Neler Yeni

Rehber 3.5 inch IPS Type-C MonitorUSB Modlama

Sencrom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mert
Eline sağlık güzel yazı akşam deneyeceğim

Mr.White

80+ Bronze
Paylaşım için teşekkürler. Bazı arkadaşlar video oynatma sormuştu. Benim almak istediğim ekran TURZX yazılımı ile çalışıyor. Bu yazılımda videoyu aşağıdaki resimdeki sekmeden yüklüyoruz. Sizin uygulamada böyle bir kısım varsa kontrol edin isterseniz.

Alıntıyı görüntüle

Edit : Biraz araştırma yaptım. 3,5 ekranlarda büyük ihtimal video oynatılmıyor. Tuning smart screen yazılımı kullanıyor 3,5lerde.
Evet hocam aynı sistem üzerine milyon tane program yapmışlar ama 3.5larda video oynatma yok sadece fotoğraf olarak ilerleyebiliyoruz diye biliyorum, yazılımın linkini atarsanız diğer arkadaşları da bilgilendirebilirim deneyeyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eline sağlık güzel yazı akşam deneyeceğim
Rica ederim :peepokalp:

dr.luciano

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
696
İsim
Dr Luciano
Evet arkadaşlar 450TL gibi bir fiyata aldığımız bu aleti kurcaladım ve temaların az olduğunu fark ettim biraz araştırdıktan sonra bunun bir topluluğu olduğunu gördüm.

Konu Linki (İndirim maalesef bitti.)

Öncelikle bu yazılımı indirmemiz gerekiyor. Linki, ürünün açıklama kısmından aldım.

https://bit.ly/3xmxWQU https://drive.google.com/file/d/1C9kKLrdNBqP3G4Ei7wjNmx0m_ZX8aPYi/view?pli=1

Ardından bizi böyle bir arayüz karşılıyor, burada klasik temaları görebiliyoruz fakat oldukça az ve tatminkar gelmedi.

Alıntıyı görüntüle

Tema editörü kurcalamaya vs. girmiyorum uğraştımıza değmeyecek temalar var. Python ile istediğiniz temayı oluşturabiliyorsunuz, ingilizce kaynak olması güzel linkini bırakıyorum.

(wiki kısmında yazıyor temanın nasıl yapıldığı)

Gelelim benim gibi uğraşmak istemeyenlere, yukarıda da dediğim gibi bir topluluk kurmuşlar ve kendi yaptıkları temaları paylaşan arkadaşlar var.

Genel sorunlar ve çözümler burada

Tema paylaşımlarını buradan görebilirsiniz

Tema kurulumu da çok basit, paylaşılan rar dosyasını indiriyoruz ardından içindeki data dosyasını config kısmına yapıştırıyoruz

Alıntıyı görüntüle

Programı aç kapa yaptıktan sonra seçilebilir hale geliyor ve uygula diyoruz.

Alıntıyı görüntüle
paylaşım için teşekkürler...

Mr.White

80+ Bronze

KingDeViL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Cem
Evet hocam aynı sistem üzerine milyon tane program yapmışlar ama 3.5larda video oynatma yok sadece fotoğraf olarak ilerleyebiliyoruz diye biliyorum, yazılımın linkini atarsanız diğer arkadaşları da bilgilendirebilirim deneyeyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rica ederim :peepokalp:
Aşağıdaki linkte Turzx programı var fakat büyük ihtimal bu program 5'' ekranlar için.

Bu videoda da gösteriyor zaten. 3'' ekranda sizin yazılımı kullanıyor, 5'' olanda Turzx.

Bir de bu ekranların aida64 ile çalışanları var. Aslında onlarda tema çok fazla. Onlar daha iyi gibi sanki..

Mr.White

80+ Bronze
Aşağıdaki linkte Turzx programı var fakat büyük ihtimal bu program 5'' ekranlar için.

Bu videoda da gösteriyor zaten. 3'' ekranda sizin yazılımı kullanıyor, 5'' olanda Turzx.

Bir de bu ekranların aida64 ile çalışanları var. Aslında onlarda tema çok fazla. Onlar daha iyi gibi sanki..
O zaman uğraşmayayım 2 saattir tema editliyorum gözlerim kanıyor deneme yanılmadan dolayı :D

Palo DAYI

80+ Silver
beyler bunda hem sıcaklık hemde kullanım degerlerını gorebılıyoruz demı bende alıcam da ona gore alayım bıde cok kucuk mu 5ınc mı alayım 7ıncmı

KingDeViL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Cem
beyler bunda hem sıcaklık hemde kullanım degerlerını gorebılıyoruz demı bende alıcam da ona gore alayım bıde cok kucuk mu 5ınc mı alayım 7ıncmı
Görebiliyorsun evet. En kullanışlı ekran 5inç ve 8.8 inç olanı. Yalnız 8.8inç olanı 3000 veya 3.500tlye geliyor. Biraz pahalı fakat en çok kasa içine yakışanı bence o.

KingDeViL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Cem
O zaman uğraşmayayım 2 saattir tema editliyorum gözlerim kanıyor deneme yanılmadan dolayı :D
Uğraşma. Youtubede sordum video olayını. Video oynatmıyormuş.

1712081020499.png

Mr.White

80+ Bronze

mcm33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Baris Emre
Amd İşlemci ve Rtx 4080 ekran kartım var, az önce kargom geldi ve programı indirdim ama cihazda intel işlemci ve rtx 3090 gözüküyor. bilgiler yanlış cihazım arızalı mı?

Mr.White

80+ Bronze
Amd İşlemci ve Rtx 4080 ekran kartım var, az önce kargom geldi ve programı indirdim ama cihazda intel işlemci ve rtx 3090 gözüküyor. bilgiler yanlış cihazım arızalı mı?
Hayır hocam arızalı değil custom temalar olduğu için millet kendi bilgilerini yazıyor.

Userdefine kısmına gelip orda yazanı istediğin gibi değiştirebiliyorsun, fakat yeniden başlattığında yine aynı şey olacak, bu yüzden sağda bulunan theme editor'den .data dosyasını seçip kendin istediğini yazacaksın.

1712159894477.png

mcm33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Baris Emre
linkten 3.5 inc teması indirmeye çalıştım ama, download yapamadım. üyelik şartımı var?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,975
Üyeler
141,377
Son üye
jsjs
Top Bottom