Neler Yeni

🔥İndirim Asus Rog Gladius III AimPoint 2149 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha Esen
Merhaba dostlar farklı fikir ve görüşler okuduğum için fikrinizi almak istiyorum.

Solak biriyim ancak hem sol hem sağ ele uygun mouse kullanabiliyorum. Ancak önceliğim düz olup iki el için de uygun olan mouse tercihim olmakta. Şuan bloody marka mouse yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum. Kablosuz mouse tercih etmek istiyorum konuyu görünce biraz inceledim ve aklıma takılan şeyler oldu.

Solak biri olarak tutuşta problem yaşar mıyım ?
Rekabetçi oyunlar oynuyorum kronik ve rahatsız edici problemleri var mı ?
Bütçe ile ilgili problemim yok şunu alsan çok daha iyi diyebileceğiniz başka mouse önerilerine de açığım.

Fikrini paylaşabilecek herkese teşekkür ederim.

cureshut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
kürşat
BIC kodu kısmına ne gireceğiz başvuruda ?

Amaat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ahmet
Gmailden yazdım seri no ve fatura istediler gerisi yok şuanlık. Bayramdan dolayı gecikir muhtemelen.
Bende başka bir ürün için aynı hatayı alıyorum, ürün kampanya kapsamında olmasına rağmen seri no girildiğinde ürün uyumlu değil hatasını alıyorum. Bu problem için nereden destek aldınız? Ya da nereye mail attınız?

Son düzenleme:

Ukhozi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Emre taşçı
Bende başka bir ürün için aynı hatayı alıyorum, ürün kampanya kapsamında olmasına rağmen seri no girildiğinde ürün uyumlu değil hatasını alıyorum. Bu problem için nereden destek aldınız?

Bende başka bir ürün için aynı hatayı alıyorum, ürün kampanya kapsamında olmasına rağmen seri no girildiğinde ürün uyumlu değil hatasını alıyorum. Bu problem için nereden destek aldınız? Ya da nereye mail attınız?
Maile geri cevap vermeden düzeltilmiş sorun. Seri no ile faturayı attıktan sonra bir gelişme olmadı .

Fokomys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan Macit
Başvuruyu gönder deyince en fazla 10 submission yapabilirsin diyor da ne alaka anlamadım.
Daha fazla ekle deyince başvuru sayfasına boş bir şekilde dönüyor. Ana sayfaya dönünce de başvuru tamamlanmıyor.
Benzer bir durum yaşayan oldu mu ?
1712787489774.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Berkay Ocakcı
Alan arkadaşlar üründen memnun musunuz izlenimleriniz nasıl? Ağırlığı çok sorun olacak gibi mi? Şuan 70gr fare kullanıyorum ne hafif ne ağır geliyor bu ürüne geçsem zorlanır mıyım ve de son olarak fiyatta değişim olmuş, siyah model için 2299 TL değer mi sizce?

Teşekkürler

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Cefika
Alan arkadaşlar üründen memnun musunuz izlenimleriniz nasıl? Ağırlığı çok sorun olacak gibi mi? Şuan 70gr fare kullanıyorum ne hafif ne ağır geliyor bu ürüne geçsem zorlanır mıyım ve de son olarak fiyatta değişim olmuş, siyah model için 2299 TL değer mi sizce?

Teşekkürler
Gladius II'den geçtim kablosuzun tadı bir başkaymış. Ben gladius ii'den geçtiğim için bana daha hafif geldi normal olarak. Çok daha hafif bir mouseden geçecek birisi için sorun olacağını sanmıyorum ben açıkçası.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Berkay Ocakcı
Gaming.gen.tr + Fibabanka kampanya yapmışlar Alışgidiş Kredisi diye, 5 taksit 0 faiz kredi veriyorlar. Değerlendirmek isteyenler iyzico ile ödeme kısmında kredi ile öde seçeneğinden bu şekilde satın alabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
durgod reis
benim deneyimlediğim en çok 70gr olması gerekiyor mousenin yoksa ağır kaçıyor. bu civarlarda olsa alırdım ama dert etmeyen için gayet güzel fırsat.

Ukhozi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Emre taşçı
Arkadaşlar ad soyad'a Iban için ad soyad mı yoksa kendi ad soyad mı kullanmak gerekiyor.

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
nk
Top Bottom