Neler Yeni

Çözüldü✓ HP VİCTUS ALINIR MI???

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
beklenir bundan laptopda 4060 Ti olmadığını bile bilmiyorum masaüstü sistem ile dizüstü bir değil haberin olsun.

gucukbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ömer Kaan Batan
sen kimi yiyon hippi ikile burdan sana burda kemik yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

acer fanboyu olsam acer alırdım ama hp aldım test için.
Aferim hp almışsın. Saygı çerçevesinde ol yerin senin bal bilgisayar bilgini. Hippi diyerek kendini bir halt sanma akıllı ol. Biz f/p olanı önermeye çalisiyoruz burada

Ahaha kudurmaya başlamış.
Tamam sus.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Aferim hp almışsın. Saygı çerçevesinde ol yerin senin bal bilgisayar bilgini. Hippi diyerek kendini bir halt sanma akıllı ol. Biz f/p olanı önermeye çalisiyoruz burada

Tamam sus.
tabi tabi F/P bile bir habersin tamam sus bir şey de bilmiyorsun ben sana laf sokarken bile bir bilgi veriyorum senin tek dediğin şey "tamam sus"

gucukbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ömer Kaan Batan
ben para için yapmıyorum 2 ay para almadım ben insanlar için yapıyorum senin gibi para iti değilim ben.
Para için yapmıyorsan banane ama it deme senide o hpnide yerim bak akıllı ol adam yerine koyuyoruz sövmüyoruz burada suriyeli misin çingene misin nesin

tabi tabi F/P bile bir habersin tamam sus bir şey de bilmiyorsun ben sana laf sokarken bile bir bilgi veriyorum senin tek dediğin şey "tamam sus"
Tamam sus. F/Pyi bilmen mutlu etti.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Teşekkürler öğrendiğini bilmek mutlu etti.
ben sana öğrettim sen kimsin söylemesem hayla laptopda 4060 Ti olduğunu sanacaktın.

Para için yapmıyorsan banane ama it deme senide o hpnide yerim bak akıllı ol adam yerine koyuyoruz sövmüyoruz burada suriyeli misin çingene misin nesin

Tamam sus. F/Pyi bilmen mutlu etti.
afern dediğimi yapmaya devam et bir bilginde yok.

it derim çünkü öylesin sokak iti gibi davranıyosun ona buna çatıyorsun seni nazikce uyaran adama bile neler saydın it.

gucukbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ömer Kaan Batan
Uygunsuz davranış
ben sana öğrettim sen kimsin söylemesem hayla laptopda 4060 Ti olduğunu sanacaktın.

afern dediğimi yapmaya devam et bir bilginde yok.

it derim çünkü öylesin sokak iti gibi davranıyosun ona buna çatıyorsun seni nazikce uyaran adama bile neler saydın it.
1.Kim beni nazikçe uyardı suriyeli keko gibi abanıyorsunuz.
2.øyle sokakta it dede birine nasl yiyorlar seni tabi klavye başında arap arap hareketler yapmak kolay yine seni alttan alıyorum akıllı ol çocuk

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Uygunsuz davranış
1.Kim beni nazikçe uyardı suriyeli keko gibi abanıyorsunuz.
2.øyle sokakta it dede birine nasl yiyorlar seni tabi klavye başında arap arap hareketler yapmak kolay yine seni alttan alıyorum akıllı ol çocuk
ya sen kime çocuk diyorsun hippi ben kimseye hakaret etmem normalde ama senin gibi hippiler hak ediyor @PoeNk seni nazikce uyardı onada tamam sus dedin it.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Toprak
Vallahi iyi yorum kastım ha bunlara anlatamazsin. Geçen bı tane daha türemişti 4060 i OC yapıp 4060 ti oluyor diyen 4060 ti almaya gerek yok diyen🤣 buda aynı tip .

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Toprak

gucukbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ömer Kaan Batan
ya sen kime çocuk diyorsun hippi ben kimseye hakaret etmem normalde ama senin gibi hippiler hak ediyor @PoeNk seni nazikce uyardı onada tamam sus dedin it.
Ya bak suriyeli o adam bir anda senin gazına abanınca tamam sus dedim yine bu senin küçük anlama yeteneğine geliyor. O iti yüz yüze söylesen acer laptopun klavyesin bir yerlerine takardım ama senin kibi suriyeli olmayayim yine büyüklük bende kalsın eğer cevap yazarsan uzun cevap yazmayacağım istediğin kadar kudurrr benim senin gibi suriyelilerden daha önemli işim var

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
911,339
Üyeler
141,439