Neler Yeni

🔥İndirim HP Victus 15 İ5 13500h RTX 4050 Laptop 23652 TL

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ömer taha
Senin yasinda evlendim ben abisi. Anlasamayabiliriz, herkes haddini bilemeyebiliyor. Sahislar anonim olunca boyle olabiliyor. Ben seni reportladim, sen de reportlarsın, konuyu kapatmis oluruz. Sinirlenmene gerek yok

NZXT

80+ Bronze
Senin yasinda evlendim ben abisi. Anlasamayabiliriz, herkes haddini bilemeyebiliyor. Sahislar anonim olunca boyle olabiliyor. Ben seni reportladim, sen de reportlarsın, konuyu kapatmis oluruz. Sinirlenmene gerek yok
Sanki bir R vites attın abicim, reportlayınca banlanacağımımı sanıyorsun yazık sana. Dediğim gibi yüz yüzeyken konuşalım çok cesaretliysen.

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ömer taha
Sanki bir R vites attın abicim, reportlayınca banlanacağımımı sanıyorsun yazık sana.
Kardesim ben sana insta attim daha neyapabilirim. İnegölde oturuyorum, tahminimce denk gelme olasiligi sıfır, kuru gürültüyle muhattapım. Neyin r si ben anlamadim. Siteyr saygım var. Elverisli bi site, belki haddini bilirsin diye reportladım, bugun yemezsin yarın yersin, çok da şey etmemek lazım.

NZXT

80+ Bronze
Kardesim ben sana insta attim daha neyapabilirim. İnegölde oturuyorum, tahminimce denk gelme olasiligi sıfır, kuru gürültüyle muhattapım. Neyin r si ben anlamadim. Siteyr saygım var. Elverisli bi site, belki haddini bilirsin diye reportladım, bugun yemezsin yarın yersin, çok da şey etmemek lazım.
Ergen bir velet olduğun insta vermenden anlaşılıyor, madem lafının arkasında değilsin o zaman cahil cahil konuşmıcaksın merak etme senin bu siteye saygın olduğu kadar bu siteyi kuranların sana o kadar saygısı yok, burdan ban yesem neki bir işime yaramıyor zaten burda anca klavye delikanlılığı yaparsınız.

sahinozer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Şahin

Ekler

• Screenshot_2024-04-07-16-55-52-263_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-04-07-16-55-52-263_trendyol.com.jpg
    370 KB · Hit: 163
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,752
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye

vampirelf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet
ikinci elden bile ucuza alma hayali kuranlarin elinde patladı. geçende sahibinden de biri ucuza laptop koydu. adres ver geleyim deyince il dışındayım diye param güvende linki attı. bi baktım sahte domain. trendyoldada benzer durum oldu millete. trendyol siparişi iptal etti isterseniz eft yapın gönderelim ayağı. bizim milleti dolandirmak kolay demiyor ki bunun maliyeti kacta bu fiyat.

Nevfel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Turhan Işık
Bu ilanların bariz hesap çalınma olduğunu bildiğiniz halde açıp milleti de uğraştırmayı bırakın artık.

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Doğuş Akyürek
Benim 1 yıl önce aldığım fiyatlara gelmiş çalıntı hesap durumu olmasa bedava diyebilirmişiz.

Top Bottom