Neler Yeni

CS2 Vac Ban hemen mi atılır yoksa zaman geçtikten sonra da gelebilir mi?

rynax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Samet
Dün Anyx.gg free hilesini kullandım. Sadece esp kullandım ve legit oynadım. Kimse tarafından raporlandığımı düşünmüyorum ve oyundan çıktıktan sonra hileyi silip dosya bütünlüğünü tamamladım. Bir sonraki VAC dalgasında ban yeme ihtimalim var mıdır? Varsa bu ihtimal sistemi tarayıp hile yazılımını bulduklarından (silmiş olmama rağmen) dolayı mı olur yoksa raporlandıysam ondan dolayı mı? Oyunun üzerinden 12 saatten fazla zaman geçti. Lütfen inşallah yersin gibi saçma sapan şeyler yazmayın ve bilginiz varsa cevap verin. :kekw:

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Barış Seyhan
Dün Anyx.gg free hilesini kullandım. Sadece esp kullandım ve legit oynadım. Kimse tarafından raporlandığımı düşünmüyorum ve oyundan çıktıktan sonra hileyi silip dosya bütünlüğünü tamamladım. Bir sonraki VAC dalgasında ban yeme ihtimalim var mıdır? Varsa bu ihtimal sistemi tarayıp hile yazılımını bulduklarından (silmiş olmama rağmen) dolayı mı olur yoksa raporlandıysam ondan dolayı mı? Oyunun üzerinden 12 saatten fazla zaman geçti. Lütfen inşallah yersin gibi saçma sapan şeyler yazmayın ve bilginiz varsa cevap verin. :kekw:
İnşaallah ban yersin, iyi forumlar.

Luxepozz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Eren Yarbaşı
Yani ilerleyen günlerde de yiyebilirsin 1 ay sonra da benimde başıma geldi açtım denedim sildim bir iki ay sonra ban yedim ben skinchanger kullanmıştım ama

illa hile kullanacaksanda free kullanma ucuza güzel hileler var cs2 de

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Barış Seyhan
Yani ilerleyen günlerde de yiyebilirsin 1 ay sonra da benimde başıma geldi açtım denedim sildim bir iki ay sonra ban yedim ben skinchanger kullanmıştım ama

Aha! bir hileci daha utanmadan bir de akıl veriyor.

rynax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

peki bu iki aylık süreçte hile kullanmaya devam ettiniz mi?

Kerem gök

80+ Silver
max 10 güne ban yedin umarım tekrar tekrar da ban yersin :pepega: :pepega: :pepega: :pepega: :pepega: :pepega: :pepega:
Mesaj otomatik birleştirildi:

hesabın linkini atta raporlayalım

rynax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Samet
hayır silmiştim hileye güvenmeyip ezglobal di 1 gün kullandım 2 ay sonra ban yedim amatördüm o zamanlar xd
Peki bildiğiniz kadarıyla skinchanger olduğu için mi yemişsinizdir? Çünkü youtube da Agawa diye bir eleman 15k elodan 20k eloya kasıyor bu free hile ile.

Luxepozz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Eren Yarbaşı
Kullandığın hilenin reklamını mı yapıyorsun? Bak bu ban sebebi işte.
isim vermiş miyim bak bakalım ?
kuduz gibi saldırıyorsunuz ama bir şey de yapamıyorsunuz çok komik valla :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki bildiğiniz kadarıyla skinchanger olduğu için mi yemişsinizdir? Çünkü youtube da Agawa diye bir eleman 15k elodan 20k eloya kasıyor bu free hile ile.
kötü hile kullandığım için oldu ya yukarıda belirttim bak o kötü hileden dolayı oldu free hileler ban yediriyor genelde dikkatli olmak lazım o hileyi ilk defa duyuyorum bana karşı alabileceğin önlemler var envanterindekileri dmarkete aktar hesabın ban yerse sat dmarketten rust skinine çevir hesabına geri çek satarsın steamde veya bynogame de falan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,532
Üyeler
141,453
Son üye
Caganozturk
Top Bottom