Neler Yeni

🔥İndirim HP Victus 15 İ5 13500h RTX 4050 Laptop 23652 TL

furkan salih

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
furkan yavuz
Victus.
Mesaj otomatik birleştirildi:

75 watt ekran karti var limitli cihaz almayin.

victus dandik bir model aşırı derecede limitli
tek mesajda aklımı iyice karıştırdınız.

Şimdi victus dandik. Kısaca acer mi alayım ? doğru muyum victus sınırlı alınmaz yani

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
victus'un ekranı çok kötü üzer diğeri daha iyi
Sadece ekran değil benim konumu okuyun anlarsınız :D

tek mesajda aklımı iyice karıştırdınız.

Şimdi victus dandik. Kısaca acer mi alayım ? doğru muyum victus sınırlı alınmaz yani
Acer de limit yok ve sıvı metal var soğutması çok iyi ekran kartı 140 watt ve paneli güzel.

Parayı verip bayram bitene kadar bekliyceksin gelmesini. Dolandırıldımmi acaba korkusu ile bayram tatilini keyifle yapamayacaksın çünkü aklında hep soru işareti kalıcak. Bende ruh sağlığımi korumak vücudumu strese sokmamak adına almayi bir tarafim yemiyor.

Aslında 16 GB ddr5 16 GB notebook ramim var boşta . Acer alıp 24 GB yapmak güzel olurdu.

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,075
İsim
Kürşat
Parayı verip bayram bitene kadar bekliyceksin gelmesini. Dolandırıldımmi acaba korkusu ile bayram tatilini keyifle yapamayacaksın çünkü aklında hep soru işareti kalıcak. Bende ruh sağlığımi korumak vücudumu strese sokmamak adına almayi bir tarafim yemiyor.
Pttavm değil sonuçta ya trendyol o kadar da kötü değildir herhalde dolandırılmazsınız da paranız bi süre gelmez, tedarik süreci zart zurt diye
Limit yetse acer 16 almayı denerdim ben de

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Yağız Berk Özel
Bende Hp Victus 16 3060 mevcut Acer daha iyi hem de daha ucuz hocam :D. Ben alırken en ucuz Hp victus vardı Acer aynı fiyat olsaydı Acer alırdım.

furkan salih

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
furkan yavuz
teşekkurler arkadaslar acer sipariş verdim. En fazla iptal olur 1 ay iadesi falan olur limit cok sorun degil. iyi denk geldi yorum yapan yardımcı olan ve konuyu acan arkasa tesekkur ederim. Evdeki masaustunu satarım artık :) DDR5 RAM 8 gb daha ne almam gerekiyor onuda sipariş vereyim bayram sonrasına hepsi gelmiş olur
6 ay vade farksız olmasıda guzel oldu.
vvvvvvvvvvvvvvvv.jpg

YunusTRY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yunus Eker
Screenshot_20240407-140253.jpg
Ben aldım, hıyar çıkmaz inşallah. Kargoyu kabul etmeyip şubeye gidip alacağım. Orada görevlilerin yanında açacağım.

Top Bottom