Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Clash of Clans Bedava 300TL Oyun İçi Satın Alım

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Ramazan Yiğit Demir
olmuyor 0₺

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Tuna

bu programı indirip hesabınızı girin 300TL oyun içi satın alımı bedavaya yapabilirsiniz.

Alıntıyı görüntüle

Arkaplanlar 279TL arkaplan alacağım :peepokalp:
sadece Coc içinmi geçerli bu

Checkmate

80+ Bronze
sadece Coc içinmi geçerli bu
evet

Ben önceden indirmiştim play games betayı bende indirim olmuyor neden satın alımda? @Checkmate
hocam daha önce kullandıysanız olmayabilir eğer kullanmadıysanız başka bilgisayardan deneyin veya silip yüklemeyi deneyip programı başka email ile girin programa.

Bu uygulamanın direkt linki var mı? Konu linkinden gittim mail atçaz diyor ama atmıyor.
uygulamanın linkini attım uygulamayı indir hesabını gir satın al kısmında 0 TL olacak

hocam daha önce kampanyadan yararlandınız mı aynı kampanya daha önce de olmuştu? programı silip başka email üzerinden tekrar deneyebilirsiniz. farklı email ile deneyebilirsiniz.

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Mert Aksu

bu programı indirip hesabınızı girin 300TL oyun içi satın alımı bedavaya yapabilirsiniz.

Alıntıyı görüntüle

Arkaplanlar 279TL arkaplan alacağım :peepokalp:
pass alınır mı bununla

Nutrix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Eren Ergün
Pass ya da arka planda kararsız kaldım, konu için teşekkürler.

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Tuna
indirim oluyor ama alirken isleniyorda kaliyor ?

troken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Fatih
evet

hocam daha önce kullandıysanız olmayabilir eğer kullanmadıysanız başka bilgisayardan deneyin veya silip yüklemeyi deneyip programı başka email ile girin programa.

uygulamanın linkini attım uygulamayı indir hesabını gir satın al kısmında 0 TL olacak

hocam daha önce kampanyadan yararlandınız mı aynı kampanya daha önce de olmuştu? programı silip başka email üzerinden tekrar deneyebilirsiniz. farklı email ile deneyebilirsiniz.
Kullanmadım daha önce

Arkadaşlar yeni başladım COC a satın alım kısmında alabileceğim ne önerebilrisiniz kozmetik yada değil altın ve elmas dışında bir şey göremiyorum belediye binası ile alakası var mı arkaplan yada kozmetik tarzı satın alma menüsünü bulamadım fırsattan yararlanmak istiyorum? yardımcı olursanız sevinirim

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,949
İsim
Lokman Doğan
clash royale 'de olmuyo mu :(

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Tuna
Arkadaşlar yeni başladım COC a satın alım kısmında alabileceğim ne önerebilrisiniz kozmetik yada değil altın ve elmas dışında bir şey göremiyorum belediye binası ile alakası var mı arkaplan yada kozmetik tarzı satın alma menüsünü bulamadım fırsattan yararlanmak istiyorum? yardımcı olursanız sevinirim
hocam tas in yanindaki artiya basin orda aski var ona basin arka plan orda

hocam tas in yanindaki artiya basin orda aski var ona basin arka plan orda
Askı yok hocam
Adsız.jpg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,779
Üyeler
141,045
Son üye