Neler Yeni

Bilgisayar Ve Ekipmanlar Nasıl

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Muhammet
21 k aldım hocam senin kadar uçamadım xiominin 24 inç monitörünü aldım bide lenovo lecoo mekanik klavye aldım kulaklıkla mouse var bende iyi gamepowerdan oyle sistem kurucam
Hocam bılmıyorum cok ısteklıydım bunlar uzerıne ondan aldım 1 ay oncesınden karar vermıstım 1.5 ay daha calısmam gerek parasının cıkması ıcın): sistemi aldımda borcum var insallah herkese nasip olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yasin Gülhan
Hocam bılmıyorum cok ısteklıydım bunlar uzerıne ondan aldım 1 ay oncesınden karar vermıstım 1.5 ay daha calısmam gerek parasının cıkması ıcın): sistemi aldımda borcum var insallah herkese nasip olur
ben 12 taksit yaptım aylık 2 k olarak ödeyeceğim bu mutluluk herseye değer laptopum vardı fakat masaüstü istiyorum hep laptopumda kötü değil 3060 li bisey
Mesaj otomatik birleştirildi:

IMG_0825.jpeg

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Muhammet
ben 12 taksit yaptım aylık 2 k olarak ödeyeceğim bu mutluluk herseye değer laptopum vardı fakat masaüstü istiyorum hep laptopumda kötü değil 3060 li bisey
evde bir tane daha sistem var 3060 lı abim oynuyor genellıkle beraber oyun oynamak ıcın aldım zaten

Top Bottom