Neler Yeni

Yardım Amazondan monitör aldım Işık sızması var. Değiştirmeli miyim?

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
635
İsim
Furkan
Xg2431 monitör aldım bugün geldi. Ölü pixel yok sadece sağ aşşada ışık sızması var diğer köşelerde yok değişim yapmalı mıyım?

corsairms

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Murat
ips monitörlerde ışık sızması zaten mevcut olan bir olay iade edip yenisini tabii ki alabilirsin ama daha kötü bir ürün gelmeyecegininde garantisi yok

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,058
İsim
Berk
foto olmadan ne dersek boş lakin söylediklerinden yola çıkarak seni rahatsız edecek düzeydeyse ve iade imkanın varsa, iade et. benim de başıma ölü piksel olayı gelmişti çok arada kaldım iade et, para geri gelsin, tekrar sipariş et v.s şimdi iyiki iade etmişim diyorum kusurlu ürün neden kullanasın.

maury

80+
3 adet DELL monitör aldık. Hepsinde de zifiri karanlıkta ışık sızması var. Sadece biri tüm bölgelerde ve grileştiriyor. Hala kullanılıyor. IPS panelde normalmiş.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
635
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
foto olmadan ne dersek boş lakin söylediklerinden yola çıkarak seni rahatsız edecek düzeydeyse ve iade imkanın varsa, iade et. benim de başıma ölü piksel olayı gelmişti çok arada kaldım iade et, para geri gelsin, tekrar sipariş et v.s şimdi iyiki iade etmişim diyorum kusurlu ürün neden kullanasın.
Ekran parlıyor tüm ekrande ışık sızması var gibi çıkıyor foto atmak istiyorum da
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 adet DELL monitör aldık. Hepsinde de zifiri karanlıkta ışık sızması var. Sadece biri tüm bölgelerde ve grileştiriyor. Hala kullanılıyor. IPS panelde normalmiş.
Bendede sağ altta 10 15 cm kadar yatay şekilde öyle yukarıda 5 cm kadar grileştiriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

ips monitörlerde ışık sızması zaten mevcut olan bir olay iade edip yenisini tabii ki alabilirsin ama daha kötü bir ürün gelmeyecegininde garantisi yok
Sürekli değişim yapabilirim sonuçta amazondan aldım bunun için düzgün gelene kadar ama işte ıpslerin hepsinde var mı bu kesin şekilde yoksa olmayada biliyor mu

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Doğuş Akyürek
ışıksız bir ortamda kaliteli bir kamera ile fotoğraf at bakalım.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
635
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ışıksız bir ortamda kaliteli bir kamera ile fotoğraf at bakalım.
Hocam ışıkları kapatıp iphone 15 pro max ile çektiğimde bile belli olmuyor hani oluyor ama tüm ekran oluyormuş gibi. Normalde üstte çok az olan yer var o sorun değil ama sağ aşşa köşede yatay 15 cm dikey olarakta 5-7 cmlik görünür bir renk solukluğu oluyor şuan spora gidiyorum ama gelince atayım ama yüm ekran varmış gibi duruyor

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Doğuş Akyürek
Hocam ışıkları kapatıp iphone 15 pro max ile çektiğimde bile belli olmuyor hani oluyor ama tüm ekran oluyormuş gibi. Normalde üstte çok az olan yer var o sorun değil ama sağ aşşa köşede yatay 15 cm dikey olarakta 5-7 cmlik görünür bir renk solukluğu oluyor şuan spora gidiyorum ama gelince atayım ama yüm ekran varmış gibi duruyor
Normalden abartılı çıkması normal sen hiç bir değişikilik yapmadan direk karşısından çek at hocam.

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Ali yılmaz
Kaç tane monitör aldım şahsen ışık sızması olmayan monitöre denk gelmedim. Yapısının gereği gibi birey olmadan olmuyor herhalde.

Top Bottom