Neler Yeni

SteelSeries Prime+ Plus alınır mı?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,153
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Arkadaşlar Trendyol indirim kodum ile 500TL'ye geliyor, şu an Gamepower icarus kullanıyorum sizce alınır mı? Kullanan var mı?
1711053466696.png

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,884
İsim
İsim İSİMOĞLU
Alınır tabii ki hele 500 e 😉

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Serkan dobu
Ben aldım bazen takılma oluyor çıkarıp takınca düzeliyor ve bu takılma ilginç bir şekilde mouse pad de oluyor(stelseries qck) test ettim takıldığı zaman tahtanin, A4 kağıdının üzerinde test ettim hiç bir sıkıntı yok takıp çıkardıktan sonra da mouse padde de sıkıntı olmuyor bir kaç günde bir oluyor bu ilginç bir durum bu sıkıntıyi yaşayan bazı arkadaşlar var çözümü bulamadım kimse de bulamamış gibi sanırım sensör de sıkıntı var. Alacak arkadaşların bilgisine

Senerr

80+ Bronze
Arkadaşlar Trendyol indirim kodum ile 500TL'ye geliyor, şu an Gamepower icarus kullanıyorum sizce alınır mı? Kullanan var mı?
Alıntıyı görüntüle
Prime plus+ olayı ney acaba normale göre.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,153
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Prime plus+ olayı ney acaba normale göre.
Sensörü biraz daha kaliteli ve altında ekran var, ben indirimli aldığım için 50 TL farka değeceğini düşündüm ve aldım.

Alperenko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alperen safa zengin
Alıntıyı görüntüle
Ben normal prime ı 600 TL ye aldım iyi denk gelmiş yapıştırın gitsin bence ben memnunum ama alışmanız 1 hafta kadar sürebiliyor. Benim beklediğimden farklı bi yapıda geldi sol tarafı çok bombeliydi ama alışınca farketmiyosunuz

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,153
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben normal prime ı 600 TL ye aldım iyi denk gelmiş yapıştırın gitsin bence ben memnunum ama alışmanız 1 hafta kadar sürebiliyor. Benim beklediğimden farklı bi yapıda geldi sol tarafı çok bombeliydi ama alışınca farketmiyosunuz
Ben click hassasiyetine ve dönüşlere pek alışamadım onun dışında güzel mouse, çok az bastırsam bile algılayabiliyor tap atmak zor olabiliyor örnek veriyorum tap atmak istiyorum basıyorum ama hassas olduğu için burst gibi atıyor 2 mermi vs sıkıyor.

Son düzenleme:

AnY_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alptuğ Kocabaş
Ben click hassasiyetine ve dönüşlere pek alışamadım onun dışında güzel mouse, çok az bastırsam bile algılayabiliyor tap atmak zor olabiliyor örnek veriyorum tap atmak istiyorum basıyorum ama hassas olduğu için burst gibi atıyor 2 mermi vs sıkıyor.
Hocam ben de almak istiyorum ama bütçem kısıtlı olduğu için en kalitelisi bu gibi geliyor. Sence alınır mı ? Deneyimlerin nasıldı? Bu modelde bildiğin kronik bir sorun var mı? En güvenilir nereden alınır? Bu sorularımı cevaplarsan ve deneyimlerini anlatırsan çok sevinirim uzun süreli kullanacağım. İyi günler

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,252
İsim
Kerem Çavuş
Hocam ben de almak istiyorum ama bütçem kısıtlı olduğu için en kalitelisi bu gibi geliyor. Sence alınır mı ? Deneyimlerin nasıldı? Bu modelde bildiğin kronik bir sorun var mı? En güvenilir nereden alınır? Bu sorularımı cevaplarsan ve deneyimlerini anlatırsan çok sevinirim uzun süreli kullanacağım. İyi günler

düz prime daha çok öneriliyor satıcı trendyol alabilirsin

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,153
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Hocam sensörü vs kaliteli, ama dediğim gibi önceden kullandığım mouse çok ağır ve taş gibiydi. O yüzden bana bu biraz hafif ve hassas geldi onun dışında güzel alınabilir. Alttaki ekran işime yaramaz ve sensörden çok az feragat ederim dersen düz prime modelini alabilirsin.

AnY_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alptuğ Kocabaş
Bence

düz prime daha çok öneriliyor satıcı trendyol alabilirsin
Teşekkürler ama daha önceden çok araştırdım. Beni cezbeden kısmı zaten prime+ da bulunan ekran ve 2. sensör o yüzden prime+ almayı düşünüyordum önerin için teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam sensörü vs kaliteli, ama dediğim gibi önceden kullandığım mouse çok ağır ve taş gibiydi. O yüzden bana bu biraz hafif ve hassas geldi onun dışında güzel alınabilir. Alttaki ekran işime yaramaz ve sensörden çok az feragat ederim dersen düz prime modelini alabilirsin.
Hocam zaten Trendyol'dan bakınca prime ile prime+ arasında 30tl gibi komik bir sayı var. 30tl nin içinde 2. sensör olduğu için tercih edeceğim ve ekran da promosyonu gibi oluyor bu durumda. Ama bazı kullanıcılar ekrandan cızırtı falan geliyor demiş ve ürünün orijinal olmamasından korkuyorum. Prime+ ın hiç alıcısı yok gibi gözüküyor ve diğer siteler de trendyol fiyatının iki katına satıyor. Siz nereden aldınız, Trendyoldan alınır mı ? Ayrıca malzeme kalitesi nasıl belirtirsen sevinirim ( Bu konularda biraz takıntılı hale gelebiliyorum. Başınızı ağrıttıysam affola )

Son düzenleme:

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,153
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Bence

Teşekkürler ama daha önceden çok araştırdım. Beni cezbeden kısmı zaten prime+ da bulunan ekran ve 2. sensör o yüzden prime+ almayı düşünüyordum önerin için teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam zaten Trendyol'dan bakınca prime ile prime+ arasında 30tl gibi komik bir sayı var. 30tl nin içinde 2. sensör olduğu için tercih edeceğim ve ekran da promosyonu gibi oluyor bu durumda. Ama bazı kullanıcılar ekrandan cızırtı falan geliyor demiş ve ürünün orijinal olmamasından korkuyorum. Prime+ ın hiç alıcısı yok gibi gözüküyor ve diğer siteler de trendyol fiyatının iki katına satıyor. Siz nereden aldınız, Trendyoldan alınır mı ? Ayrıca malzeme kalitesi nasıl belirtirsen sevinirim ( Bu konularda biraz takıntılı hale gelebiliyorum. Başınızı ağrıttıysam affola )
Evet cızırtı geliyor, ama kulaklık ile oynadığımız zaman hiçbir şekilde fark edilmiyor zaten. Orijinallik ile alakası yok cızırtı ekrandan geliyor saçma bir şey ama çokta rahatsız etmiyor

AnY_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alptuğ Kocabaş
Evet cızırtı geliyor, ama kulaklık ile oynadığımız zaman hiçbir şekilde fark edilmiyor zaten. Orijinallik ile alakası yok cızırtı ekrandan geliyor saçma bir şey ama çokta rahatsız etmiyor
Daha çok rahatsız etmek istemiyorum ama sırf o cızırtı için prime+ tan vazgeçip prime almak mantıklı mı sence ?

Top Bottom