Neler Yeni

Oyun oynarken ekran bozulması

yegojon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yavuz Aksoy
WhatsApp Görsel 2024-04-07 saat 18.42.14_c5adbd30.jpgWhatsApp Görsel 2024-04-07 saat 18.42.13_21f770b6.jpg
Yukarıdaki resimlerdeki gibi yarım saatte bir ekran böyle bozuluyor. 2 hafta önce başlamıştı bu sorun, bir şey olmaz diye devam etmiştim fakat sık sık yaşanmaya başladı.
Sistem:
8 GB RAM
GeForce RTX 4050 Laptop GPU
12th Gen Intel Core i7-12700H

Siaus

80+
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Yukarıdaki resimlerdeki gibi yarım saatte bir ekran böyle bozuluyor. 2 hafta önce başlamıştı bu sorun, bir şey olmaz diye devam etmiştim fakat sık sık yaşanmaya başladı.
Sistem:
8 GB RAM
GeForce RTX 4050 Laptop GPU
12th Gen Intel Core i7-12700H
ekran kartı sıkıntılı sanırım hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

driveri silip yeniden de kurmayı deneyebilirsiniz emin olamadım şimdi yanlış olmasın ama

yegojon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yavuz Aksoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

driveri silip yeniden de kurmayı deneyebilirsiniz emin olamadım şimdi yanlış olmasın ama
DDU ile sildim fakat yine olmadı.

MertAli1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
MertAli
Büyük ihtimalle ekran kartındaki vram'den kaynaklanıyor arıza. Garanti devam ediyorsa servise gönderebilirsiniz.

yegojon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yavuz Aksoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Büyük ihtimalle ekran kartındaki vram'den kaynaklanıyor arıza. Garanti devam ediyorsa servise gönderebilirsiniz.
Bu arada söylemeyi unuttum sadece oyunda oluyor bu ekran bozulması, yani masaüstü falan normal duruyor diğer uygulamalar.

MertAli1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
MertAli
Bu arada söylemeyi unuttum sadece oyunda oluyor bu ekran bozulması, yani masaüstü falan normal duruyor diğer uygulamalar.
Ekran kartı yüke binince oluyor demek ki. Dediğim gibi vram arızası olabilir. Daha kötü bir hâl almadan servise göndermelisin.

Siaus

80+
Ekran kartı yüke binince oluyor demek ki. Dediğim gibi vram arızası olabilir. Daha kötü bir hâl almadan servise göndermelisin.
evet hocam servise göndermenizde büyük yarar var daha da geçe kalmadan gönderin bence de o kadar para veriyoruz zarar gelmesin

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,625
İsim
Orkun
Ram yükseltmek işe yarar mı?
Dostum servise gönder. Bir şey yükseltmeyle çözülecek bir şey değil bu. DDU ile driver silip yeniden kurmuşsun hala aynıymış. O zaman bir arıza var ki böyle bir şey yaşanıyor. Ne kadar beklersen kullanmaya devam edersen senin zararına olur.

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,933
İsim
Turuncu Keskin
Ram yükseltmek işe yarar mı?
Yaramaz. Vram sıkıntısı var dediği gibi arkadaşın, ekran kartıyla ilgili bir durum yani. Garantiye gönder, senin çözebileceğin bir şeye benzemiyor.

Top Bottom