Neler Yeni

🔥İndirim Gıgabyte Rx 7900 Xtx Gamıng Oc 24GB 38.999TL

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Celal Smyrna
Gıgabyte Rx 7900 Xtx Gamıng Oc 24GB Ddr6 384 Bit Rgb LED Amd Radeon Ekran Kartı

peşin fiyatına 3 taksit. 35.899tl

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Gürcan AYDIN
Instagram
grcnaydn
Steam
qurc4n
Twitter
grcnaydn
Ben 4070 Ti Super aldım yurtdışından, xtx'ler indirime girdi, inanılmaz... Bahtsız bedevi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Gürcan AYDIN
Instagram
grcnaydn
Steam
qurc4n
Twitter
grcnaydn
kaça geldi 4070 ti super

Amerika'da bir tanıdık buraya gelecekti, ondan rica ettim. Parasını nakit ayarladım. O getiriyor. 1010 $'a geldi. 32.700 gibi bir şey.

Buradan aldı diye biliyorum. Asus ROG Strix RTX 4070 Ti Super O.C. modeli Amerika'da sabit 950 $ ama alışveriş vergisi gibi bir şey varmış, o gösterilmiyormuş. Satın alırken 1010 $ oldu. Hatta kendisi dönerken KDV iadesi gibi bir iade almaya çalışacak galiba, alırsa fiyat biraz daha düşebilir.

galeyanageldim

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka tr de 44k zaten o kart her turlu kar :)
Amerika'da bir tanıdık buraya gelecekti, ondan rica ettim. Parasını nakit ayarladım. O getiriyor. 1010 $'a geldi. 32.700 gibi bir şey.

Buradan aldı diye biliyorum. Asus ROG Strix RTX 4070 Ti Super O.C. modeli Amerika'da sabit 950 $ ama alışveriş vergisi gibi bir şey varmış, o gösterilmiyormuş. Satın alırken 1010 $ oldu. Hatta kendisi dönerken KDV iadesi gibi bir iade almaya çalışacak galiba, alırsa fiyat biraz daha düşebilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Gürcan AYDIN
Instagram
grcnaydn
Steam
qurc4n
Twitter
grcnaydn
Kanka tr de 44k zaten o kart her turlu kar :)

Ben kârdayım canım, ondan yana problem yok. :D Hatta fırsatçılık yapıp TR'de aldığım fiyattan daha pahalıya satarsam 7900 XTX alabilirim. Ama fırsatçılık... Hiç hoş değil.

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
MUSA
Ben kârdayım canım, ondan yana problem yok. :D Hatta fırsatçılık yapıp TR'de aldığım fiyattan daha pahalıya satarsam 7900 XTX alabilirim. Ama fırsatçılık... Hiç hoş değil.
kanka nvidia candır ya bilmiyorum hiç amd kart kullanmadım onu kötülemiyorum, insan bilmediğinin cahilidir, ama nvidia başka abi 4070ti s çok iyide fiyata almışsın bence hiç üzülme, peki başkan bu kartta sorun çıkarsa ki inşallah çıkmaz güvenle kullanırsın, çıkarsa:)) ne yapıyorsun nasıl işliyor garanti olayı?

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
lappelduvide

en fazla kaç dolar iade alabilir ki

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

1000 dolara 4080S var orada, ROG diye model düşmek olmamış, ROG yerine TUF alırdın mesela 😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Gürcan AYDIN
Instagram
grcnaydn
Steam
qurc4n
Twitter
grcnaydn
Bu fırsatçılık değil ya yapabilirsin öyle

Yani... Kötü bir hareket.

kanka nvidia candır ya bilmiyorum hiç amd kart kullanmadım onu kötülemiyorum, insan bilmediğinin cahilidir, ama nvidia başka abi 4070ti s çok iyide fiyata almışsın bence hiç üzülme, peki başkan bu kartta sorun çıkarsa ki inşallah çıkmaz güvenle kullanırsın, çıkarsa:)) ne yapıyorsun nasıl işliyor garanti olayı?

Üzülmüyorum zaten de, aşağıdaki bir yorumu görünce üzülesim geldi xD Olur da bozulursa Amerika'ya götürebilirsem aldığım yere verebilirim garanti servisi için :D Yoksa garanti yok.

en fazla kaç dolar iade alabilir ki

Her ülkenin farklı. KDV'nin %10'u gibi bir şey herhalde ya ortalama. Gelince göreceğim ben de.

kötü alınmaz.Gigabyte ın soğutmaları ve kalitesi kötü.

İyisi var kötüsü var. Dümdüz böyle demek yanlış.

İşte bu yorum çok üzdü beni :'( Ama biraz da uzun ömür istiyorum, 10 yıla yakın kasaya yükseltme dahi yapmayı çok planlamıyorum. Minik minik ancak. Ayrıca 4080'in keyfi 4k'da çıkar. Ben monitör olarak 2k 240+hz planlıyorum.

Top Bottom