Neler Yeni

Öneri 1000'TL altına alınabilecek en iyi bluetooth fiyat performans kulaklıkları 2024

Omnissiah

80+ Bronze
1.Soundpeats air 3

Listenin ilk sırasında bu var zira sunduğu özellikler bakımından rakibi yok denecek kadar az. Öncelikle Bataryadan biraz kısıp kompakt ama dolu bir tasarım sizi karşılıyor. Qualcom yongası kullanan bu ürünü diğerlerinden ayıran en büyük iki özellikten birisi bu. Diğeri ise 14.2 mm gibi devasa bir ses sürücüsüyle gelmesi, yani bu demek oluyor, sizin dış dünya ile bağlantınızı kesmeye, çok yüksek bir ses iletim gücü yakalamanıza olanak sağlıyor. Bu özelliklere ek olarak oyun modunun yanında, kulaklığı çıkarırsanız müzik otomatik olarak duruyor ve takınca yeniden başlıyor. Ses kalitesi ve sunduğu özellik bakımından 1000'TL altının en iyi ürünü bence bu.Mikrofon kaliteside gayet yeterli seviyede diyebilirim. Ben Amazon üzerinden aldım size de oradan almanızı öneriyorum. Buna ek olarak google playstore üzerinden bu kulaklığın uygulamasını indirip dinlediğiniz müzik türüne göre kustom veya hazır ayarları seçebilirsiniz aşağıda resmini paylaştım.
SoundPEATS Air3 Bluetooth Headphones with Qualcomm QCC3040 and aptX  Adaptive, Wireless In-Ear Earphones, 4 Microphone and Bluetooth 5.2  TrueWireless Mirroring, In-Ear Detection, 17.5 Hours: Amazon.de:  Electronics & Photo

SoundPEATS Capsule3 Pro LDAC Bluetooth 5.3 Earbuds 42dB Hybrid ANC |  Headphone Reviews and Discussion - Head-Fi.org

2.Huawei freebuds se2

Huawei markasının 1000'TL ve altına çıkardığı bu ürün ile üstteki ürünü almak arasında çok git gel yaptım diyebilirim zira çok iyi özellikleri var. Bunun en büyüğü kompakt hafif bir tasarım olmasına rağmen batarya ömrü ve şarj hızı gerçekten efsane denecek bir şekilde tasarlanmış, iddilarına göre 10 dakikalık şarj ile toplam 3 saat boyunca aralıksız bir müzik dinleme imkanı size sunuyor, batarya tam şarj edildiğinde ise bu rakam çok daha üstlere çıkıyor. 10mm ses sürücüsüne sahip bu kulaklık size dengeli sesler veriyor özellikle bas anlamında ve tizlerde eğer huawe'nin uygulamasını indirirseniz kendiniz özel kustomize edebiliyorsunuz. Sesin kalitesi ise gayet dengeli net ama sesin iletim gücü 14.2mm sürücü kullanan soundpeats'e göre bi tık daha altta olmuş diyebilirim ama size mükemmel bir mikrofon deneyimi sunuyor, aramalarda sesleri çok net ve temiz şekilde alabiliyorsunuz. Dediğim gibi bu iki ürün çok rekabetçi, birbirleriyle rekabet etmek için başka özelliklere yüklenmişler diyebilirim ama iş için kullanmak istiyorsanız ve çok aşırı sese gerek yok bana şöyle fp bir kulaklık öner diyorsanız bu ürünü alabilirsiniz
HUAWEI FreeBuds SE 2 Earphone | 40h of Music Playback | Lightweight and  Compact | Fast Charging | Lazada PH

3.Anker soundcore r50i

Anker firmasının fiyat performans ürünlerinden birisi,giriş için iyi bir ürün tabi üst seviye anker ürünlerine kıyasla biraz ucuz bir ürün ama kötü değil, alırsanız üzmez

110000429711423.jpg

4.Soundpeats free 2 classic

Soundpeats markasının biraz daha alt segment yani 700'TL ve altına hitap eden bir ürünü gayet şık buldum diyebilirim, bu ürün silikonlu geldiği için pasif gürültü engelleyici ve su,toz geçirmez özelliklerine sahip olmakta beraber 6mm bir sürücüyle geliyor ama silikonlu olduğu ve kulak kanallarını kapattığı için ses seviyesi sizin için gayet yeterli diyebilirim. Ürün hafif ve şık bir kutuda geliyor, batarya ise size 30 saatlik bir kullanma süresi sunuyor, kulaklıklar ise her biri 5 saatlik bir şarja sahip yani bataryanız tam doluysa bu sizi rahat 2 gün götürür eğer normal kullanıyorsanız. Mikrofon kalitesi ise gayet yeterli tabi üstteki huawei kadar iyi olmasa bile anlaşılır bir ses kalitesine sahip, 700 TL ve altına bunu alabilirsiniz
71tL+RlK9tL._AC_SL1500_.jpg

