Neler Yeni

Karşı cinsle 5 saat telefonda konuşmak nedir

mehmetaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
mehmet ali soylu
Kızla 2 haftadır tanışıyoruz.
1 haftadır her gün en az 2 saat telefonda konuşuyoruz.
İş için konuşmaya başladık ama her şeyi konuştuk bir çok özelini paylaştı.

Dün tam 5 saat telefonda görüştük (3 saat ve 2 saat olarak 2 parça)

Geceleyin duygularımdan bahsettim ve arkadaşı olarak gördüğünü söyledi.

Konuşurken bu ihtimali düşünüyordum ama 2 haftadır tanıdıgın biriyle arkadaş olarak bir günde 5 saat konuşulur mu?

Aramızda inanılmaz bir uyum vardı.
Onlarca konu konuştuk. Eğitim, sağlık, spor, evcil hayvan, toplumsal sorunlar, ilişkiler, insanlar vs vs ve her konuda ikimizin de ilgisi ve bilgisi vardı.

Gerçekten ne özellik arıyorsam hepsini bulmuştum ve güzel şekilde kendimi açıkladım ama o gözle görmediğini söyledi.

Kuruntu yapmışım diye kendime kızıyorum ama bu kızın tavrı normal mi gerçekten merak ediyorum arkadaş olarak 2 haftadır tanıdığınız biriyle hiç 5 saat konuştunuz mu?

Şu an hala bir mesajını bekliyorum. Hayatında eksikliğimi hissetmesini ve bir mesaj atmasını bekliyorum ama sanırım o mesaj gelmeyecek…

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
pcustasi1

Konuşurken bu ihtimali düşünüyordum ama 2 haftadır tanıdıgın biriyle arkadaş olarak bir günde 5 saat konuşulur mu?

Onlarca konu konuştuk. Eğitim, sağlık, spor, evcil hayvan, toplumsal sorunlar, ilişkiler, insanlar vs vs ve her konuda ikimizin de ilgisi ve bilgisi vardı.

Gerçekten ne özellik arıyorsam hepsini bulmuştum ve güzel şekilde kendimi açıkladım ama o gözle görmediğini söyledi.

Kuruntu yapmışım diye kendime kızıyorum ama bu kızın tavrı normal mi gerçekten merak ediyorum arkadaş olarak 2 haftadır tanıdığınız biriyle hiç 5 saat konuştunuz mu?

Şu an hala bir mesajını bekliyorum. Hayatında eksikliğimi hissetmesini ve bir mesaj atmasını bekliyorum ama sanırım o mesaj gelmeyecek…
2 Hafta dediğin nedir ki ? Kız seni sadece derdini anlatmak için bir arkadaş olarak görmüş bence normal ille sana karşı bir şey duymak zorunda değil

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,245
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Geçmiş olsun dönüşün varsa bile çoook uzun sürer 2 haftada açılmak ne dostum acelen neydi ?

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,314
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bu kadar aceleci olmaya gerek var mi kaldı ki 2 haftadır tanıdığın birisine nasıl açılırsin ve sen çok fazla bağlanıyorsun kesin bir dille red yersen çok üzülürsün kendini bu kadar kaptırma ilişkiler de hep duygusallık olarak ön planda oluyor ama ben mantıksal olarak da bakıyorum bu ilişki durumlarında dengeyi sağlamak çok önemli sende kendini kaybetme zamana bırak zorlamanın alemi yok hakkında hayırlısı olsun.

yerçileği

80+ Bronze
Bu kadar aceleci olmaya gerek var mi kaldı ki 2 haftadır tanıdığın birisine nasıl açılırsin ve sen çok fazla bağlanıyorsun kesin bir dille red yersen çok üzülürsün kendini bu kadar kaptırma ilişkiler de hep duygusallık olarak ön planda oluyor ama ben mantıksal olarak da bakıyorum bu ilişki durumlarında dengeyi sağlamak çok önemli sende kendini kaybetme zamana bırak zorlamanın alemi yok hakkında hayırlısı olsun.
üstad gelmişsin :) bize yorum düşmez

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,487
İsim
uwu

2 hafta ne önce ark sonra kanka sonra.. ( hakkında bilgin olmayan kızla deneme )

Sevdigin insanlarla telefonda konuşmak olsun yüz yüze konuşmak olsun hiç ayrılmam istemezsin kötü birsey değil ama ben bunun zararını gördüm o yüzden söyleyeyim. Sevdiğiniz kişiyle arkadaş sevgili ne olursa olsun çok fazla konuşunca bir zaman sonra birbirinizden soğuyorsunuz artık konuşmuyorsunuz o yüzden her konuşmanın bir tadında bırakılacak ayarı olmalı. Tabi illa soğuk yapın kısa kesin falan demiyorum ama uzun ömürlü bir ilişki için ideal bir ayar olmalı

