Neler Yeni

Çözüldü✓ Viper v2 pro solma ve batarya sorunu

onuridvan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Onur Rıdvan Kaya
Arkadaşlar bundan 5-6 önce razer viper v2 pro aldım ve şu an haftada 1 bi bakıyorum batarya 0lanmış oluyor (önceki gün şarjı 80 olsa bile) anlam veremiyorum hadi bir kez olsun iki kez olsun da haftada bir oluyor üstelik ben mouseu günde 8-9 saat kullanan biri de değilim max 3 yani. Her şeyden sonra bir de bugün mouseun renginde açılma fark ettim pembeleşmiş resmen. Sizce garanti bunu direkt değiştirir mi ne dersiniz (fotoğrafta mouseun sağ sol kliklerine ve en alt kısma avucumu koyduğum kısma bakınız)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başka yaşayan var mi aynı sorunu

Ekler

• E85FDDA4-7B86-4D3A-A603-5589EAB2B67D.jpeg
    E85FDDA4-7B86-4D3A-A603-5589EAB2B67D.jpeg
    1.5 MB · Hit: 82
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkay Y
Arkadaşlar bundan 5-6 önce razer viper v2 pro aldım ve şu an haftada 1 bi bakıyorum batarya 0lanmış oluyor (önceki gün şarjı 80 olsa bile) anlam veremiyorum hadi bir kez olsun iki kez olsun da haftada bir oluyor üstelik ben mouseu günde 8-9 saat kullanan biri de değilim max 3 yani. Her şeyden sonra bir de bugün mouseun renginde açılma fark ettim pembeleşmiş resmen. Sizce garanti bunu direkt değiştirir mi ne dersiniz (fotoğrafta mouseun sağ sol kliklerine ve en alt kısma avucumu koyduğum kısma bakınız)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başka yaşayan var mi aynı sorunu
Hocam batarya sorununu çözdünüz mü ? Bende de geceleri %10 civarı şarj azalıyor.

sadolas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
sadetdin yaman
Nerde solma var hoca? Alkollü mendille sil geçer lekedir o

KeplerB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru