Neler Yeni

Mediamarkt yanlış ürün yolladı THH'ye başvurmak istiyorum

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Arda doğan
O öyle olmuyor dostum. Ürünün sayfasına ne yazdıysa onu göndermek durumundalar. 16GB yazmış ama 8GB göndermiş beğenmiyorsan iade et 14 gün hakkın var falan gibi bir durum olmaz olamaz. Dolandırıcılıktır bu direk. Emin ol THH'de bu şekilde değerlendirmez durumu.
Site Resmi Site Yeni Çıkan Bir Site Olsa Üstüne Dururlar Ama Buranın Pek Üstüne Durmazlar

Mbgolcek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Muzaffer Berke
İki Kere Aynı Şey Olduysa Başka Ama Yine bir şey Olmaz Adamlar Diyecek'ki Biz Sana İade Hakkı Sunmuşuz Sen İade Edip Başka Biryerden Al En İyisi 2 Kere Yapılan bir şey İnattır 😂
Kanka işte bu ürün şu ana kadar en dusuk 60kya satıldi ve ben 52,700e aldım bu yüzden iade etmek gibi bir niyetim yok. THH'ye başvurup hakkım olanı almak istiyorum ama süreç ne kadar sürüyor ne gibi sorunlar cikabilir bilmiyorum bu yüzden size danıştım

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Orkun
Site Resmi Site Yeni Çıkan Bir Site Olsa Üstüne Dururlar Ama Buranın Pek Üstüne Durmazlar
Konu nerede satıldığı değil ki? Olaya çok yanlış bakıyorsun. Konu vaat edilen donanıma sahip üründen farklı ürün göndermek.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Arda doğan
Kanka işte bu ürün şu ana kadar en dusuk 60kya satıldi ve ben 52,700e aldım bu yüzden iade etmek gibi bir niyetim yok. THH'ye başvurup hakkım olanı almak istiyorum ama süreç ne kadar sürüyor ne gibi sorunlar cikabilir bilmiyorum bu yüzden size danıştım
Ramlarda'da Sorun Yaşadın Sandım😂Böylesi Yüksek Bir Fiyatlandırmaya Sahip Ürünlerde Baş Vur Tabi Fakat Şunu Unutma Konuşmaları Komple Ss'le İade Ve Sipariş Geçmişini Falan Ss Al Ve Unutma Bu Süreç En 2 Hafta En Fazla 2 Ay Sürebilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konu nerede satıldığı değil ki? Olaya çok yanlış bakıyorsun. Konu vaat edilen donanıma sahip üründen farklı ürün göndermek.
Konu Valla Şuanki Mevcudiyette Nereye Bağlı Olduğu Karakollarda Bile Aynı Sistem😂

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Orkun
Ramlarda'da Sorun Yaşadın Sandım😂Böylesi Yüksek Bir Fiyatlandırmaya Sahip Ürünlerde Baş Vur Tabi Fakat Şunu Unutma Konuşmaları Komple Ss'le İade Ve Sipariş Geçmişini Falan Ss Al Ve Unutma Bu Süreç En 2 Hafta En Fazla 2 Ay Sürebilir.

Konu Valla Şuanki Mevcudiyette Nereye Bağlı Olduğu Karakollarda Bile Aynı Sistem😂
kankA niyE böylE yazıyorsuN inatlA?

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Orkun
Yazımlarım'da Yanlış bir şey Görmedim Sadece Yazım Kurallarına Dikkat Ederek Düzgün Bir Şekilde Yazdım Sorun Nedir?
Her kelimenin ilk harfini büyük yazıyorsun bilerek yapıyormuşsun gibi geldi.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Arda doğan
Her kelimenin ilk harfini büyük yazıyorsun bilerek yapıyormuşsun gibi geldi.
Bilerek Zaten Yazılar Bu Şekilde Bence Daha Düzenli Ve Resmi Duruyor Ve Şunu Fark Ettim İnsanlarla Sohbet Ederken Bu Şekilde Yazarsan Seni Bilgili Dsiplinli Düzgün Birisi Olarak Bilinçlerine Yerleştiriyorlar 1 Senedir Bunu Test Ediyorum.

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Doğuş Akyürek
THH mevzusu hemen çözülmez ortalama 4/5 ay sürüyor vaktin varsa bekleyebilirsin.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Orkun
Bilerek Zaten Yazılar Bu Şekilde Bence Daha Düzenli Ve Resmi Duruyor Ve Şunu Fark Ettim İnsanlarla Sohbet Ederken Bu Şekilde Yazarsan Seni Bilgili Dsiplinli Düzgün Birisi Olarak Bilinçlerine Yerleştiriyorlar 1 Senedir Bunu Test Ediyorum.
Alakası bile yok. Şuan yazım yanlışı yapıyorsun. Cümlenin ilk harfi büyük olur sonraki harfler küçük olur.

THH mevzusu hemen çözülmez ortalama 4/5 ay sürüyor vaktin varsa bekleyebilirsin.
Katılıyorum, 4-5 ayı buluyor. O sırada da ürünü satın almış olman gerekiyor. Olumsuz sonuçlanırsa da geri iade edemezsin. Bence bu riske değmez.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Arda doğan
Alakası bile yok. Şuan yazım yanlışı yapıyorsun. Cümlenin ilk harfi büyük olur sonraki harfler küçük olur.
Biliyorum Ve Eklere Dikkat Ediyorum Sadece Aksine Baş Harfleri Büyük Yazmak Daha Hoşuma Gidiyor Ve Düzenliymiş Gibi Duruyor

Biliyorum Ve Eklere Dikkat Ediyorum Sadece Aksine Baş Harfleri Büyük Yazmak Daha Hoşuma Gidiyor Ve Düzenliymiş Gibi Duruyor

Katılıyorum, 4-5 ayı buluyor. O sırada da ürünü satın almış olman gerekiyor. Olumsuz sonuçlanırsa da geri iade edemezsin. Bence bu riske değmez.
Bide Senin Bu Süreç Baya Sürücek Haberin Olsun😂Konudan Bağımsız Konu

Mbgolcek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Muzaffer Berke

Satıcıyla ne kadar konuşursam konuşuyim iade diyor sadece maalesef ki iade ediyorum o zaman o kadar süre bekleyemem

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Orkun
Top Bottom