5.Lenovo LP80 pro

Giriş seviyesinde bir ürün Lenovo lp80 pro bence 300-400 bandında alabileceğiniz en iyi ürünlerden birisi zira ben lenovo lp1 modelini 1.5 sene gibi sorunsuz kullanmış biri olarak lenovo markasına bir şans vermenizi tavsiye ederim. Kulaklık 4-5 saatlik bir şarj performansı sergiliyor dinamik sürücüyle geliyor bu ise ses kalitesinin iyi seviyede olmasını sağlıyor. Giriş seviyesi olduğu için çok üst düzey bir kalite beklemeyin sadece ele tutulur bir ürün almanız için ekledim

en iyi kablosuz kulaklık modelleri - Lenovo LP80 Pro

6.Jlab go air pop

Evet jlab markasının en iddialı ürünlerinden biri olmasının yanı sıra silikonlu yapısı sayesinde gürültü engelleyici ile geliyor. Ayrıca şarj kablosu kutusuna entegre edilmiş şekilde tasarlanmış bunun artısı başka kablo taşımanıza gerek yok ama dezavantajı ise kablo bozulursa malesef kulaklıkta kullanılamıyor.

71FvvlyAMJL._AC_SL1500_.jpg

7.Soundpeats mini

Evet listenin son ürünlerinden birisi olan Soundpeats mini çok iyi özelliklerle birlikte geliyor. Batarya ömrü ve bağlantısı hızı çok iyi tasarlanmış olmasının yanı sıra ayrıca hafif bir yapıda olması sebebiyle kolayca taşınabiliyor. Fiyata göre iddialı bir kulaklık

51DEw+VZE8L._AC_SL1500_.jpg

8.Huawei freebuds se

Evet listenin son ürünü olan bu kulaklık 600-700 bandında ve gerçekten en favorilerimden birisi oldu diyebilirim. 10mm dinamik bir sürücü ile birlikte silikonlu olması kulağınızda rahat durmasını ve kaliteyi üst seviyeye çıkarmasını sağlıyor. Tam şarjlı 6 saat bir kullanıma sahip ayrıca aramalar için gürültü engelleme, Su geçirmez özelliğinin olmasının yanında iyi bir mikrofon kalitesi ile favorilerimden birisi bu oldu

HUAWEI FreeBuds SE - HUAWEI Türkiye

Son düzenleme:

cptlykia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Yakup Karaca
soundpeats air3 amazonda 900tlymiş alınır mı hocam?
normal fiyatı 1500e yakın

Omnissiah

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
soundpeats air3 amazonda 900tlymiş alınır mı hocam?,
normal fiyatı 1500e yakın
kesinlikle alınır bana bugün teslim ettiler spotfity'dan test ettim, ses kalitesi inanılmaz bu fiyata göre çok iyi bir ses kalitesi var müzik için. Eğer bi tık daha üstüne çıkarsan air 4 pro modeli öneririm ama 700 bandına inersen o zaman mini veya free 2 modelini, alternatif olarak ise huawei freebuds se rahatlıkla alabilirsin

cptlykia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Yakup Karaca
air 3 modelini aldım gitti hocam, teşekkürler

Omnissiah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Furkan
İphone için uyumlu kullanışlı model hangisini önerirsiniz

Omnissiah

80+ Bronze

Omnissiah

80+ Bronze
umarım faydali olmuştur, genel anlamda soundpeats ve huawei şu an önde

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Draq123
Rehber etiketi koysaydın keşke

enescihan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Enes Cİhan
kesinlikle alınır bana bugün teslim ettiler spotfity'dan test ettim, ses kalitesi inanılmaz bu fiyata göre çok iyi bir ses kalitesi var müzik için. Eğer bi tık daha üstüne çıkarsan air 4 pro modeli öneririm ama 700 bandına inersen o zaman mini veya free 2 modelini, alternatif olarak ise huawei freebuds se rahatlıkla alabilirsin
air4 pro 1500 e geliyor o fiyatta daha iyisi yoksa alıyorum

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
alperen taha demir
Hocam lastikli olarak hangisi önerirsiniz

Top Bottom