Neler Yeni

İnceleme LOGİTECH DRIVING FORCE GT DİREKSİYON SETİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
selman baştürk
Hocam ilk deneyim için alınabilir sizi rahatsız etmezse alın kullanın ilerde satıp g29 alabilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gözükmüyor hocam ilan onay sürecindeymiş
bakarken satıldı galiba :D g29 ithalatcı garantiliymiş ya bu arada

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,027
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Fiyatı özelliklerine göre bence gayet güzel hatta şahsen bende almayı düşünüyorum

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,040
İsim
Lokman Açil
Fiyatı özelliklerine göre bence gayet güzel hatta şahsen bende almayı düşünüyorum

Bu fiyat aralığında rampage falan var hocam asla önermiyorum v902 olsa bile bu fiyata almayın yaylı sistem var içerisinde ve ölü bölgesi var oyun zevkinizin içinden geçer kendim v900-s deneyimledim sonradan sattım almayın aldırmayın logitech ve thrustmaster'dan vazgeçmeyin verdiğin paranızın hakkını verir

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,466
İsim
Adem
ÜRÜNÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

ÜRÜNÜN MOTOR SESİ

DİREKSİYON

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

VİTES
Alıntıyı görüntüle

PEDAL

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

ÜZERİNDE TUŞ TAKIMLARI

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

ÜST VE ALT BAKIŞ

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

DİREKSİYONUN KALİBRESİ

ÜRÜNÜN PEDAL SERTLİĞİ

DİREKSİYON DÜŞÜK SERTLİK AYARI

DİREKSİYON YÜKSEK SERTLİK AYARI

DİREKSİYON SERTLİK AYARI DÜŞÜK , FORCE FEEDBACK DÜŞÜK

Alıntıyı görüntüle

DİREKSİYON SERTLİK AYARI YÜKSEK , FORCE FEEDBACK YÜKSEK

Alıntıyı görüntüle

DRİVER

Alıntıyı görüntüle

ÜRÜNDE PROFİL OLUŞTURUP OYUNLARDA FARKLI KOMBİNASYON YAPABİLİRSİNİZ TUŞ ATAMALARI VE , DİREKSİYON AYARLARINA ULAŞMAK İÇİN OPTİONS SONRA GLOBAL DEVİCE SETTİNGS'E TIKLADIĞIMIZDA ULAŞABİLİYORUZ

ÖNERİ VE TAVSİYELER
- ÜRÜNÜN DRİVERİNİN KURULMASI
- GLOBAL DEVİCE SETTİNGS KISMINDAN DEGREES OF ROTATİON KISMINI 900 YAPMALISINIZ YOKSA DİREKSİYON 900 DERECE OLMAZ
- FORCE FEEDBACK AYARINI DÜŞÜRMENİZ
- YARIŞ OYUNLARINDA 900 DERECE DE KULLANILMAMASI 500-600 DERECELER İDEAL
- ÜRÜNÜ ALMADAN VE YA ALDIKTAN SONRA DETAYLI İNCELEME VİDEOLARINI İZLEMEK
- DİREKSİYONU KENDİ ADAPTÖRÜ İLE KULLANIN KESİNLİKLE YOKSA İÇİNDEKİ ANAKARTI YAKARSINIZ
- DİREKSİYON SERTLİK AYARINI DÜŞÜRÜNÜZ

