Neler Yeni

Çözüldü✓ Pc topladim priz lazim

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ulaş Gökçe

Ekler

• Screenshot_2024-04-17-18-29-38-450_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    Screenshot_2024-04-17-18-29-38-450_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    441.2 KB · Hit: 11
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak
Bir kişi de dememiş adamın voltaj dalgalanması sorunu var akım koruması ne işine yarayacak diye. Burada bu kadar bilgisizliği beklemiyordum açıkçası.

Voltaj yükselmesi yada alçalması gibi bir sorununuz varsa voltaj regülatörü almak zorundasınız. Akım koruyucu prizler voltaj üzerinde bir düzenleme, koruma ya da sabitleme yapmaz.

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Serkan Barındık
Kardeş her ilin bir toptancı merkezi vardır. Mesela bizim İzmir'de Gıda Çarşısı adında tüm ürünleri bulacağımız bir toptancı bölgesi var. Orada elektrik ürünleri satan yerlere uğrar alabileceğin en taban fiyattan istediğim ürünü yaparım. Buda ciddi ölçüde kar etmemi sağlar. Kabloda bakır olduğu için çok pahalı ama 800-900 değil de 400-500 bulabilirsin.

Bir kişi de dememiş adamın voltaj dalgalanması sorunu var akım koruması ne işine yarayacak diye. Burada bu kadar bilgisizliği beklemiyordum açıkçası.

Voltaj yükselmesi yada alçalması gibi bir sorununuz varsa voltaj regülatörü almak zorundasınız. Akım koruyucu prizler voltaj üzerinde bir düzenleme, koruma ya da sabitleme yapmaz.

Dostum fiyat genede pahalı.

Aykut D.

80+ Gold
Takmışsınız akım korumali prize akım korumali prize 4-5 TL'lik varistör atıp adına akım koruma diyorlar . Zaten bütün cihazlarda varistör bulunan bir parça olası yüksek voltajda zaten %80 90 ihtimalle cihazlar yine hasar görecektir . Kaliteli viko pelsan yada Schneider almanız .

Ağır yük koruması ve topraklama koruması mevcut
1713476070284.png

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
yahya batu bakaray
Takmışsınız akım korumali prize akım korumali prize 4-5 TL'lik varistör atıp adına akım koruma diyorlar . Zaten bütün cihazlarda varistör bulunan bir parça olası yüksek voltajda zaten %80 90 ihtimalle cihazlar yine hasar görecektir . Kaliteli viko pelsan yada Schneider almanız .

Schneider Electric APC 6'lı Akım Korumalı Priz 230V
Bu urunu aldim gayet rahatim suan

Top Bottom