Neler Yeni

Bacağımda çıkan damarlar nedir

Mehmet Karahanlı

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba yaklaşık bir aydır kasık bölgemin yanında yani her iki bacağımda böyle damarlar var ilk çıktığı zamanlar mordu şimdi kırmızı
WhatsApp Görsel 2024-04-17 saat 15.49.10_3c9e8175.jpg

bunun nedenini bilen varmı eğer ciddi bir şey ise hangi polikinliğe başburmam gerekiyor?
ben varis olabilir diye düşündüm ama oda genelde kalf tarafında oluyordu

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Ahmet
reis damar değil mi bu deride yırtılma var bende de ergenlik dönemi ani büyük boy kilo artışlarında oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Ahmet
reis damar değil mi bu deride yırtılma var bende de ergenlik dönemi ani büyük boy kilo artışlarında oluyor
ama ne olur ne olmaz bence bir acile veya iç hastalık polikliniğine uğra

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Ahmet Deniz
ama ne olur ne olmaz bence bir acile veya iç hastalık polikliniğine uğra
benim bütün vücudum da var doktora gittim(afferdersin ama şeyine bile takmadı) bunlar geçmez sadece azalır dedi bir ilaç yazdı ilaç çok pahalı o yüzden saldım zaten sonrasında vücudunun rengine geliyor.
buradan konu açmıştım oradan bakabilirsin

ibrahimua

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba yaklaşık bir aydır kasık bölgemin yanında yani her iki bacağımda böyle damarlar var ilk çıktığı zamanlar mordu şimdi kırmızı
Alıntıyı görüntüle
bunun nedenini bilen varmı eğer ciddi bir şey ise hangi polikinliğe başburmam gerekiyor?
ben varis olabilir diye düşündüm ama oda genelde kalf tarafında oluyordu
hocam deri catlagı ani kilo alma verme zamanında olusuyor izi gecmiyor ama morluklar zamanla gidiyor kabarık gibi kalıyor

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Hocam bunlar damar değil mor stria. Mor renk stria benim aklıma direkt Cushing Hastalığını getiriyor ama sadece bunla tanı konulmaz tabii ki. Bir inceleyin hastalığı diğer belirtileri var mı diye eğer varsa Endokrine gözükün yoksa Dermatolojiye gidebilirsiniz. Geçmiş olsun.

Mehmet Karahanlı

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam deri catlagı ani kilo alma verme zamanında olusuyor izi gecmiyor ama morluklar zamanla gidiyor kabarık gibi kalıyor
bu yıl mezun senem olduğundan dolayı yaklaşık 10kilo aldım.
Hocam bunlar damar değil mor stria. Mor renk stria benim aklıma direkt Cushing Hastalığını getiriyor ama sadece bunla tanı konulmaz tabii ki. Bir inceleyin hastalığı diğer belirtileri var mı diye eğer varsa Endokrine gözükün yoksa Dermatolojiye gidebilirsiniz. Geçmiş olsun.
Korkuttunuz hocam en iyisi hastaneye gtmek sanırım teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,753
Üyeler
141,042
Son üye
tehlike2000
Top Bottom