Neler Yeni

🔥İndirim 🔥🔥Sapphire Radeon Pulse Rx 7900 XTX 23788 TL🔥🔥

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,234
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
750tl daha verip rtx 4080 almak bence daha mantıklı.
4080' den daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca karşılaştırdığın modelden de çok daha üstün. Bunu 4080 rog, suprim,gamerock gibi modeller ile kıyaslaman lazım​

Berkkkkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
berk çetin
4080' den daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca karşılaştırdığın modelden de çok daha üstün. Bunu 4080 rog, suprim,gamerock gibi modeller ile kıyaslaman lazım​
model konusunda haklısın lakin mantıklı olduğuna katılmıyorum gerek nvdia stabilitesi gerek teknolojileri ve gerek 2. el piyasası anlamında türkiyede nvdia daha mantıklı bence az paralar ödemiyoruz sonuçta bunları da düşünmek lazım vram konusunda is 16gb vram günümüz ve 2-3 yıl sonrası için yeterli olmaya devam edecektir diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Dax Saz
sencesi yokki bu durumun sapphire nitro serisi kadar iyi amd kartları üreten firma yokki
Nasıl bencesi yok? Bence kötü bir marka. Benim deneyimim böyle. Birçok başka marka amd kartı aynı veya daha yüksek fiyata satılıyor ve satın alan binlerce insan var bunları. Demek ki onlar da aynı fikirde. Öyle 2+2=4 değil bu.

Evet. Hem de çok kötü. 3 tane sapphire kartı aldım. Birinde fan sorunu, diğerinde vrm sorunu, en sonuncusunda da Vram sorunu yüzünden iade oldu. Sonuncusu 6950XT idi . Sapphire bence hiç güven telkin etmeyen bir marka. Beni AMD'ye küstüren markadır kendisi. Ama bu fiyata alınır yine de. Şansa iyi de çıkabilir.
Hahahahahah😂😂

Top Bottom