Neler Yeni

HANGİ KLİMA MANTIKLI?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Metin Mete Yılmaz

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
Taksim Delisi Cenk
valla hocam geçen yıl kurban bayramında bu Samsung klimayı aldım.Yaz boyunca kullandım gerek ses gerek enerji tüketimi konusunda memnun etti beni.
kumandada ekranı mevcut.İç ünitede derece bilgisi ve mod led bildirim ışıkları mevcut. Dış üniteye 10 yılda garanti veriyordu samsung.
ileri saate açılma ve kapanma özelliği en çok kullandıgım şeydi.

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Serkan Barındık
Kardeşim biliyorum fiyat olarak çok yüksekler ama pişman olmak istemiyorsan;

TOSHIBA
DAIKIN
MITSUBISHI ELECTRIC
(Özellikle Electric olan modeli seçmen gerekiyor. Heavy olan modeli sanırım ya Sabancı yada Koç grubu almış iyi değil.)

Tavsiye ederim. Bir defa alırsın ömürlük kullanırsın. Bunun dışında ısıtma ve soğutma anlamında diğerlerinde çok daha performanslı bir verim alırsın. Evet pahalı ama ömürlük ve daha işlevsel.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Metin Mete Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeşim biliyorum fiyat olarak çok yüksekler ama pişman olmak istemiyorsan;

TOSHIBA
DAIKIN
MITSUBISHI ELECTRIC
(Özellikle Electric olan modeli seçmen gerekiyor. Heavy olan modeli sanırım ya Sabancı yada Koç grubu almış iyi değil.)

Tavsiye ederim. Bir defa alırsın ömürlük kullanırsın. Bunun dışında ısıtma ve soğutma anlamında diğerlerinde çok daha performanslı bir verim alırsın.
Gönül ister bu markaları almak ama inan öyle bir bütçe yok.

• Üzgün
Reaksiyonlar: Era.

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
589
İsim
Muhammet Yazıcı

Biz bunu kullaniyoruz çok memnunuz , sıcak havadada , soğuk havadada iyi iş görüyor

yusuftheayay

80+ Bronze
Yıllardır 2 tane vestel klima kullanıyoruz, tek karşılaştığımız sorun pervanesi aşağı yukarı yaparken bazen duruyor,(sonradan oldu bu durumda) kapat aç yapınca tekrar aşağı yukarı yapmaya başlıyor onun haricinde bi sıkıntı yaşamadık. 10 yıl olmuştur büyük ihtimalle.

Top Bottom