Neler Yeni

Oyuncu Koltuğu Önerisi

vladseras

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Seras
Bütçe
8000
İyi forumlar, belirttiğim gibi 8000 TL kadar bir koltuk almayı düşünüyorum. Koltuk konusunda pek bilgim olmadığından ve genel olarak uzun kullanımda kalitelerini belli ettikleri için pek riske almak istemiyorum. Sizlerden önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Tweezy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yusuf Burak
zio koltuklara bakabilirsin kişiye özel yapılıyo ve gayet iyi oluyor bende var gayet memnunum

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Serkan Barındık
Bu ürünü inceleyebilirsin. Daha ucuz olanıda mutlaka vardır ben model olarak attım. Akakçe'de bakabilirsin en ucuzuna.

Farway

80+ Silver

Farway

80+ Silver
bende herhangi bir sorun olmadı 9 gün içinde yapılıp teslim ettiler kargoda hızlıydı
Ben geçen ayın 25 inde sipariş verdim yani şubatın 25 i hala uğraşıyorum.

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Dolardan daha fazla yükselen şey bu sene sanırım koltuklar. Drive 15li 7500 TL olmuş. Hawk 6k. Kazığa otursak daha rahat ederiz.
Sorma hocam 3.5 4klık koltuklar 7 8k para istemeye başlamışlar ne önerirsiniz var mıdır şu iyidir dediğiniz acaba bende arıyorum artık 8k yı çıkardım gözden mecbur

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Benim MSI koltuğu 41k ya koymuşlar :kekw:
Diğer rengi de 20k

vladseras

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Seras
zio koltuklara bakabilirsin kişiye özel yapılıyo ve gayet iyi oluyor bende var gayet memnunum
Evet en çok duyduğum markalar arasında teşekkür ederim.
Bu ürünü inceleyebilirsin. Daha ucuz olanıda mutlaka vardır ben model olarak attım. Akakçe'de bakabilirsin en ucuzuna.
Teşekkür ederim öneriniz için 3 marka arasında gidip geliyorum attığınız dahil :D
Hawk Fab V6 Bu koltuğu 1 senedir kullanıyorum gayet memnunum, kumaş olduğu için terletme vs. yapmıyor.
Geçen sene çok tercih edilen markalardan biriydi sanırım teşekkür ederim.
Bu bütçe için kesinlikle İKEA Markus
Teşekkür ederim öneriniz için araştıracağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dolardan daha fazla yükselen şey bu sene sanırım koltuklar. Drive 15li 7500 TL olmuş. Hawk 6k. Kazığa otursak daha rahat ederiz.
Sorma hocam 3.5 4klık koltuklar 7 8k para istemeye başlamışlar ne önerirsiniz var mıdır şu iyidir dediğiniz acaba bende arıyorum artık 8k yı çıkardım gözden mecbur
Bu arada ben de son zamanlarda araştırdığım kadarıyla son 1 sene hatta 6-8 ay içerisinde inanılmaz bir fiyat farkı olduğunu fark ettim. Dediğiniz gibi Hawk modelleri 3000tl civarında iken şu an 6000-7000 arası.

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ben koltuk alacaktım. Vazgeçtim sonra. Onun yerine oyun alırım, aksesuar alırım, işlemcimi değiştirebilirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,937
Üyeler
141,366
Son üye
Recep19o3
Top Bottom