Neler Yeni

Yardım Mouse saklanmalı mı?

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Razer cobra pro bir mousem var bilgisayarı fln sattım sizce mouse yi saklamalımıyım yoksa satmalımıyım saklarsam bataryanın saģlığını kaybetmemesi için nasıl saklamalıyım aynı şekilde barracuda X kulaklığımda boşta kaldı.

Scaredy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
x x
Razer cobra pro bir mousem var bilgisayarı fln sattım sizce mouse yi saklamalımıyım yoksa satmalımıyım saklarsam bataryanın saģlığını kaybetmemesi için nasıl saklamalıyım aynı şekilde barracuda X kulaklığımda boşta kaldı.
Yeni bilgisayar almayacaksanız satmanız daha iyi olur ayriyetten saklayacaksanız bataryayı %50 üzerinde tutup oda sıcaklığında bir yerde kalması yeterli olur. Eğer yeni bilgisayar almayacaksanız dediğim gibi elinizden çıkarabilirsiniz.

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni bilgisayar almayacaksanız satmanız daha iyi olur ayriyetten saklayacaksanız bataryayı %50 üzerinde tutup oda sıcaklığında bir yerde kalması yeterli olur. Eğer yeni bilgisayar almayacaksanız dediğim gibi elinizden çıkarabilirsiniz.
Yeni bilgisayar alacağım fakat almam 1 yıl felan sürer tahminimce o sırada bozulmasından korktum

Scaredy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
x x
Yeni bilgisayar alacağım fakat almam 1 yıl felan sürer tahminimce o sırada bozulmasından korktum
Bozulacağını pek sanmam. Bataryalı elektronik eşyaları saklarken %50 üzerinde bir kondisyonda sakladığınızda döndüğünüzde olacak olan olay %6 7 lerde bulmanız olur. Asıl amacımız bataryanın şişmesini engellemek. Benim tavsiyem çok güvenmiyorsanız bataryalı olan arkadaşı satıp kulaklığınızı pek bilmiyorum ama bataryalı değil kabloluysa onu tutmak olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,949
Üyeler
141,367
Son üye
m.yasir
Top Bottom