KENDİ YORUMUM
ÜRÜNÜN FORUM İNCELEME OLMAMASINDAN DOLAYI İNCELEMEMİ GERÇEKLEŞTİRDİM 2024 YILI İÇERİSİNDE 3500-4500 TL CİVARINDA BULABİLİRSİNİZ ÜRÜNDE TEK MOTOR KULLANILMAKTA FORCE FEEDBACK ÖZELLİĞİNİ YÜKSELTİRSENİZ ODANIZDAKİ KİŞİLER RAHATSIZ OLABİLİR DİREKSİYON SİMİDİ HİSSİYATI GAYET İYİ SUNİ DERİ VE KALİTELİ ABS PLASTİK KULLANILMIŞ ÜZERİNDEKİ BÜTÜN TUŞLARA ATAMA YAPABİLİYORSUNUZ (ORTADAKİ LOGO TUŞU DAHİL) OYUNLARDA KENDİSİ OTOMATİK AYARLAMA YAPIYOR KENDİNİZ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ YİNE DE PEDAL KISMI DA GAYET İYİ BENİ ÜZMEDİ GAZ PEDALININ SERTLİĞİ YUMUŞAK FREN SERTLİĞİ İSE SERT DİR ARABA HİSSİYATINI HİSSEDEBİLİYORSUNUZ BENİM 3.ÜNCÜ DİREKSİYON SETİM ÖNCESİNDE 180 DERECELİ DİREKSİYON VE RAMPAGE V900-S KULLANDIM TAVSİYELER ÜZERİNE LOGİTECH DFGT GEÇTİM İYİKİ DE GEÇMİŞİM RAMPAGE DİREKSİYONDA MOTOR OLMADIĞINDAN SADECE YAYLAR İLE HAREKET EDİYORDU VE ÖLÜ BÖLGESİ VAR BUNLAR OYUN ZEVKİNİ BOZAN ŞEYLER ŞU ANA KADAR ÜRÜNLE ALAKALI BİR SIKINTI YAŞAMADIM EKSİK YA DA SORMAK İSTEDİKLERİNİZİ YORUMLAR KISMINDA BEKLİYORUM İNCELEMEMİ OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER (İNCELEME OLARAK YAPACAKTIM AMA O SEÇENEK ÇIKMADI YETKİLİLER DÜZELTİRSE SEVİNİRİM)
Bunu 2.el olarak mı aldın ?
Aşırı temiz duruyor böyle bir temizlikte bulsam direkt alırdım :D temizini bulmak sıkıntı

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
selman baştürk
Bu fiyat aralığında rampage falan var hocam asla önermiyorum v902 olsa bile bu fiyata almayın yaylı sistem var içerisinde ve ölü bölgesi var oyun zevkinizin içinden geçer kendim v900-s deneyimledim sonradan sattım almayın aldırmayın logitech ve thrustmaster'dan vazgeçmeyin verdiğin paranızın hakkını verir
thrustmaster t248 nasıldır sizce

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
selman baştürk
thrustmaster t248 gördüm şimdide yurt dışıymış 9 750 ye atmış vites yok zaten vites pahalı

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,040
İsim
Lokman Açil
thrustmaster t248 nasıldır sizce

Hocam thurustmasterın diğer direksiyon setlerinin incelemelerine falan bakmıştım t248 pek inceleyemedim ekranda dijital ekranı var yarış oyunları oynayanlar için ideal diğer oyunlarda da üzeceğini sanmam iyi fiyata bulduysanız alınabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
selman baştürk
teşşekürler hocam ilginiz için bakıyım g29 dengelirse alıyım bence en ideali o olacak dolap uygulamasını biraz araştırıyım olmassa ordan bulabilirsem ordan alırım

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,040
İsim
Lokman Açil
teşşekürler hocam ilginiz için bakıyım g29 dengelirse alıyım bence en ideali o olacak dolap uygulamasını biraz araştırıyım olmassa ordan bulabilirsem ordan alırım

Estağfurullah hocam elimden geldiğince yardımcı oldum ve almaya devam ederim dolap uygulaması güvenilir uygulama hocam alışveriş yapabilirsiniz kendimde alışveriş yaptım sorunsuz olur alışverişiniz g29 ideal hocam uygun fiyata sadece direksiyon ve pedal bulursanız kaçırmayın sonradan shifter alabilirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,196
Üyeler
141,681
Son üye
volkaan
Top Bottom