimi engelleyen güçler herzaman vardı.

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Muhammet Kürkçü
ps1-2-3-4 kullandım, pc nin yeri ayrı ps nin yeri ayrı. yavaş yavaş olacak her şey sony para kazanacak bu işten, zart diye çıkarır mı. ps5 pro çıkaracak daha iyi grafik ve fazla fps verecek. oyuncu belki ps4 de alıp oynadığı oyunu ps5pro da da alıp oynamak isteyecek. dualsense mesela tetik ayağına oyun sattırıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

mesut çeviğin sildiği videoyuda unutmadım. 40 binliraya 3050 kaktırıyordu
Hocam adama bu fiyatlar düşecek demişler ama düşürmemiş Casper hatta adamın kendi videosuna bot yorum bile yazmışlar ondan kaldırmış videoyu. Bu dediklerimi mesut abi video kaldırdıktan sonra yt nin topluluk kısmında paylaşmıştı ama onu da silmiş

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Akın Serhan Toğrul
Konsol alıp 30 FPS oynamak<aynı paraya 4070 li sistem alıp aynı oyunu daha iyi PC grafikleriyle 140 FPS oynamak.
Bana tam şu an PS5 fiyatına 4070li sistem+klavye+mouse+monitör atar mısın tam şu an arabayı satıp alacağım büyük indirim var sanırım? malum konsollar mantık gereği televizyona tak çalıştır mantığına sahip iken bilgisayarlar değil.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,734
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Portlamalar mükemmel üst düzey optimizasyon sıfır port kaynaklı bug vs gibi şeyler olmadığı sürece konsol bitmez bu oyunun aslı konsola yapıldığı için en optimize orda çalışıyor ayrıca 500 dolarlık makina ile onun 4 katı etiket fiyatına sahip kartlı sistemle konsol oyunculuğu bitiyor denmesi falan saçmalık 500 dolarlık makine ile şov yapıyor sony kendim senelerdir pc kullansamda yiğidi öldür hakkını yeme demişler
Mesaj otomatik birleştirildi:

XBOX Boşuna oyun konsolu pazarından kısmi çekilme kararı almadı microsoft da biliyor oyun kollarındaki oyunlar her şekilde pc ye gelecek ve çok daha iyi bir sürümde gelecek diye.

Kısaca ps devri bitti
Microsoft elindeki gücü kullanamadı kağıt üzerinde xbox series X ps5 ten güçlü bi konsol ancak konsolun kendine hayrı yok güçlü olmasına rağmen bi gamepassleri vardı oda zaten pcde kullanılıyordu çıkan oyunları rezalet çalışıyordu kendi konsollarında Xbox excleri ps5 te daha stabil çalışıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,652
Üyeler
141,469
Son üye
k101
Top Bottom