Kara*

80+ Silver
Kız için normal senin için değil. Üstelik acele etmişsin öyle her özelini anlattı oldu bittilerle gitmez zaten mevzu nextle geç.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Kızın yaptığı da ayıp abi kızların genel hatasıdır bu karşı cinsle çok kısa süre içinde bu kadar uzun telefonla konuşunca erkek tarafı da doğal olarak farklı anlamaya başlar e sonra arkadaş olarak görüyorum olmaz yani

mehmetaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
mehmet ali soylu
Erken açılmışsın.
Ben de hislerimi bilen kadınla her gece 2 saat konuşuyordum, şimdi bir sürü sorun var ama yok o yüzden yolumuza bakmak lazım. Kimseyle var olmadık.
hocam o kadar konuştuk ki.. 25 Yaşındayım bu saatten sonra evlenmeyi düşünüyorum. Yani başlarda kafamda soru işaretleri vardı konuştukça hepsinin cevabını aldım. kafamdaki tüm kriterleri beklediğimden fazlasıyla karşılıyordu ve gerçekten saatlerce sıkılmadan konuşuyorduk
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 Hafta dediğin nedir ki ? Kız seni sadece derdini anlatmak için bir arkadaş olarak görmüş bence normal ille sana karşı bir şey duymak zorunda değil
işte bu kadar kısa sürede bu kadar şeyi anlatması, ve her konuda kafamızın uymasından dolayı konuştum.

amin sağolasın. kafamdaki tüm kriterleri karşılıyordu ve gerçekten saatlerce sıkılmadan konuşuyorduk. Biraz erken oldugunu farkındayım fakat daha fazla ilerlese ikimize de daha fazla zarar verecekti. Gerçekten o kadar şey konuştuk ki o kadar kafamız uydu ki daha fazla uzatmadan ne olacağını görmek istedim. 1-2 ay sonra red yeseydim toparlanamazdım şu an sadece hayırlısı diyorum

Kızın yaptığı da ayıp abi kızların genel hatasıdır bu karşı cinsle çok kısa süre içinde bu kadar uzun telefonla konuşunca erkek tarafı da doğal olarak farklı anlamaya başlar e sonra arkadaş olarak görüyorum olmaz yani
bak cidden bundan korkuyordum ama dedim ki hani 1 saat konuşursun muhabbet edersin tamam. Ama hayatında belki kimseye söylemeyeceği konulardan bahsetti, 5 saat konuştuk. yani bu kadar uzun konuşabildiğim her konuda kafamın uydugu ve konuşmaktan zevk aldıgım birisinden ne bekleyebilirdim.

Sevdigin insanlarla telefonda konuşmak olsun yüz yüze konuşmak olsun hiç ayrılmam istemezsin kötü birsey değil ama ben bunun zararını gördüm o yüzden söyleyeyim. Sevdiğiniz kişiyle arkadaş sevgili ne olursa olsun çok fazla konuşunca bir zaman sonra birbirinizden soğuyorsunuz artık konuşmuyorsunuz o yüzden her konuşmanın bir tadında bırakılacak ayarı olmalı. Tabi illa soğuk yapın kısa kesin falan demiyorum ama uzun ömürlü bir ilişki için ideal bir ayar olmalı
bence de çok uzun işimi gücümü bırakıp sohbet ediyordum. daha fazla kendimi kaptırmamak ve yıpratmamak için ne olacaksa olsun deyip konuştum yoksa belki 1-2 ay böyle sürecekti ve sonrasında red durumu olacaktı işte o zaman toparlayamazdım

Geçmiş olsun dönüşün varsa bile çoook uzun sürer 2 haftada açılmak ne dostum acelen neydi ?
hocam gerçekten insanın her konuda kafası uyar mı? Gerçekten Allah'tan nasıl bir eş istediysem tüm kriterlerimi dualarımdan fazlası olacak şekilde karşılıyordu ve çok uzun uzun her şeyi konuştuk.
eğer bu şekilde 1-2 ay daha devam etseydim ve red yeseydim o zaman toparlanamazdım bunu bildiğim için acele ettim.
Yani farklı birinden hoşlandıgını çok zor ilişkiler yaşadıgını söyledi. farklı bir zamanda karşılaşsak çok daha farklı olabilirdi

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,321
Üyeler
141,702
Son üye
gokduman
Top Bottom