Neler Yeni

Logitech G29 Driving Force Direksiyon Seti PttAvm'de 5.599TL

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,584
İsim
Oğuzhan Şahin
Outlet ürün çizikli
Mesaj otomatik birleştirildi:

1661451386397.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Oğuzhan
outlet ürün , açıklamayı okudun dimi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
asdasdas dadas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Outlet olması, ikinci el olmasından daha iyidir. En azından garantisi var. Çiziğe miziğe takmayın bu kadar, gerçek araba sürmüyorsunuz arkadaşlar :)

Teşhir ürünü falandır bu. İçinden geçmişlerdir, iki gün sonra zır zır ötmeye başlarsa şaşırmasın alacak arkadaş.

Shaco

80+ Bronze
Outlet olması, ikinci el olmasından daha iyidir. En azından garantisi var. Çiziğe miziğe takmayın bu kadar, gerçek araba sürmüyorsunuz arkadaşlar :)
Outlet yada ikinci el olmasının bir farkı olduğunu düşünmüyorum. Teşhirde hınn hınnn yapan çoluk çocukla evde kullanan kişinin etkisi aynı bence.Hatta outlet daha da sıkıntılı gibi kim bilir kaç kişi kurcaladı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
asdasdas dadas
Teşhir ürünü falandır bu. İçinden geçmişlerdir, iki gün sonra zır zır ötmeye başlarsa şaşırmasın alacak arkadaş.

"Ürünlerimiz Sıfır ancak kozmetik olarak çizikli ürünlerdir." Galiba kargolama veya paketlemede çizilmiş olabilir ama teşhir olup bizi de kekleyebilirler.​

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sıfır ama çizikli ne la koskoca Logitechin adamlara defolu ürün gönderecek hali yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
asdasdas dadas
Outlet yada ikinci el olmasının bir farkı olduğunu düşünmüyorum. Teşhirde hınn hınnn yapan çoluk çocukla evde kullanan kişinin etkisi aynı bence.Hatta outlet daha da sıkıntılı gibi kim bilir kaç kişi kurcaladı.
İnan bana aldığımız bazı ürünlerin bir kısmı geri iade ile alınmış ve tekrardan satıcıdan bize sıfır adıyla satılmış ürünler. En azından burada dürüstçe "outlet" yazmaları daha güvenilir benim açımdan.

Akadir41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Abdülkadir İvenç
Instagram
akadirr1
Steam
Rinnflow
Twitter
aakadir_
Discord
Kadirr#4145
Reddit
Rinnflow
AGALAR SİZİ UYARAYIM geçen ay içinde 3 tane g29 dağiştirdim hepsinde sağa çevirip bıraktığımda gelen bir tık sesi vardı ve daha kötü oluyor ilerleyen zamanlarda o yüzden yeni beyaz kutularda kronik sorun olduğunu düşünüyorum

Shaco

80+ Bronze

Akadir41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Abdülkadir İvenç
Instagram
akadirr1
Steam
Rinnflow
Twitter
aakadir_
Discord
Kadirr#4145
Reddit
Rinnflow
Sıfır ama çizikli ne la koskoca Logitechin adamlara defolu ürün gönderecek hali yok
kanka alınıp iade edilen ürünler bu şekilde satılıyor bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

AGALAR SİZİ UYARAYIM geçen ay içinde 3 tane g29 dağiştirdim hepsinde sağa çevirip bıraktığımda gelen bir tık sesi vardı ve daha kötü oluyor ilerleyen zamanlarda o yüzden yeni beyaz kutularda kronik sorun olduğunu düşünüyorum
fakat bu sorun g920lerde mevcut değil araştırdığım kadarıyla ben g920 bakıyorum şuanda

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
asdasdas dadas
9 ay önce itopya'dan rgb mousepad almıştım 70 e 30 indirim sayesinde 90 TL'ye. Kutusunun etiketi yırtılmış ve kutu resmen pörsmüştü. Tabi ben geri iade alınmış bir ürün olduğuna emin olduğum için deterjanla yıkadım halı yıkar gibi :D

Top Bottom