Neler Yeni

Yardım *doluşun beyler eğlence var GÜNCELLENDİ* BRAWL STARS HESABI İLE İLGİLİ

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Tuğra
Forumda açılmış en saçma konulardan biri olduğunu düşünüyorum.
rapor edebilirsin ihtiyar
Mesaj otomatik birleştirildi:

gereksizse uyarı alır

Nyrxia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Ahmet
Ayrıca başlık sahibinin tamamen post kasma dusuncesinde olduğunuda düşünüyorum.
rapor edebilirsin ihtiyar

gereksizse uyarı alır
Kardeşim gereksiz demedim ayrıca forum kurallarına aykırı ufak tefek şeyler var ben şikayeti yaparım umarım kapatırlar ancak sanmıyorum.

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Tuğra

Kardeşim gereksiz demedim ayrıca forum kurallarına aykırı ufak tefek şeyler var ben şikayeti yaparım umarım kapatırlar ancak sanmıyorum.
gereksizse raporla geç sende mesaj ve reaksiyon kasmaya çalışıyorsun gibi

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
nE???
Ben bunu açarken cidden fikir almak için açmıştım. Bu kadar büyüyeceğini düşünmemiştim bile. Gelmiş iftira atıyorsun. Direkt engelliyorum seni.

Bu yorumun boş olduğunu düşünüyorum *ironidir*
İroni değil gerçekten boş.

Unkown1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
memo
Şimdi konu açılmış uzamış gitmiş. Herkes düşüncelerini fikirlerini söylemiş. Bende bir iki kelam etmek istiyorum. Öncelikle böyle bir konu açılmamış olması lazımdı. Bunu neden söylüyorum ona gelirsek, ticaret adam akıllı yapılır ve biter. Ticaret bittikten sonra bir ürüne veya ne satıp aldıysanız göz kalmaz. Benim bu konuşmalardan anladığım kadarıyla alan tarafta satan tarafta oynar başlı bir kişiliğe sahip. Kısaca adam değil benim gözümde böyle kişiler. Gelipte buraya, yok gözüm kaldı, emeğim vardı yazmasın. Satmasaydın o zaman kardeşim hesabı. Başta ağlamamış olsaydın karşı taraf suçlu derdim ama sen satar satmaz ağlamaya başlamışsın. Karşı alan tarafada pek bir şey diyemiyorum sonuç olarak çocuk diyorsunuz. Çocuktur alır sıkılır iade etmek ister. Sonuçta çocuk ticaretin ne olduğuna pek kafası basmaz ama siz de ilk baştaki tutumunuzdan dolayı oldukça hatalısınız, güvenilecek bir kişi değilsiniz. İki tarafta hatalı kimseyi savunmayın, taraf tutmayın burada.

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Mark
Bende instadan 3-5 hesap çalıyorum bu aralar oyun sarıyo hesap isteyen olursa forum özel indirimyle ucuza bırakabilirim(!)

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Şimdi konu açılmış uzamış gitmiş. Herkes düşüncelerini fikirlerini söylemiş. Bende bir iki kelam etmek istiyorum. Öncelikle böyle bir konu açılmamış olması lazımdı. Bunu neden söylüyorum ona gelirsek, ticaret adam akıllı yapılır ve biter. Ticaret bittikten sonra bir ürüne veya ne satıp aldıysanız göz kalmaz. Benim bu konuşmalardan anladığım kadarıyla alan tarafta satan tarafta oynar başlı bir kişiliğe sahip. Kısaca adam değil benim gözümde böyle kişiler. Gelipte buraya, yok gözüm kaldı, emeğim vardı yazmasın. Satmasaydın o zaman kardeşim hesabı. Başta ağlamamış olsaydın karşı taraf suçlu derdim ama sen satar satmaz ağlamaya başlamışsın. Karşı alan tarafada pek bir şey diyemiyorum sonuç olarak çocuk diyorsunuz. Çocuktur alır sıkılır iade etmek ister. Sonuçta çocuk ticaretin ne olduğuna pek kafası basmaz ama siz de ilk baştaki tutumunuzdan dolayı oldukça hatalısınız, güvenilecek bir kişi değilsiniz. İki tarafta hatalı kimseyi savunmayın, taraf tutmayın burada.
Aklımdan öyle bir düşünce geçti ama yaptım mı? Yapmadım. Şu anda hesabı istiyor muyum? İstemiyorum. Belki bilirsin arabanı satarsan üzüntü duyarsın. Satmış olsan da üzülürsün. Bende de ondan oldu. 3-4 gün sonra aklımdan çıktı ama önemsemiyorum. Burada olay çocuğunun beni panelle vs. ile tehdit etmesi.

Unkown1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
memo
Aklımdan öyle bir düşünce geçti ama yaptım mı? Yapmadım. Şu anda hesabı istiyor muyum? İstemiyorum. Belki bilirsin arabanı satarsan üzüntü duyarsın. Satmış olsan da üzülürsün. Bende de ondan oldu. 3-4 gün sonra aklımdan çıktı ama önemsemiyorum. Burada olay çocuğunun beni panelle vs. ile tehdit etmesi.
Tamam tehtid konusunda haklısın ama ilk başta geri alma düşüncen çok yanlış. Eğer burda seni çoğu kişi destekleseydi belki geri alacaktın. Ben öyle düşündüm mesela. Ticaret bittiyse hayırlı olsun deyip geçersin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,252
Üyeler
141,269
Son üye
onrkkl
Top Bottom