Neler Yeni

Bilgisayarım param parça oldu

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam sınavlarım çok iyi ağzımda kötü söz yok imam hatipliyim her gün kuran okuyorum 2 saat kafa dağıtmaya girdim sadece
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ananın karnında kaç yaşında çıktın söyle bilelim boş konuşacaksanız yorum yazmayın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartı gitti hocam kurtarma şansım yok 6700xt
Anakarttan mı düştü? Kırıldı mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Oyun,teklonoji,bilgisayar,python,yazılım,programlama
Yahu mesele yaşamı? Şu ergen bu çok takmayın diyenler birdaha gelirse küfür edeceğim artık.
Sakin ol ilk önce. Dediğim gibi kurtulmak istiyorsan böyle kökten bir çözüm tek yol polisi aramak yok benim dayanacak gücüm var diyorsan 2-3 yıl üniversiteyi bekle sonrada kurtul.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İşlemci fanı düştü yanık kokusu geliyor ekran kartı çok ağır sallandı
İşlemci fanı bile düştüyse hasar çok ağır gözüküyor. Çok çok geçmiş olsun.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,364
İsim
Hasan Ali

Ceasar123

80+ Bronze
Okuldaki hocalarına söylesen, gittiğin doktora bile söylesen bu şikayetini.
Yada direkt polisi arayıp söylesen
Anında ne istersen o olur.
Zaten düzelmicek gibi ise yapın gitsin.
Çekilmez çile

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Okan kaygısız
Herkesin özel hayatı,hayat şartları farklı olabiliyor.Ailenize karşı yapabileceğiniz en iyi şeyleri gene en iyi siz bilirsiniz.Burada yardımcı olabileceğimiz konu ise bilgisayar o yüzden bilgisayar parçalarını müsait olduğunuz vakit söküp bir bakmanız.Kırık,çatlak vb şey var mı ona bakın.Belki fanlar kırıldı onlar döndükçe kasaya çarpıyorda olabilir.Bunu bakmadan kimse burda net bir şey söyleyemez.

Birde şunu şöyle yap böyle yap diyen arkadaşların,kardeşlerin tuzu kuru herhalde.Hayat öyle kolay değil.Kira,elektrik,doğalgaz,internet,telefon,kredi ödemeleri.Bunlar asgari ücretle çalışıp zor karşılanılan şeyler öyle klavyeden atıp tutmakla birilerine yön vermeye çalışmayın.İnsanları bir çıkmaz içine sürüklemeyin.Burada tek bir kişinin tarafından olayları okuyoruz.Konu sahibi genç kardeşim hem okulda iyi durumdasın hem çalışıp 30K bilgisayarı 15 yaşında kendin aldıysan gerçekten emeğine sağlık çoğu kişinin başaramadığı birşeydir.Neyse parçalarda kırık vb var ise en kötü senaryoda bozuk parçaları çalışarak yenisini alabilirsin.Garanti onları karşılamaz tüketici sorunu der ki doğru.

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
icardi
Herkesin özel hayatı,hayat şartları farklı olabiliyor.Ailenize karşı yapabileceğiniz en iyi şeyleri gene en iyi siz bilirsiniz.Burada yardımcı olabileceğimiz konu ise bilgisayar o yüzden bilgisayar parçalarını müsait olduğunuz vakit söküp bir bakmanız.Kırık,çatlak vb şey var mı ona bakın.Belki fanlar kırıldı onlar döndükçe kasaya çarpıyorda olabilir.Bunu bakmadan kimse burda net bir şey söyleyemez.

Birde şunu şöyle yap böyle yap diyen arkadaşların,kardeşlerin tuzu kuru herhalde.Hayat öyle kolay değil.Kira,elektrik,doğalgaz,internet,telefon,kredi ödemeleri.Bunlar asgari ücretle çalışıp zor karşılanılan şeyler öyle klavyeden atıp tutmakla birilerine yön vermeye çalışmayın.İnsanları bir çıkmaz içine sürüklemeyin.Burada tek bir kişinin tarafından olayları okuyoruz.Konu sahibi genç kardeşim hem okulda iyi durumdasın hem çalışıp 30K bilgisayarı 15 yaşında kendin aldıysan gerçekten emeğine sağlık çoğu kişinin başaramadığı birşeydir.Neyse parçalarda kırık vb var ise en kötü senaryoda bozuk parçaları çalışarak yenisini alabilirsin.Garanti onları karşılamaz tüketici sorunu der ki doğru.
Anlatmaya çalıştığım buydu ama beni de tersledi.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,691
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Öncelikle geçmiş olsun Birkaç sene daha dayanıp üniversitede güzel bir bölüm kazan derim 15 yaşında evden kaçsan falanda çok yapabileceğin bir şey yok maalesef çalışmak istesen bile almazlar bir yere diploma olmaması sebebiyle alsalar bile evdekinden beter bi durumda olursun sigortasız köle gibi çalıştırıp eline üç kuruşu verirler seste çıkaramazsın

stok fan yerinden çıktıysa hasar çok büyüktür kurtarabildiğini kurtarmaya bak
Ailenizle bir süre daha iyi geçinmeye bakın dayanın derim

Snowsat12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Yusuf
Bu ne biçim bı davranış çocuğunun malına nasıl zarar verir

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
ahmet okan

Bende 15 yaşındayım kendi PC'mi kendim taksitsit topladım kendi paramla kendi ekonumik bağımsızlığımı kazandım arkadaşlarım harçlıklarıyla belli bir şeyler alırken ben istediğimi alabiliyor yapabiliyorum yani benim demek istediğim böyle bir PC toplamışsın az çok paranda vardır ayrı eve çık demiyorum devlete sığın diyorum bakım evleri var diyorum polise dese almayacaklar mı o evlere, eğer çok bıkmışsa bu durumdan eğitimide var burslu bir şekilde okur onu izah etmeye çalışıyorum şahsen ben 7.sınıfta babamdan para almayı kestim yıl 2023 bana verdiği harçlık 5 TL di şaka yapmıyorum tost 10 TL bana verdiği 5 TL maddi durumuda yerinde arsa +2 ev+2 dükkan yani muhtaç kalma gerekirse aç kal ama böyle köpeklere muhtaç kalma umarım anlamışsınızdır şahsen benim aldığım PC de 1 kuruş katkısı yok internete ben ödüyorum elektriği annem yani gelse böyle bir şey yapsa dalarım baba maba dinlemem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,793
Üyeler
141,050
Son üye
xfurkann
Top Bottom