Neler Yeni

Logitech G29 Driving Force Direksiyon Seti PttAvm'de 5.599TL

Shaco

80+ Bronze
İnan bana aldığımız bazı ürünlerin bir kısmı geri iade ile alınmış ve tekrardan satıcıdan bize sıfır adıyla satılmış ürünler. En azından burada dürüstçe "outlet" yazmaları daha güvenilir benim açımdan.
Sıfır olmadığı sürece ikinci elden yüksek fiyat vermek mantıklı değil hocam bana göre yinede. Garantili olan düşük fiyatlı bir ürün alırım en azından shifter bedavaya gelmiş olur.Tercih kullanıcının tabi ki.

Şuana kadar outlet olarak sadece kemer aldım ve sadece 4 ayda perti çıktı. 2.el olarak aldığım uçuş joysticki ise 4 senedir sapasağlam. Siz düşünün. Bende 5000₺ ye 2.el G29+Shifter aldım. En geç çarşamba elime ulaşacak.

Shaco

80+ Bronze
Ürün satıcıya gökten mi iniyor üreten ve pazara sunan Logitech?
Sen bu ürünü Logitech'den mi alıyorsun şimdi linke tıkladığında ? Distribütör firma adamlar gidip bakmadan mı yorum yapıyorsun. EU prizle getirmişler yurtdışından satın alıp hala Logitech diyorsun. Adam almış teşhire koymuş etmiş ürünü satıyor ucuza sıfır olarak satamayacağı için neyini anlamıyorsun?

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Uygunsuz Dil
Sen bu ürünü Logitech'den mi alıyorsun şimdi linke tıkladığında ? Distribütör firma adamlar gidip bakmadan mı yorum yapıyorsun. EU prizle getirmişler yurtdışından satın alıp hala Logitech diyorsun. Adam almış teşhire koymuş etmiş ürünü satıyor ucuza sıfır olarak satamayacağı için neyini anlamıyorsun?
Okuduğunu anlama özürlüsün galiba firmanın ürün sıfır ama çizikli açıklamasına koskoca Logitech adamlara defolu ürün yollayacak değil sıfır olma imkanı yok anlamında bir şey söyledim artık cümleyi nerenden anladıysan satıcıyı Logitech sandığımı düşünüyorsun açıklama saçma geldi o kadar :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Hüseyin Umut Yüksel
Outlet ürünlerin iadeden dönen ürün mü yoksa teşhir ürün mü olduğunu bilemezsiniz. İade olan ürün servise gitmiş tamir görmüş öyle outlet olarak bile satılıyor olabilir garantisi yine vardır. Ürünün durumunu bilemezsiniz. İkinci elde de ürünün durumunu bilemezsiniz kullanıcı hor kullanmış olabilir ürünü. Bu yüzden ben pahalı bir şey alacağımda parayı riske atmamak adına gider sıfır ürün alırım. Ha eğer ticaret yapacaksanız o zaman alıp üzerine kar koyup satmayı değerlendirebilirsiniz. İkinci el ne alınabilir? Durumunu kontrol ettirme şansınız olan ürünler alınabilir. Mesela benim eniştem tv monitör tamiri yapıyor çok uzun yıllardır da piyasa da ben ikinci el monitör yada tv alırım. Gider ona gösteririm. Bir sorun olduğunda da tamirini kolayca yaptırırım. Böyle fırsatlarınız yoksa, outlet yada ikinci el ürünleri almaya giden paraya acımayacaksanız karar verin. Aldığın ürün garantisi biter bitmez yada zaten garantisi olmayan bir üründe haftasında bozulabilir. Bad sektörü olan hddleri geçici süre iyi gösterip satıyordu bir tanıdık. Her şeyin yolu var.

Top Bottom